Lumpy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Flisinio
Posty: 128
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:26

Re: Lumpy

Post autor: Flisinio »

We wro bym se polatał, kiedyś na popowicach mieszkałem obok fajnego z dużą ilością koszulek piłkarskich. Teraz mam obok siebie jakiś chujowy a na mieście to nie wiem zbytnio gdzie są jakieś fajne, ale też motywacji pochodzić po 20 lumpach w wolny dzień nie mam (jak ktoś coś ma polecanego to może podesłać na priv hehe). Ten taki przy renomie jest mocny z cenami czasem, jak np kilogram 80 zł i baby tam robią zakupy szitu za parę pak XD
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Lumpy

Post autor: Rossi »

dou pisze: 16 lip 2019, 22:54
azar pisze: 15 lip 2019, 0:23 https://www.instagram.com/lumpfinds/
to zapewne warszawskie lumpy? aparatów zazdroszczę bardzo :oops:
kurde, ale mi zajawka na lumpy wróciła po tym insta xD
moje najlepsze znalezisko to brogsy Loake za 15 zł xD
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Lumpy

Post autor: bukaj »

znalazłem dziś kurtkę zimową Napapijri za 68 zł. a akurat potrzebowałem czegoś na zbliżające się niskie temperatury :cool:
when the beat is dope, I get excited
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Lumpy

Post autor: peterkurten »

Ostatnio wyhaczylem bluzę Lee Coq Sportif i spodnie Evisu o dziwo legity, stan mocne 8+/10. Za oby dwie rzeczy dalem 50zl :D
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Lumpy

Post autor: Rossi »

ja z ostatnich rzeczy to parkę fjall raven 9/10, retail 700 zł (nie chce się sprzedać tho, nie wiem czemu), levisy i spodnie th (obie pary do krawca ale stan 9/10) i mój absolutny faworyt - lniany garniak hugo bossa, sądząc z kroju i szerokości nogawek to po jakimś ssmanie. Wiadomo, ze to ostatnie bardziej dla beki i na przebierane imprezki ale i tak sztosik.
Awatar użytkownika
dou
Posty: 840
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: Lumpy

Post autor: dou »

ja ostatnio szukam namiętnie po lumpach gameboya xD i próbuje ogarnąć jakąś miejscówkę gdzie regularnie płyty cd są, w krakowie.
a wy co tam? pochwalcie się
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Lumpy

Post autor: badi »

u mnie ostatnio spadek motywacji do chodzenia po tych wspaniałych sklepach, bo jak zrobiłem w pewnym momencie pranie tak że wszystkie tszirty były dostępne to mi zabrakło miejsca w szafie :neutral:
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Lumpy

Post autor: azar »

ja mam to samo niestety, ale nie poddaje się :lol: z ostatnich znalezisk wartych wspomnienia to parka canada goose za ~100zł.
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Lumpy

Post autor: Ablazir »

dou pisze: 03 gru 2019, 19:12 ja ostatnio szukam namiętnie po lumpach gameboya xD i próbuje ogarnąć jakąś miejscówkę gdzie regularnie płyty cd są, w krakowie.
a wy co tam? pochwalcie się
polecasz coś ogólnie w krk?
Obrazek
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Lumpy

Post autor: zemsta1kadluba »

ja muszę się zmobilizować i jakieś jeansy sobie ogarnąć
najlepsze co trafiłem to płaszcz 100% wełny za jakieś 50 zł, nowe z metką nie pamiętam tylko jaka firma ale służy mi już kolejny rok i spoko.
Kiedyś to w ogóle miałem zajebiście bo pracowałem w liceum na rozładunku w najlepszym ciuchlandzie w moim małym mieście, robota ciężka w chuj ale dobrze płacili no i mogłem sobie odłożyć wszystko co mi się spodobało, więc biegałem w dresach lacoste na długo zanim raperzy to spopularyzowali :twisted:
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
dou
Posty: 840
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: Lumpy

Post autor: dou »

Ablazir pisze: 03 gru 2019, 21:32 polecasz coś ogólnie w krk?
hm, ogólnie bym polecił Artus94, w sumie to sieciówka, ceny umiarkowane, najwięcej do tej pory tam kupiłem. Ostatnio do sklepu na alejach poszedłem pierwszy raz jak dostawa była i kosmos...mnóstwo kurtek tomiego, za 200+, alpha industries, jeansowa levis z futerkiem, martensy, timberlandy (pare miodowych)

swoją drogą kiedyś się jarałem jak znalazłem rzeczy z river island, spodnie levis czy dresik realu madryt, a jak dołączyłem do grupki Real thrifted na fejsie (ktoś tu ją wrzucał) to apetyt się zwiększył na bardziej rare itemki
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Lumpy

Post autor: Rossi »

azar pisze: 03 gru 2019, 19:53 ja mam to samo niestety, ale nie poddaje się :lol: z ostatnich znalezisk wartych wspomnienia to parka canada goose za ~100zł.
jesteś pewny, że L? w chuj fejków ostatnio

ja dzisiaj znowu Loaki za 54 zł, 8-9/10 :lol:
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7534
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Lumpy

Post autor: eddy_wata »

[mention]azar[/mention] sprzedajesz Canadke? bo szukam jakiejs
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Lumpy

Post autor: azar »

[mention]Rossi[/mention] odkąd już kiedyś się naciąłem, zawsze sprawdzam przed zakupem
[mention]eddy_wata[/mention]niestety jedną zostawiam dla siebie, a drugą za małą już sprzedałem :(
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Lumpy

Post autor: badi »

Spoiler
Obrazek
nie pochwaliłem się wczoraj, a zdecydowanie najlepszy strzał ostatnio. mam takie czarne skórzane i właśnie się rozglądałem za białymi na euobuwiu, a tu jeb koło domku w moim rozmiarze. się wypierze, doczyści i będzie cacy
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Lumpy

Post autor: lygrys »

Pochwalę się moją najlepszą zdobyczą z lumpa

Koszulka WWE x CM Punk kupiona za 10zł
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jak w Sobotę kupię sobie pralkę to wracam do łowów.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Lumpy

Post autor: Rossi »

wpadło ostatnio hoodie aape, pc 400-450 pln :cool:
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Lumpy

Post autor: svlv96 »

Ostatnio byłem pierwszy raz i kupiłem dwie polowki adidasa i bluzę. Żadne unikaty, ale ładny stan i zapłaciłem za to 24 zł.
Byłem później w innym i nic ciekawego parę polowek Ralpha i lacoste i jakieś kappy, ale stan grzyby.
Znacie jakieś fajne lumpy w Gdańsku?
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1157
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Lumpy

Post autor: guzi »

svlv96 pisze: 01 mar 2020, 20:24 Znacie jakieś fajne lumpy w Gdańsku?
najlepsi grzybiarze nigdy nie zdradzają swoich miejscówek :D
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7534
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Lumpy

Post autor: eddy_wata »

strejduje miejscówki wokół trójmiasta za stricte gdanskie :)))
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
ODPOWIEDZ