Zimowe rekomendacje

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Ruces
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:12
Lokalizacja: Warszawa

Zimowe rekomendacje

Post autor: Ruces »

Rozpoczął się sezon na #jesieniary i #zimiary, więc wszystko wskazuje na to, że niedługo czekają nas niskie temperatury. Warto więc zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju akcesoria zimowe. Po rozmowie z Maćkiem doszliśmy do wniosku, że przydałby się temat, gdzie można zadać pytanie o wszelkiego rodzaju płaszcze, szaliki, buty itp itd. Więc czas, start.

To ja zacznę - istnieje coś takiego jak dobry płaszcz zimowy tak do pięciu stów?
Facebook | Instagram | RateYourMusic | Filmweb

R.I.P. ŚLIZG.eu
Awatar użytkownika
ranopano
Posty: 18
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:30

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: ranopano »

Spoiler
Obrazek
jaki jest status klasycznej czapki?
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: Ablazir »

jakie buty najlepiej do 300?
Obrazek
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: SWN »

To ja może chciałbym zapytać nieśmiało czy w popularnych sieciówkach da się znaleźć PRZYZWOITĄ czarną kurtkę na polską zimę? Nie lubię kombinacji kolorystycznych ani udziwnień i w zupełności wystarczyłoby mi coś takiego albo takiego, jednak jedyne co spotkałem przechadzając się przy okazji po H&M to cieniutkie, błyszczące się kurteczki, które mógłbym założyć se do wychodzenia z psem w kwietniu, a nie teraz.

Cena, jaką trzeba wyjebać za PORZĄDNĄ zimówkę powiedzmy TNF trochę mnie przerażają biorąc pod uwagę, że faktyczna zima w naszym kraju trwa obecnie jakieś trzy tygodnie, a poza tym będzie to kolejna kurtka do rotacji, a nie produkt mający mi uratować życie na wyprawie lodowcowej.

HMMM??? CO TAM SE NOSICIE??
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
qwertas
Posty: 962
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:34

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: qwertas »

Obrazek

pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: azar »

mi się nigdy nic od nich nie podobało
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1122
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: Lowrider »

SWN pisze: 26 wrz 2019, 12:21 To ja może chciałbym zapytać nieśmiało czy w popularnych sieciówkach da się znaleźć PRZYZWOITĄ czarną kurtkę na polską zimę? Nie lubię kombinacji kolorystycznych ani udziwnień i w zupełności wystarczyłoby mi coś takiego albo takiego, jednak jedyne co spotkałem przechadzając się przy okazji po H&M to cieniutkie, błyszczące się kurteczki, które mógłbym założyć se do wychodzenia z psem w kwietniu, a nie teraz.

Cena, jaką trzeba wyjebać za PORZĄDNĄ zimówkę powiedzmy TNF trochę mnie przerażają biorąc pod uwagę, że faktyczna zima w naszym kraju trwa obecnie jakieś trzy tygodnie, a poza tym będzie to kolejna kurtka do rotacji, a nie produkt mający mi uratować życie na wyprawie lodowcowej.

HMMM??? CO TAM SE NOSICIE??
nie wiem gdzie ty żyjesz, ja w zimowej często od listopada do marca zakurwiam tak zimno jest :dunno:

e: ja ze swojej strony zawsze będę forsował carhartta, sam mam klasyczną archonage parkę od 5 lat chyba i biorąc to pod uwagę te 8 czy tam ileś stów co dałem na początku już dawno się zamortyzowało i sobie jeszcze pośmigam, a jak trafię gdzieś okazję to kupię nową i tyle :cool:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: SWN »

W sumie może faktycznie zbyt uogólniłem, no ale odkąd pamiętam potrafiłem przechodzić całą zimę w AF1, nie miałem na sobie nigdy kalesonów, czapki nie nosiłem nigdy bo uważam że robi mi lamersko spłaszczoną fryzurę, a kurtkę przez większość czasu noszę rozpiętą, bo jest mi tak wygodniej i nie czuję potrzeby zamykania się. Wiem doskonale, że większość ludzi ma inaczej i cała moja młodość minęła na słuchaniu matki jęczącej "ZAPNIJ SIĘ" "I TY TAK WYJDZIESZ??", ale no cóż, jak widać Polska B zahartowała wystarczająco.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
kot
Posty: 119
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: kot »

Podbijam carhartta, swoją mam już 4 lata i nie zanosi się by miała to być jej ostatnia zima. Swoją złapałem za jakieś 550, ale teraz wiem ze i za te 900 warto.

A jakie buty polecacie koledzy? Tak do 1000 zł.
2ps__
Posty: 2756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: 2ps__ »

SWN pisze: 26 wrz 2019, 12:21
Cena, jaką trzeba wyjebać za PORZĄDNĄ zimówkę powiedzmy TNF trochę mnie przerażają biorąc pod uwagę, że faktyczna zima w naszym kraju trwa obecnie jakieś trzy tygodnie, a poza tym będzie to kolejna kurtka do rotacji, a nie produkt mający mi uratować życie na wyprawie lodowcowej.

HMMM??? CO TAM SE NOSICIE??
to weź se kup jakąś tnf, za 8 bomb, ale taką 3in1, że jak se odepniesz to masz wiatrówkę na wiosne/jesień, polar na wiosnę/jesień, a jak se przypniesz to masz zimową kurtkę w zupełności wystarczającą na nasze polskie zimy

e: apropo tnf w sumie i jak już jestem w tym temacie to tnf nuptse ktoś ma i może powiedzieć jak się sprawdza? anchorage parka z carhartta navy też dobra opcja w sumie, może se powinę

e2: a co do butów to pamiętam, że w zeszłym sezonie na eastend.pl były takie kurwa z gumy jakby zimowe w różnych kolorach turkusowe, białe itp. kojarzy ktoś co to za marka?

e7: dobra mam, native jakby kogoś interesowało
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 232
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:58

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: Moris »

A takie coś https://workstyle.pl/kurtka-carhartt-f ... ,8967,8165 ? Props czy hejt? Ktoś może miał doświadczenie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: Groszek »

Nie lepiej parke? Sam mam z carhartt I jest spoko, a ta wyżej brzydka trochę
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 232
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:58

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: Moris »

Rozważam też parkę, ale chciałbym coś z odpinanym kapturem.
Takie cuś jeszcze znalazłem https://sneakerstudio.pl/product-pol-23 ... wQAvD_BwE
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: kon rafal »

Ja coś takiego chyba powinę. Miał ktoś?
https://sklep.sizeer.com/timberland-kil ... kUQAvD_BwE
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 565
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:02
Lokalizacja: internetełek

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: Maćko »

Właśnie podrzućcie jakieś fajne zimowe buty. Oczywiście nie takie maksymalnie studenciarskie jak te wyżej.
o takie forum nic nie robiłem
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: rakieta_rakieta »

Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6776
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: jAg »

Maćko pisze: 04 lis 2019, 11:43 Właśnie podrzućcie jakieś fajne zimowe buty. Oczywiście nie takie maksymalnie studenciarskie jak te wyżej.
https://sportowysklep.pl/buty-nike-hood ... 8-090.html
timby 6 to studenciarski but?
https://streetstyle24.pl/adidas_fusion_ ... e9708.html
https://www.sportsdirect.com/nike-path- ... nk+Content
https://www.butsklep.pl/buty-nike-ebern ... 3dab894a21
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: rakieta_rakieta »

jAg, wrzuciłeś esencję studentcore z metko
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6776
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: jAg »

rakieta_rakieta pisze: 04 lis 2019, 12:17 jAg, wrzuciłeś esencję studentcore z metko
Akurat jestem fetyszystą butów i często obczajam buty ludzi, a nie widziałem za dużo tych parek we Wrocławiu, więc dosyć odważne stwierdzenie z Twojej strony. Co do Twoich propozycji, to podbijam Vansy, ładne bucisze, te Pumy też nienajgorsze, za to te najki wyglądają okropnie.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
2ps__
Posty: 2756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Zimowe rekomendacje

Post autor: 2ps__ »

ja pierdole buty zimowe to jest :what:

dobrze, że mi nie bywa zimno w stupki raczej, ale jkby sie zrobilo to chyba nie widze innej opcji niż jakieś native fitzsimmons chociaz też mam pewne obawy jak to wygląda na nodze, no ale kurwa wszystkie tu chyba przejrzałem i żadne nawet nie podchodzą pod ładne xd
ODPOWIEDZ