Lumpy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Lumpy

Post autor: Jaayu »

Podbijam tera temacik bo akurat wakacje to pewnie będę śmigał
Najlepszym znaleziskiem jest chyba idealnie pasujące polo Fred Perry za zlotowke, tak to ortalion adidas, troche teesów Nike, Adidaska, polo Lonsdale
Ogolnie super rzeczy mozna znalezc, ale no trzeba sie nachodzic i o odpowiednich porach.
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Dwaena
Posty: 157
Rejestracja: 28 kwie 2019, 18:38
Lokalizacja: SmootnySound

Re: Lumpy

Post autor: Dwaena »

co myślicie o sztruksach?? w lumpach nigdy nie wiesz gdzie się czai, dużo bardzo przyjemnych gatunkowo się trafia i całkiem modne się robią. ja noszę beżowe takie, do brązowych kurteczek z lumpa pięknie pasują, polecam jak ktoś lubi szerokie spodnie i trampeczki do tego. a no właśnie, a co powiecie na buty z lumpa? ja osobiście nigdy nie kupiłem i ciężko by było mnie przekonać żeby założyć po kimś buciory.
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3227
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Lumpy

Post autor: horrypaz »

u siebie w życiu nie widziałem butów nadających się do noszenia. albo osrane jakieś porwane albo chamskie fejki
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Lumpy

Post autor: Peyton »

bywałem wiele razy, jako że przy moim poprzednim mieszkaniu były dwa lumpy, w tym jeden gigantyczny. Chyba nigdy nie udało mi się niczego dobrego tam trafić, poza jakąś w miarę uczciwą luźną koszulą randomowej firmy.
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Lumpy

Post autor: Finesta »

W Olsztynie chuja warte są te lumpy
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Lumpy

Post autor: Rupert »

Co ty morda, masz w jakubie fajna odzież skandynawska, Halinka w centrum i emka na jarotach, w cto jak jest próbka na połowę ceny też spoko. Ty z tego.co.widze nosisz taki rozmiar jak ja chyba czyli M, to jest mnóstwo fajnych koszul i marynarek, płaszczy kurtek i polowek. Nie wiem co tam jeszcze Cię interesuje ale można znaleźć spoko fajnych itemuw. Dodatkowo w lapciuszkach można też coś dorwać essa

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Lumpy

Post autor: lysy »

w lumpach można wyczaić perełki, ale nie mam do tego siły i cierpliwości. zwłaszcza, że jeszcze nie znalazłem lumpa z jakimś sensownym działem męskim (chociaż jakoś specjalnie nie szukałem)
kiedyś ziomek pracował trochę w lumpie, to dawał mi znać, jak trafiały sie jakieś rzeczy, które mogłyby mnie zainteresować. właściwie nie zdarzało się nic sensownego, ale raz powinąłem dzięki niemu ortalion nike w zajebistym stanie za kilka złotych
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Lumpy

Post autor: Finesta »

W Haliszce trafiłem dosłownie raz na coś ciekawego,koszulkę Barcy,ale była w rozmiarze dziecięcym :roll:
Po prostu męskie działy w Olsztyńskich są strasznie małe.
A nawet jak już trafi się rzecz do zaakceptowania,to jest w tragicznym stanie.
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 892
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Lumpy

Post autor: Sergiusz »

Byłem dzisiaj i kupiłem sobie dresik z adidaska za 14zł i gicioor.
Widziałem również to:
Spoiler
Obrazek
Zaczynam żałować że nie wziąłem, kto wie, może zrobiłbym bity na nową płytę kanyego 100s & heartbreak albo ślizgawkowy mixtape XD
Ostatnio zmieniony 30 maja 2019, 22:34 przez Sergiusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Lumpy

Post autor: bloodyhell »

fajne lumpy macie jak takie itemki mozna znalezc

ja sie uwielbiam w orlikowe rzeczy zaopatrywac, bo tak do ubrania rzadko cos fajnego wyrwałem niestety a czasem sie zdarzy pojsc
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Lumpy

Post autor: Holden »

Kurtała Fred Perry ala Harringtonka wczoraj wleciała z lumpika, stan 9,5/10, czapka RL 9/10 i polóweczka Lyle&scott. Lumpy to raj dla casuals :)
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Lumpy

Post autor: PeterStillNinety's »

jakie miasto ??
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
jada
Posty: 70
Rejestracja: 22 maja 2019, 22:53
Lokalizacja: Na srebrnym globie

Re: Lumpy

Post autor: jada »

znalazłem kiedyś kurtke stone island za dyszke, drugą dyszkę wrzuciłem w naprawę dziurki na rękawie, trochę w niej polatałem i pchnąłem dalej za 5 stówek, polecam ten styl życia
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Lumpy

Post autor: badi »

jada pisze: 01 cze 2019, 12:48 znalazłem kiedyś kurtke stone island za dyszke, drugą dyszkę wrzuciłem w naprawę dziurki na rękawie, trochę w niej polatałem i pchnąłem dalej za 5 stówek, polecam ten styl życia

powiedz co później zrobiłeś z taką gotówką e-kolego

zaś jeśli chodzi o lumpeksy to jestem wielkim fanem. ostatnio jak poszedłem ujarany to kupiłem sobie zajebistą koszuleczkę los pollos hermanos z breaking bad. u nas to nawet płyty można jakieś powybierać i to nie tylko niemieckie składanki świątecznych hitów, ale też pełnowartościowych artystów, których nazwiska są powszechnie kojarzone. 5 ziko sztuka, a ostatnio wytargałem dwie płytki prodigy
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: Lumpy

Post autor: manio »

Dawajcie adresy do tych historyjek chłopaki
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Lumpy

Post autor: badi »

a kupiłem sobie dzisiaj zajebistą koszulę jinsową z małym logo jim beama, stan idealny. od dawna na taką polowałem także szczęśliwie wydałem dzisiaj te 15 ziko
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Lumpy

Post autor: Rupert »

ja też machnąłem dziś 3 koszulki za 12 złotych fajen pozdro dla tych co też kupili dziś cokolwiek jak ja i @badi
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Lumpy

Post autor: badi »

no ale jakie te koszulki @[mention]Rupert[/mention]? ja bym się pochwalił, ale już dałem do prania
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Lumpy

Post autor: Rupert »

2 polówki w kolorach wakacyjnych czytaj żółty i różowo biały wzór w jakieś pedalskie kwiakti i jeden t-shirt w żołto-granatowe pasy bo chcialem wyglądać jak fu w jakimś klipie xD ale też wpierdoliłem do prania żeby szybciej flexować
wielkie 5 dla Cb byku
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Lumpy

Post autor: Ablazir »

zdarzyło mi się z jakiś grupek na fb coś powinąć z używanych rzeczy, ale lump stacjonarnie to nie
Obrazek
ODPOWIEDZ