Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

2ps__
Posty: 2756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: 2ps__ »

również nie gram w gierki za bardzo, a zremasterowanego crasha 3 pierdolnąłem w jakieś 3 posiedzenia ;d

najlepsza gierka
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 849
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Finesta »

No właśnie,jak jedynka sprawia Ci taką trudność to lepiej przeskoczyć do trójki,która ma lepiej ułożony poziom trudności.
Do tego jest bardziej płynna i lepiej zaprojektowana,przez co gra się w nią o wiele przyjemniej.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Nie poddam się, zreszta no te levele są do przejścia, ale po prostu przy nich utknąłem na troche. dla odmiany inne w chuj łatwe
Obrazek
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

spragniony dziwactw kupiłem killer7 i jaaa pierdoooole[1][2]
[1]co za pojebana akcja. uważaj czego pragniesz - ten świat jest tak dziwny, że nawet nie próbuję ogarnąć o co tam chodzi, może cokolwiek wyklaruje się wraz z postępem, a może nie... to jest piękne. Grałem w kilak gier Sudy51 ale to chyba szczyt.
[2] to jest niegrywalne ;( normalnie rzuciłbym to wpizdu i poprosił wujka steama o zwrot kasy ale jest w tym tytule coś tak pociągającego, że jestem skłonny walczyć z wrogim gameplayem i próbować go ujarzmić
więcej info wkrótce.
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

Wróciłem sobie trochę do grania w Overwatch'a i o ja pierdole, ta gra przeżywa drugie życie. Już swego czasu wydawało się, że jest martwy (czekanie po 3-4min na mecz), a teraz to 10-15s, albo i mniej.

Oprócz tego jutro odbieram The Division 2, bo skorzystałem z Empikowej promki (podlinkowane w promocjach). Mam nadzieję, że dobre i paręset godzin nabiję.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Lidwin »

con shonery pisze: 10 lip 2019, 10:58 spragniony dziwactw kupiłem killer7 i jaaa pierdoooole[1][2]
[1]co za pojebana akcja. uważaj czego pragniesz - ten świat jest tak dziwny, że nawet nie próbuję ogarnąć o co tam chodzi, może cokolwiek wyklaruje się wraz z postępem, a może nie... to jest piękne. Grałem w kilak gier Sudy51 ale to chyba szczyt.
[2] to jest niegrywalne ;( normalnie rzuciłbym to wpizdu i poprosił wujka steama o zwrot kasy ale jest w tym tytule coś tak pociągającego, że jestem skłonny walczyć z wrogim gameplayem i próbować go ujarzmić
więcej info wkrótce.
Przypomniałeś mi że jest taka piękna gra jak Killer is dead. Kto ma okazje pograć w to chore gówno to polecam :bowdown:
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

jaktozdech [ehehehe]

@Peyton nie mam pojecia skąd Ty bierzesz na to wszystko czas i chęci, ale troszke zazdroszcze
Obrazek
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Lidwin pisze: 10 lip 2019, 23:27 Przypomniałeś mi że jest taka piękna gra jak Killer is dead. Kto ma okazje pograć w to chore gówno to polecam :bowdown:
Killer is dead bylo mega i do tego grywalne, tym bardziej szkoda mi killer7. Narazie poszedł refund, kiedyś jeszcze spróbuję jak będzie w dobrej promce ale teraz za bardzo szanuje swój czas i 70 złote.

Środku ulokowałem w miesięcznym abonamencie ps+ i zacząłem grać w Detroit. Super to się ogląda, z chęcią przeżyłbym w tym stylu jakąś poważną historię, bo tu jest bekowo. Ciągle muszę sobie powtarzać "myśl jak 16 latek, myśl jak 16 latek!", bo może wtedy nie raziłyby mnie tak nachalne zabiegi, już wolałbym żeby ludziki świeciły się na czerwono i zielono a nad nimi unosiły się wielkie napisy ZŁY i DOBRY, bo karykatury bawią kiedy są zrobione celowo, kiedy wychodzą komuś przypadkowo pojawiają się ciarki wstydu. No ale mimo nieco innej wrażliwości niż David Cage bawiłem się dobrze przy heavy rain, beyond:two souls to i detroit może być kawałkiem dobrej rozrywki, ale chyba nic ponad to. A może sie myle?
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jiigsi »

Super jest ten nowy Total war, dużo przyjemniejsze niż te warhammery i kurwa w końcu z przyzwoitą optymalizacją. Moja ulubiona część od medieval 2 pzdr
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

nie no, jednak detroit nie da się brać na poważnie jeśli chodzi o historie i nie mam już nadziei na ciekawe pomysły ale z chęcią popatrzę na obrazek. tylko striggerowaly mnie próby jump-scare'ów, serio kurwa? XD ale w sumie Cage jedyne co robi to próbuje wycisnąć z widza emocje obiema rękoma, nogami i dupą, no nic.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

Kurwa, a w pracy mnie próbowali przekonać, że to taka świetna gra jest.
A tu jednak nie warto?
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

warto, zawsze trzeba spróbować kiedy coś zainteresuje. sam zamierzam to przejść, odinstalowałbym, gdybym nie czerpał z tego jakiejś przyjemności - jednak w tym przypadku zostaje mi przyjemność estetyczna. historia i sposób jej przekazania zupełnie do mnie nie trafiają, nie wzruszę się i nie przejmę, nie kupuje tego.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: cloud »

ja w sumie gram z braku laku, ale nie zachwyca mnie ani trochę, wręcz nudzi mnie momentami.


[mention]con shonery[/mention]
Spoiler
obudzilem się zniszczonym androidem na jakimś wysypisku, dużo jeszcze mi gry zostało?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

dokładnie w tym samym momencie jestem, nie wiem
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

Cz4rny1337 pisze: 08 lip 2019, 9:09 zostaw mnie bandyto

nie no, odpalilem po dlugiej przerwie i od razu mnie przywitalo "temple ruins", a zaraz po nim "road to nowhere", potem bylo latwo i przyjemnie, ale pozegnalismy sie wczoraj przy "The High Road"
Też pożegnałem się przy High Road, ale bez kitu, muszę 3. spróbować, bo w to najwięcej grałem kiedyś (w 1. grałem tylko na emu i nawet do High Road nie doszedłem).
Co do GOW 3 to dziwię się, bo wydawało mi się zawsze, że to jest gierka dla której bym PS3 kupił (dla tego i dla Uncharted), kupiłem remaster, trochę pograłem, jest mi trudno na normalnym levelu, ale wydaje mi się, że zupełnie jej nie czuję. Może muszę podpatrzeć jak ludzie grają.
Chyba nie mam problemu z ciężkimi grami, bo skończyłem DS3 (50h, ale skończyłem :D) i Bloodborne (w jakimś normalniejszym czasie).
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

[mention]nigdyniebralemkoksu[/mention]

mimo, że kusi, to nie ma co napierdalac guziczkow w GOW3, a blok z L1 jest op i warto korzystac. Chyba najtrudniejsza walka to ta z Hadesem, ale potem juz z górki. Zreszta walki z bossami pozwalaja sie uczyc, wiesz co zrobia, pzonajesz shcematy i gdzie uderzac, a te kurwa skakanie jebane z dokladnoscia co do milimetra mnie rozkurwia

znaczy zostaly mi 2 misje i "kończe" Crasha 1 [w sensie przejde wszystko, ale bez reliktow czy innych gemów, chuj im w dupe] i ide dalej xD

Ehh dla odstresowania odpalilem sobie Mario 3D Land i to jest paltformowka ehhhh

Ogrywam Zelde: Link Beetween the Worlds caly czas i jest superancko, sie smiga po mapie i rozkminia co dalej
Obrazek
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: cloud »

Odpuściłem sobie Detroit i zainstalowałem MW remastered. Bawię się kozacko, polecam dzieciom. :joint:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jarekk »

Jak nie macie w co grać to odpalcie sobie Assassin's Creed odyssey. Naprawdę kozacka gierka. Mam 18 godzin i dopiero dotarłem do Ateny
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9068
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: genocidegeneral »

wywalili wątek współczesny czy to gówno nadal jest w grze i sprawia, że
Obrazek
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4375
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oyama »

Assassin's Creed na konsolach to jedna z lepszych pozycji do ogrania. W Odyssey jeszcze nie grałem, ale mam gdzieś zapisane dane do profilu z grą na XO i chętnie udostępnię, jeżeli ktoś chce zobaczyć czy działa i pograć
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
ODPOWIEDZ