Resell

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Resell

Post autor: svlv96 »

Bawicie się w resell ubraniami? Ja kiedyś losowałem koszyki z jizi i sprzedawałem jakieś trzy stówki byłem do przodu, a za tydzień, będę polował na travisy, ale w USA drop zszedł podobno w minutę więc pewnie chuja kupie, a tak to nie wiem co kupować, żeby zarabiać, a wy co tam dorabiacie w taki sposób czy gardzicie? Oczywiście mówimy o ubraniach, nie o płytkach.
Awatar użytkownika
CarlJohnson
Posty: 17
Rejestracja: 04 maja 2019, 18:28

Re: Resell

Post autor: CarlJohnson »

Super zabawa, na adidasie nawet jak kupisz i nie sprzedasz to masz 100 dni na zwrot :cool:
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Resell

Post autor: svlv96 »

CarlJohnson pisze: 05 maja 2019, 14:17 Super zabawa, na adidasie nawet jak kupisz i nie sprzedasz to masz 100 dni na zwrot :cool:
ja w sumie nawet nie wiem co próbować kupować, co jest limitką co nie xD
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: Resell

Post autor: Beny »

z jednej strony props, bo to fajny sposób na zarobek, ale z drugiej wkurwia mnie to niesamowicie, bo nie da się kupić butów fajnych za normalną cenę
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Resell

Post autor: svlv96 »

Beny pisze: 05 maja 2019, 14:47 z jednej strony props, bo to fajny sposób na zarobek, ale z drugiej wkurwia mnie to niesamowicie, bo nie da się kupić butów fajnych za normalną cenę
no wiadomo, z płytami to samo. Pół biedy jak ktoś weźmie jeszcze jedną czy dwie pary dla siebie i na sprzedaż, ale jak wykupi pół nakładu to słabo. No, ale ludzie różnie zarabiają, niektórzy trzepią na tym zajebisty hajs.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Resell

Post autor: nihil Novi »

svlv96 pisze: 05 maja 2019, 13:09 ale w USA drop zszedł podobno w minutę więc pewnie chuja kupie
Przecież to będzie losowanie.

Ja osobiście znam doskonale ten temat i środowisko, ale sam raczej się w to nie bawię, a jeśli już to bardzo rzadko.
Sensei życia
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Resell

Post autor: Kacper »

resell stał się teraz tak modny i popularny, że nie idzie się na to zjawisko nie wkurwiać
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Resell

Post autor: svlv96 »

nihil Novi pisze: 05 maja 2019, 14:56
svlv96 pisze: 05 maja 2019, 13:09 ale w USA drop zszedł podobno w minutę więc pewnie chuja kupie
Przecież to będzie losowanie.

Ja osobiście znam doskonale ten temat i środowisko, ale sam raczej się w to nie bawię, a jeśli już to bardzo rzadko.
a to spoko, myślałem, że kto pierwszy ten lepszy. Wiesz jaki stock jest na Polske?
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Resell

Post autor: nihil Novi »

Nike w przeciwieństwie do Adidasa nigdy nie podaje oficjalnego stocku, także nie wiadomo. Zresztą oni to dzielą na Europę/Ameryke itp. z tego co się orientuje. :)
Sensei życia
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11607
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Resell

Post autor: FLoo »

Mi na appce nike nigdy nie udało się nic kupić, nawet dla siebie ;)
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: Resell

Post autor: Beny »

up, to samo. jebać tę apkę
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Resell

Post autor: svlv96 »

a innego sposobu chyba nie ma co?
Awatar użytkownika
CarlJohnson
Posty: 17
Rejestracja: 04 maja 2019, 18:28

Re: Resell

Post autor: CarlJohnson »

Czasem jest coś w sklepie stacjonarnym na chmielnej :)
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Resell

Post autor: SWN »

Wkurwa jak mało co.

Dawno wypadłem z jakiegokolwiek obiegu okołostreetwearowego, ale nie żałuję ani trochę widząc jak aktualnie wygląda środowisko. Ostatnio na Zalando Louge wrzuciło sporo rzeczy na promkach dochodzących do -60%. Oczywiście w kilka minut po aktywowaniu WSZYSTKO pododawane do rezerwacji, a na grupkach i w komentarzach pejów typu StealAlert jeden śmieć pod drugim ogłaszający się, że odstąpi koszyk za X zł albo czeka na oferty + screen tego, co złapał. Patologia i nie dziwię się ani trochę, że Lounge kombinowało podobno coś z wycofaniem systemu na Polskę, skoro i tak potem zwracana jest połowa koszyków.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Resell

Post autor: svlv96 »

SWN pisze: 05 maja 2019, 18:04 Wkurwa jak mało co.

Dawno wypadłem z jakiegokolwiek obiegu okołostreetwearowego, ale nie żałuję ani trochę widząc jak aktualnie wygląda środowisko. Ostatnio na Zalando Louge wrzuciło sporo rzeczy na promkach dochodzących do -60%. Oczywiście w kilka minut po aktywowaniu WSZYSTKO pododawane do rezerwacji, a na grupkach i w komentarzach pejów typu StealAlert jeden śmieć pod drugim ogłaszający się, że odstąpi koszyk za X zł albo czeka na oferty + screen tego, co złapał. Patologia i nie dziwię się ani trochę, że Lounge kombinowało podobno coś z wycofaniem systemu na Polskę, skoro i tak potem zwracana jest połowa koszyków.
Właśnie też widziałem te stronę i dropy tam i nie raz sam chciałem złapać coś dla siebie, bo fajne promki są, a tu chuj jak coś fajnego to oczywiście brak rozmiaru xD
Awatar użytkownika
papier
Posty: 101
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:02

Re: Resell

Post autor: papier »

Sprzedawał ktoś buty na stockx? Ewentualnie znacie jakieś dobre polskie grupki do sprzedaży?
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Resell

Post autor: svlv96 »

papier pisze: 05 maja 2019, 21:12 Sprzedawał ktoś buty na stockx? Ewentualnie znacie jakieś dobre polskie grupki do sprzedaży?
sajko kłeszop
Street Auctions PL
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1157
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Resell

Post autor: guzi »

albo Street Market PL
Awatar użytkownika
papier
Posty: 101
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:02

Re: Resell

Post autor: papier »

Dzięki za odpowiedzi
ODPOWIEDZ