Buty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
JKG
Posty: 61
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:58

Re: Buty

Post autor: JKG »

mi osobiście one nie siedzą.

co ostatnio Żabson miał wersje na nodze to głowa mała :D
Pink/silver x Raf simons
"Technically, alcohol is a solution" - Elon Musk
2ps__
Posty: 2758
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Buty

Post autor: 2ps__ »

FÜRDIEGANG pisze: 23 wrz 2019, 22:29 chodzilo mi o ozweego, chuj ze potrzebuje butow na tę sobotę, czekam do 1 pazdziernika i sprobuje je kupic.
w worldboxie stacjonarnie dziś widziałem za 369 chyba, także git cena, huj też raczej białe powijam jebać czarne buty
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Buty

Post autor: FÜRDIEGANG »

2ps__ pisze: 23 wrz 2019, 23:06
FÜRDIEGANG pisze: 23 wrz 2019, 22:29 chodzilo mi o ozweego, chuj ze potrzebuje butow na tę sobotę, czekam do 1 pazdziernika i sprobuje je kupic.
w worldboxie stacjonarnie dziś widziałem za 369 chyba, także git cena, huj też raczej białe powijam jebać czarne buty
pewnie inny model, bo one premiere maja dopiero 1 pazdziernika, jezeli mowimy ofc o https://www.adidas.pl/ozweego-shoes/EE5704.html , bo to w tym modelu sie zaochalem
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
2ps__
Posty: 2758
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Buty

Post autor: 2ps__ »

ano inny, faktycznie cudowne te twoje ale ja calych bialych juz kurwa nie moge kupic kolejnych, a te https://www.adidas.pl/ozweego-shoes/EE7 ... _rr&slot=2 siedza mi rownie dobrze jak nie lepiej

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka


SLAFF
Posty: 366
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Buty

Post autor: SLAFF »

Dawać retail za adidasa to głupota, po kilku miechach wszystko można dostać 2-3 stówki taniej.
bvng
Posty: 357
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:19

Re: Buty

Post autor: bvng »

A może ktoś chce być na czasie i kupić buty które są teraz modne? Za kilka miechów by był komentarz, kurwa nie kupuj ich, każdy na ulicy je już ma
2ps__
Posty: 2758
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Buty

Post autor: 2ps__ »

SLAFF pisze: 24 wrz 2019, 7:48 Dawać retail za adidasa to głupota, po kilku miechach wszystko można dostać 2-3 stówki taniej.
a dla mnie głupotą jest czekanie kilku miechów z kupnem butów, które ci sie podobają po to, żeby zaoszczędzić 2-3 stówki, pzdr
Awatar użytkownika
jawor
Posty: 359
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:15

Re: Buty

Post autor: jawor »

łe ja je ostatnio kupilem czarne cale i nie wiedzialem ze sa albo beda modne 8) :joint: ale polecam podobaj ami sie i dobrze sie chodzi tylko na deszcz slabe
jestem chłodny jak gucci la flare, z ciebie żaden la flame
dead problem - la flare
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5583
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Buty

Post autor: koniec »

jakie buty na jesień/zimę do w cenie 400-500zł powiedzmy? Najlepiej w ciemnej kolorystyce i na sportowo raczej, myślałem o ultraboostach jakichś bo miałem na nogach i rzeczywiście mega wygodne ale z nimi chyba będą problemy w śniegu i deszczu co nie? :(
nie znam się w ogóle na butach jbc
Awatar użytkownika
JKG
Posty: 61
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:58

Re: Buty

Post autor: JKG »

problemy będą takie, że boost jest (jeżeli chodzi o znane mi źródła) praktycznie niemożliwy w wyczyszczeniu.
Do tego jest to siateczka, dlatego izolacja termiczna tu raczej nie wchodzi w grę.
Ktoś tu wcześniej prawidłowo poluje na AF1, bo w sumie nie mam pomysłu na lepszy jesienny but.
(nie wspominam tu o zimie, bo mieszkam na Podhalu gdzie muszę mieć kawał buta, żeby przeżyć i nie mam dużego odniesienia do zimy w mieście)
"Technically, alcohol is a solution" - Elon Musk
ksiazenieporzadek

Re: Buty

Post autor: ksiazenieporzadek »

Boosty to tylko jak ładna pogoda i chodzisz po asfalcie, ja swoje już schowałem i pewnie w maju zacznę chodzić znowu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SLAFF
Posty: 366
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Buty

Post autor: SLAFF »

Mam 5 par na booscie i nie widzę żadnych przeszkód by chodzić w nich cały rok, oczywiscie po miescie. No może poza inikami w zimę bo cienkie i piździ poniżej 10 stopni. A boosta trzeba czyscić na bieżąco to nie będzie upierdolony jak stół tvnu.
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Buty

Post autor: Kacper »

No proszę Cię na polską jesień podczas deszczowej pigawicy zakładasz boosta? Podczas zimowych mrozow tez? Nie wyobrazam sobie. Ja mam jakieś Nike lunar force duckboot, porządny but na taką pogodę, po dwóch sezonach dalej wyglądają jak nowe. Będą wchodziły różne kody i promki to za 350 dostaniesz. Ale wizualnie są dyskusyjne
SLAFF
Posty: 366
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Buty

Post autor: SLAFF »

Na deszcz to cos ze skóry, wiadomo. W moim przypadku AF1, a na zimę NB754. Mówię o suchych dniach z kilkoma stopniami na plusie gdzie stopa nie zmoknie i nie zmarznie, a boost się nie ujebie błotem.
Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3560
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Buty

Post autor: mancipium »

sp00schmann
Posty: 15
Rejestracja: 28 sie 2019, 15:55

Re: Buty

Post autor: sp00schmann »

XDDDD
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3956
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Buty

Post autor: wrubel »

Clarks takie gówno wyprodukował? no ładnie
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Buty

Post autor: Holden »

Jak chodzisz w kapeluszu kowbojskim i w spodniach z frędzlami i twoja ksywka to Lil Nas X to całkiem zajebista opcja mordo
Awatar użytkownika
carl
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: Buty

Post autor: carl »

Spoiler
Obrazek
powinąłem ostatnio nowe za 130ziko, co slizg(awka) sądzi?
Deyker
Posty: 1062
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Buty

Post autor: Deyker »

Za 130 ziko to imo git. Kolor dla mnie taki se, ale co kto lubi
ODPOWIEDZ