E3 2019

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4374
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: E3 2019

Post autor: oyama »

nowe usługi, streaming w chmurze, nowe gry, zapowiedź nowej konsoli. Wcale nie pozamiatali na tle wczorajszej konferencji EA, co nic nie pokazali ciekawego
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: E3 2019

Post autor: Groszek »

Dokładnie Xbox kolejny rok z rzędu puszcza trailery :what: to jest żart.
Nowy Xbox za rok na święta czyli ps5 pewnie też dobrze ze Sony nie wali w chuja i pokaże wszystko za rok.
Oni są najgorsi gears 5 we wrześniu? a ci pokazują cgi :lol: halo cgi hah co za debile omg 0 gameplayu I w kolko oo pokażemy 60 gier wow wszystko trailery wow nawet do ich śmiesznych exow nie chce im sie nic pokazywać.
Ale i tak ocenmy:
Outer worlds wygląda git
Kupili ninja theory żeby Im zrobili co to jest overwatch? Czy raczej coś apex legends
Ori Spoko
star wars fajny trailer coraz bardziej mi się ta gra podoba
Blair witch wygląda ciekawie
Cyberpunk i dying light zajebiscie
Forza śmiesznie props
State of decay Chujowa gra
Crossfire jakiś FPS dla azjatow
Borderlands slaby trailer ale gra pewnie będzie super

[mention]oyama[/mention] które nowe gry? I porównanie z EA słabe bo oni zawsze mają Chujowe e3 ale w tym roku nie walili w chuja że się jakieś gry tam robią tylko ładnie pokazali gameplay co mieli pokazać i do domu o której i jaka gra za to props
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: E3 2019

Post autor: rubinstein »

Groszek pisze: 09 cze 2019, 23:53 star wars fajny trailer coraz bardziej mi się ta gra podoba
sadzac po tym gameplayu, toprzeciez to jest takie gówno, ze szok. przeszedlem jedi academy jakieś chyba 10 razy, to jest gra z najlepszym systemem walki mieczami (niekoniecznie tylko swietlnymi) ever. a to wyglada, jak jakies pseudo-soulsowe scierwo, wybitnie pod konsolowcow, JEST ZAJEBISCIE POWOLNE.
jebac. ludziłem się, znowu. myslalem, ze moze wroca do korzeni. przeciez ludzie chca szybkich pojedynkow, z choreografia rodem z prequeli. a to oferowala seria jedi knight. a to? typowa bezpieczna produkcja.

ja pierdolę, jakos dwa miesiace temu przeszedlem sobie quake 1 na dosboxie, i przeciez ta gra jest taka szybka, wydaje sie byc taka nowoczesna w porownaniu do produkcji z okresu 2012+, ktore sa turbowolne i maja wszedzie powpierdalane te elementu rpgowe. naprawde, giereczkowo idzie backwards w rozwoju. w sumie spoko, ze juz nie mam tyle czasu na to hobby.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: E3 2019

Post autor: Groszek »

O Chuj najebalem długiego posta I mi usunelo jebac.
Szło jakoś tak.
Pisałem wcześniej tu że jest wolne i się zgadzam plus przeciwnicy się zachowują jak debile nie walczą w grupach i mówili tam ze fabularnie chodzi o to że jesteś ścigany prze inkwizycje więc to raczej też zjebia zobaczymy ale mam nadzieję że im się uda bo respawn to ostatnie studio EA które coś potrafi a ich szef wydaje się spoko. A jak wyjdzie chujnia to EA można oficjalnie zamknąć bo im zostanie tylko sporty i Dice które cierpi przez ich zjebana politykę lootbooksow itd. Bioware się skończyło już nigdy nie wydadzą mocnego 9/10 bez żadnego gadania następny dragon age to bedzie pewnie 7/10. A reszta ludzi od NFS itd tylko pomagają przy większych grach. Jebac Ea
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
druhu
Posty: 102
Rejestracja: 19 kwie 2019, 0:00

Re: E3 2019

Post autor: druhu »

nie kumam w ogóle, dlaczego microsoft zamiast puścić gameplay z gow5 (które się skończyło na 2 części) na e3, to pokazali go kurwa na mixerze :hardasfuck: https://www.youtube.com/watch?v=OI8o4hXe0Io
ori zapowiedzenie w 2017 roku z premierą dopiero w 2020?
nie zapowiedzieli nowej konsoli, tylko powielają to samo, co jest wiadome od przynajmniej 2 lat, nic nowego w tym materiale nie padło. To samo z xcloud, dalej żadnych szczegółów, tylko typowe pierdolenie wow mordo zagrasz na lodówce hype is real

jedyne co cieszy to rozwój gamepassa, powrót psychonauts i data premiery cyberpunka, reszta to gówno (co oni odjebali z wasteland 3 i z forzą to przechodzi ludzkie pojęcie)
to nie ja obrażam ludzi na czaciku
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: E3 2019

Post autor: Rev »

Imo kozacko wygląda to nowe watch dogs :oops:
Awatar użytkownika
hustler342
Posty: 461
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: E3 2019

Post autor: hustler342 »

O kurwa siema Mac
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: E3 2019

Post autor: Bolo »

Ale ta dupa z Ubisoft wyglada na maks 17 lat.

odpalilem z dupy i nie wiem o co chodzi kompletnie, nie znam się na ubi zbytnio.

Rainbow Six, Quarantine the Fridge.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4374
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: E3 2019

Post autor: oyama »

nowe Watch Dogs to tragedia. Tak samo spierdolili grę jak swego czasu THQ z Saints Row. Mają ekipę, żeby odwzorować Londyn i zrobić produkcję w stylu GTA z hakowaniem, ale wolą dodawać bezsensowne rzeczy czyniąc grę nierealną
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: E3 2019

Post autor: Cz4rny1337 »

musze do 2020 pokonczyc wszystkie zalegle gry bo ich wszystkich popierdolilo z tym poczatkiem roku
Obrazek
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1520
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: E3 2019

Post autor: PSZ »

minecraft dungeons to jedyna rzecz, która przykuła moją uwagę na targach E3
ODPOWIEDZ