Buty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
frikz
Posty: 299
Rejestracja: 04 cze 2019, 0:49

Re: Buty

Post autor: frikz »

[mention]TRAPSTAR[/mention]
props
kurwa dwadzieścia trzy miliardy osiemset cztery miliony siedemset trzydzieści cztery tysięcy i pięćset trzydzieści cztery
Deyker
Posty: 1052
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Buty

Post autor: Deyker »

[mention]Mystair[/mention] Tak chyba skórzane(nie interesowałem się tym jakoś szczegółowo, więc nie mam 100% pewności, ale cena wskazuje, że skórzane). Moim zdaniem bardzo spoko fitują i wyglądają na żywo lepiej niż na zdjęciach. Moje trochę szybko się brudzą na języku i ogólnie w tej górnej materiałowej części, ale to specyfika koloru. Porównania do wspomnianych nie mam.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Buty

Post autor: Ablazir »

jakie trapery (hehe) albo ogólnie coś na zimę do 300?

a co do jesiennych to ja se wziąłem reebok classic ostatnio czarne
Obrazek
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Buty

Post autor: insane »

caty sobie kup, sa nie do zdarcia. tylko pierwszy dzien w nich bedzie bolesny, ale jak juz sie rozbija to sa kurwa najlepsze
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Buty

Post autor: jAg »

Mystair pisze: 18 wrz 2019, 14:14 ^^spoko, ale stan smithy lepsze

[mention]Deyker[/mention] masz te skórzane? jak fitują? jak masz porównanie to najlepiej do air max 1 albo reebok classic
Nigdy nie zrozumiem fenomenu stan smithow. Dla mnie ich toe box jest kurwa obrzydliwy
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Deyker
Posty: 1052
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Buty

Post autor: Deyker »

Apropo co polecacie do czyszczenia białych butów? Mam takie elementy materiałowe i one się trochę zabrudziły. Słyszałem, że spoko Vanishem to czyścić, ktoś próbował?
hbrt

Re: Buty

Post autor: hbrt »

Deyker pisze: 19 wrz 2019, 8:14 Apropo co polecacie do czyszczenia białych butów? Mam takie elementy materiałowe i one się trochę zabrudziły. Słyszałem, że spoko Vanishem to czyścić, ktoś próbował?
Szare mydło polecam
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Buty

Post autor: Holden »

Polecam mydełko do plam dr Beckmann o a do siateczek w butach polecam proszek do dywanów który wsypujemy na buty a później wciągamy odkurzaczem.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Buty

Post autor: Ablazir »

RW0 pisze: 06 sie 2019, 22:28 Zadzieram dużego palca do góry przy chodzeniu no i flyknity racerki mi się zaraz rozjebią w tym miejscu. Jakiś szewc mi to ładnie zrobi? multicolory
podbijam pytanie, bo mi zwrotu na gwarancję nie przyjęli xd
chyba, że warto się odwoływać (sizeer)?
Obrazek
Awatar użytkownika
JKG
Posty: 61
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:58

Re: Buty

Post autor: JKG »

Mi szewc zawsze podkleja kawałkiem skóry od środka i to chyba najlepszy sposób. Gdyby nie to, to pewnie miałbym już dawno dziury w EQT 93/17, UB i Jordanach Eclipse.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

"Technically, alcohol is a solution" - Elon Musk
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Buty

Post autor: oyama »

namiar na jakies kicksy z nitki, zeby dobrze sie smigalo furka? Dotad smigalem we flyknit, ale mi sie rozpruly na palcu i chetnie bym zainwestowal w cos innego
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
JKG
Posty: 61
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:58

Re: Buty

Post autor: JKG »

Do 300 zł mocno polecam Adidas EQT 93/17.
Jeżeli coś droższego to pewnie Ultraboosty (mam wersję 2019 i wydaje mi się, że wcześniejsze lepiej wyglądają).
Nie miałem nitek innych niż te od adidasa więc ciężko mi porównać z innymi firmami.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

"Technically, alcohol is a solution" - Elon Musk
ksiazenieporzadek

Re: Buty

Post autor: ksiazenieporzadek »

ultraboosty najwygodniejsze buty
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Buty

Post autor: FÜRDIEGANG »

Wyrwe AF1 lowki taniej niz za 420 pln? Albo jakis zamiennik podobny? Zalezy mi na nizszych butach, budzetowych.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Buty

Post autor: Mystair »

[mention]FÜRDIEGANG[/mention] tak, nie bierzcie za 420, sam je kupuję teraz i dzisiaj wyczaiłem, że na https://www.aboutyou.pl jest kod -20% z newslettera, wychodzi 335 PLN za all black czy all white bez żadnej przeceny, inne kolorystyki też są i rozmiary chyba wszystkie, w ogóle ja zawsze tylko zalando zalando a teraz wyczaiłem, że tam jest to -20 a zwroty tak samo darmowe(wysyłka też) i wygodne w punktach dhl do 30 dni, więc warto też przy szukaniu ubrań/butów tam zajrzeć
MOB
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Buty

Post autor: 2ps__ »

nie wiem czy czarne ozweego kupić czy białe :c

niby białych butów mam kilkanaście par, a czarnych chyba jedną albo dwie tylko więc wypadałoby kupić czarne, ale z drugiej strony nie bez powodu mam w huj białych, a prawie wcale czarnych kurwa help
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Buty

Post autor: FÜRDIEGANG »

Mystair pisze: 23 wrz 2019, 19:50 [mention]FÜRDIEGANG[/mention] tak, nie bierzcie za 420, sam je kupuję teraz i dzisiaj wyczaiłem, że na https://www.aboutyou.pl jest kod -20% z newslettera, wychodzi 335 PLN za all black czy all white bez żadnej przeceny, inne kolorystyki też są i rozmiary chyba wszystkie, w ogóle ja zawsze tylko zalando zalando a teraz wyczaiłem, że tam jest to -20 a zwroty tak samo darmowe(wysyłka też) i wygodne w punktach dhl do 30 dni, więc warto też przy szukaniu ubrań/butów tam zajrzeć
cholera, akurat mojego numeru nie ma, a juz chcialem powijac xD
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Buty

Post autor: FÜRDIEGANG »

2ps__ pisze: 23 wrz 2019, 20:02 nie wiem czy czarne ozweego kupić czy białe :c

niby białych butów mam kilkanaście par, a czarnych chyba jedną albo dwie tylko więc wypadałoby kupić czarne, ale z drugiej strony nie bez powodu mam w huj białych, a prawie wcale czarnych kurwa help
przepiekne te białe są.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
JKG
Posty: 61
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:58

Re: Buty

Post autor: JKG »

FÜRDIEGANG pisze: 23 wrz 2019, 22:06 przepiekne te białe są.
mam czarne midy, bo AF1 to klasyk, a na jesienną pogodę są bardzo praktyczne.

białe jak gdzieś złapie na mocnej promce to może wezmę pod custom.
"Technically, alcohol is a solution" - Elon Musk
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Buty

Post autor: FÜRDIEGANG »

chodzilo mi o ozweego, chuj ze potrzebuje butow na tę sobotę, czekam do 1 pazdziernika i sprobuje je kupic.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
ODPOWIEDZ