Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

No może na xboxie
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jarekk »

genocidegeneral pisze: 13 lip 2019, 20:35 wywalili wątek współczesny czy to gówno nadal jest w grze i sprawia, że
Jest wątek współczesny, ale na tyle godzin grania to były dwa epizody po jakieś 10 minut

Co do innych problemów, które porusza ten filmik to poboczne jak to poboczne - sporo na siłę, ale zdarzają się też ciekawe choć bez szału. Mnie bardzo podoba się, że w tej grze jest od chuja możliwości. Osłabiasz polis, zabijasz przywódcę terenu i możesz walczyć o ziemię po stronie Aten albo Sparty. Ulepszasz se statek, zabijasz czcicieli, bardzo fajne drzewko umiejętności, grawerunki ekwipunku, naprawdę spoko zrobili. Na dłuższą metę pewnie stanie się to nudne, ale z racji tego, że fajne itemki wypadają jak napierdalasz tych przywódców i kapitanow to mam zajawke żeby ich napierdalac, nawet jak polega to na tym samym. Walka jest zdecydowanie poprawiona w porównaniu do starych asasynow, przypomina bardziej te z wiedźmina. Jak miałem odjebac legendarnego dzika to musiałem poczekać na lepszy poziom i ulepszenie broni bo skurwysynowi nie mogłem dać rady xd Ogólnie nowe asasyny bardzo mocno inspirowane są wiedźminem imo.

Co do postaci to niestety - nadal są to raczej roboty. Ja wybrałem na początku gry typa i jest zwyczajnie nudny + aktor który go dabinguje brzmi jakby był uposledzoną anglojęzyczną wersją spejsona. Fabuła jest w porządku, powiedziałbym nawet, że ciekawa. Na pewno nie przeszkadza. No i do tego jak ci się znudzi zabijanie atenczykow to zawsze możesz wskoczyć na statek, napierdalac się na morzu, robić abordaze i śpiewać szanty. No i to co zawsze wyróżniało asasyny - widoki i grafika. Naprawdę często se przystaje gdzieś pomiędzy jednym znakiem zapytania, a drugim i rozglądam się zamyślony i rozmarzony dookoła.

Naprawdę polecam, kochani
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
serwus
Posty: 233
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: serwus »

przeszedłem sobie dishonored 2 - raz skradankowo, cichcem, raz robiąc inbę na sto fajerek. znakomita zabawa, podobnie jak pierwsza część. mam nadzieję, że seria będzie kontynuowana - chętnie bym popykał w dishonored 3, osadzone w zupełnie innym świecie, ale rzecz jasna z tymi samymi mechanikami

jedyna wada tej gry to w mojej ocenie zbyt małe zróżnicowanie przeciwników i właściwie brak zdań pobocznych, poza włamami do sklepów i zbieraniem obrazów oraz innych pierdół. ale dwójeczkę i tak polecam, choćby dla samej misji w mechanicznej rezydencji warto sięgnąć po tę grę
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: horrypaz »

polećcie coś na laptoka bez chwilowego dostępu do pada (oprócz football managera)
dzięks
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oyama »

zależnie od specyfikacji laptopa. Ja aktualnie ogrywam Stardew Valley na multiplayerze (w co-opie dwuosobowym), gra ma bardzo niskie wymagania i jest naprawdę warta zakupu. Jeszcze warto zagrać w Mafia II i w przypadku lepszego sprzętu LA Noire oraz Kingdom Come: Deliverance
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Wtn »

EU4/HOI4
druhu
Posty: 102
Rejestracja: 19 kwie 2019, 0:00

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: druhu »

[mention]serwus[/mention] dawaj teraz death of outsider
to nie ja obrażam ludzi na czaciku
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

nie chce mi się już odpalać Detroit ale jednak w coś bym pograł, poszukiwania skierowały moją uwagę na Outer Wilds do którego przysiądę po pracy i jak na tym się zawiodę, to już chyba pozostaje czekać na Death Stranding ;<
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Emdowu »

Outer Wilds fajna gierka, pograłem w ramach game passa jakieś 3-4 godziny i bardzo przyjemny tytuł, trzeba się tylko przyzwyczaić do modelu latania.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

faktycznie zajebiste, dawno żadna gra nie zachwyciła mnie jak ta, ostatnio miałem tak chyba przy what remains of edith finch czy inside.
historia w strzępkach, które odkrywa się w różnej kolejności i trzeba układać je w głowie, eksploracja tajemniczych lokacji bez prowadzenia za rękę, kosmiczne anomalie, no i super zabieg narracyjny/mechanika związana ze śmiercią. najlepiej w to zagrać nie wiedząc niczego więcej.
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 892
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Sergiusz »

Będę dziś ogrywał the return of obra dinn, wyczuwam świetny gameplay
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Finesta »

mózg paruje przy Baba Is You
Bart
Posty: 120
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Bart »

ogrywam World of tanks cały czas i aktualnie Injustice 2- Fajna bijatyka.
Awatar użytkownika
nomp
Posty: 161
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:57

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: nomp »

Wleciała platynka w Crash Team Racing, nie było łatwo..
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: insane »

Ostatnio glownie super mario maker 2 i mario kart 8.
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

U mnie Dark Soulsy 3 Nadal :] wspaniała gra

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

kurwa ten crash 3 po pierwszych dwoch czesciach to łatwizna i super zabawa, zwazajac na fakt ze za malolata najwiecje gralem w 3 wiec nostalgia w chuj tera i w ogole
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jarekk »

dwójka już też łatwiejsza, ale jak grałem ostatnio w jedynkę to na odstresowanie odpalałem soulsy albo fut champions
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11607
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: FLoo »

przy Slippery Climb myślałem ze sobie strzelę w głowę,
Nie wiem jak to można przejść na jednym życiu
Największa pizda na forum:

Mider
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: 2ps__ »

ja zrobiłem wszystkie levele w pierwszym świecie w crashu dwójeczce i nie da się przejść na kolejną mapkę, coś jeszcze trzeba zrobić czy mi się kurwa coś zbugowało?
ODPOWIEDZ