Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

Riddle pisze: 24 maja 2019, 19:09 Ale ostatnio ciułam w path of exile, zajebista gierka
Jak lubisz gry - kalkukatory, to lepszej nie znajdziesz. Jak pykasz na luzie i wrzucasz skille gdzie ci się podoba, to w którymś momencie napotkasz ścianę nie do przebicia i postać do wyjebania.
Awatar użytkownika
Riddle
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:03

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Riddle »

Nie no wiadomo że jak gram to kalkuluję gdzie się da, czekam na legion i wpierdalam się do top 100 jak czas pozwoli
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

ja dzis zaczynam w final fantasy IX, ktory wasz ulubieny?
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
tacocabana
Posty: 247
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: tacocabana »

kolejny raz z dishonored :oops:
:joint:
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

kshaq pisze: 25 maja 2019, 11:11
Riddle pisze: 24 maja 2019, 19:09 Ale ostatnio ciułam w path of exile, zajebista gierka
Jak lubisz gry - kalkukatory, to lepszej nie znajdziesz. Jak pykasz na luzie i wrzucasz skille gdzie ci się podoba, to w którymś momencie napotkasz ścianę nie do przebicia i postać do wyjebania.
No właśnie dlatego w zasadzie przestałem w to grać jakoś w okolicach 30-któregoś poziomu. Nie lubię czegoś takiego mocno. Wiem, że MMO polega na rozwoju postaci i build'ów w jak najbardziej rozbudowany i wymyślny sposób, ale opcja, że grając sobie samemu z zajawki, w którymś momencie spierdolę postać na amen, trochę wkurwia i powoduje wg mnie niepotrzebną presję (przynajmniej w moim przypadku). Nie mam nic przeciwko posiłkowaniu się poradnikami internetowym do gier, no ale właśnie - posiłkować się to słowo klucz. A jeśli przyszłość całej rozgrywki i postaci jest uzależniona od tego, co ktoś już kiedyś zrobił, no to... lipa.
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1122
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Lowrider »

czy wy mówicie że w 2019 roku istnieje hack n slash bez możliwości respeca? o hui
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

[mention]Lowrider[/mention] masz specjalne punkty, którymi możesz sobie cofać rozdawane, ale jeden do jednego, a nie wszystkie za jeden, więc w sumie niewiele to zmienia. Bardziej do niewielkiej korekty, jak się jebniesz, niż zmiany całego buildu.
Taka już charakterystyka PoE, trzeba być trochę autystycznym, żeby to wszystko ogarniać :dunno:
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: #23 »

Metro Exodus daję wielkie 2137 :bowdown: dla tej gry, takie postapo mi odpowiada, klimat wylewa się z monitora, ale skopali trochę optymalizację.

Rage 2 - ciężko tę grę rozpatrywać jako postapo, niby za takie uchodzi, ale fabuła tej gry jest jak na moje odczucia napisana po sześciopaku tatry i główny wątek to zaledwie kilka misji na krzyż, na plus mechanika strzelania (ekipa od Dooma się postarała), szczególnie jeśli ktoś lubi po prostu lubi grać jako jednoosobowa armia i bić wszystko i wszystkich, miejscówki klimatyczne jak w Mad Maxie, mechanika sterowania pojazdami też jest super (a tu ekipa od Mad Maxa wywiązała się ze swojej części :joint: ). Gdybym nie skupił się na eksploracji to gra jest na dwa wieczory, nawet sprawdziłem w necie i wychodzi około 8h głównego wątku :bag: i tutaj największy hejt. Ogólnie jestem zadowolony, tylko ten główny wątek :dunno:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Machuu
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 12:09

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Machuu »

kshaq pisze: 28 maja 2019, 12:48 [mention]Lowrider[/mention] masz specjalne punkty, którymi możesz sobie cofać rozdawane, ale jeden do jednego, a nie wszystkie za jeden, więc w sumie niewiele to zmienia. Bardziej do niewielkiej korekty, jak się jebniesz, niż zmiany całego buildu.
Taka już charakterystyka PoE, trzeba być trochę autystycznym, żeby to wszystko ogarniać :dunno:
Za niewielką kwotę (ok. 6.50 zł w nowej lidze a w standardzie pewnie jeszcze taniej) jest się w stanie kupić tyle Orbów (ok. 170) że bez problemu można zresetować wszystkie skille nawet na wyższych poziomach. No a osoby które nie chcą wydawać hajsu (nawet tak małego) to faktycznie lepiej żeby przemyślały swój build.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4110
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Luxair »

Dzisiaj wcielę się w Johna Wicka :bowdown: PSVR król :bowdown:

Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

Gra ktoś w Dauntless? Ogólnie do tej pory gardziłem EGS, ale to całkiem ciekawie wygląda i nawet bym spróbował. W MH:W i tak nie bardzo mam chęci, ani ekipy do gry.
Awatar użytkownika
Machuu
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 12:09

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Machuu »

kshaq pisze: 28 maja 2019, 16:27 Gra ktoś w Dauntless? Ogólnie do tej pory gardziłem EGS, ale to całkiem ciekawie wygląda i nawet bym spróbował. W MH:W i tak nie bardzo mam chęci, ani ekipy do gry.
Czytałem akurat dziś o tym, właśnie pobieram.:P
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

To można pyknąć w wolnej chwili jakiś ślizgawkowy składzik.
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Mutley »

Gram sobie w AC Origins aktualnie.
happiness only real when shared
Awatar użytkownika
Whiskiz
Posty: 339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Whiskiz »

path of exile - ale w to nieprzerwanie od samego poczatku gry, niedlugo nowa liga i totalny rework melee, polecam bardzo jak ktos lubi gierki typu diablo

e:jak czytam co niektorzy z was tu za farmazony o poe pisza to :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
Machuu
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 12:09

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Machuu »

Whiskiz pisze: 29 maja 2019, 11:09 path of exile - ale w to nieprzerwanie od samego poczatku gry, niedlugo nowa liga i totalny rework melee, polecam bardzo jak ktos lubi gierki typu diablo

e:jak czytam co niektorzy z was tu za farmazony o poe pisza to :rotfl: :rotfl:
Jak coś źle napisałem o tych Orb od Regret to mnie popraw, ale jestem pewien że nic nie pomyliłem. ;)
Awatar użytkownika
Whiskiz
Posty: 339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Whiskiz »

Machuu pisze: 29 maja 2019, 11:25
Whiskiz pisze: 29 maja 2019, 11:09 path of exile - ale w to nieprzerwanie od samego poczatku gry, niedlugo nowa liga i totalny rework melee, polecam bardzo jak ktos lubi gierki typu diablo

e:jak czytam co niektorzy z was tu za farmazony o poe pisza to :rotfl: :rotfl:
Jak coś źle napisałem o tych Orb od Regret to mnie popraw, ale jestem pewien że nic nie pomyliłem. ;)
Bez obrazy ale żeby płacić hajs za regrety to trzeba byc co najmniej ułomnym, lecą już podczas levelowania + dochodzą respec pkt za niektóre questy. Przeważnie jak zaczynam ligę to do końca story + pare map i jestem w stanie spokojnie cofnąć drzewko o 30-40 pkt żeby zmienić build.

Ktos tam pisze ze dobil do 30 lvl i sie znudzil gra - wlacz nowa fife - zagraj 30 sec meczu i powiedz ze jesteś znudzony bo wygrałeś wszystko :rotfl: mądrości kshaq już totalnie pozostawię bez komentarza bo to w sumie jeden wielki facepalm.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

[mention]Whiskiz[/mention] ale co ty się do mnie przypierdalasz? Ja tylko mówię, że to bardzo dobra gra, ale nie dla wszystkich. A jak uważasz, że bez dobrej znajomości drzewka, synergii, skilli itp, można na luzie ogarnąć build, to już ładnie cię tam od rzeczywistości oderwało.
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Iszji »

Lecimy mafia 2, bo nie miałem okazji jeszcze.

Dodatkowo filozoficzne the talos principle :joint:

W ogóle ktoś mi ukradł konto steam, mam masę pudełek z grami kupionymi na to konto, więc na luzie odzyskam, ale i tak nie mam pojęcia jak to się mogło stać :dunno:
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

miałeś dwustopniową weryfikacje?
ODPOWIEDZ