Buty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Bart
Posty: 120
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: Buty

Post autor: Bart »

nihil Novi pisze: 22 sie 2019, 14:24 W takim razie nie jest to temat dla Ciebie
ponieważ...
SLAFF
Posty: 348
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Buty

Post autor: SLAFF »

Ponieważ piszemy tu o porządnych butach, a nie chujni z CCC czy innego deichmanna.
Bart
Posty: 120
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: Buty

Post autor: Bart »

wow..no to grubo. nie wiedziałem, że mam do czynienia z takimi trendsetterami. Może zmieńcie temat wątku bo myśłałem, że jest o butach. Swoją drogą możesz dać namiary, w którym to deichmanie można kupić superstary, varial midy czy levisy. Nigdy tam nie kupowałem więc nie wiem a widze, że zorientowany jesteś.
Awatar użytkownika
PROBLEM
Posty: 67
Rejestracja: 01 cze 2019, 12:14

Re: Buty

Post autor: PROBLEM »

kurwa, typie. polecam zapoznać się z kanałem swojego wybitnego imiennika, dzięki czemu liźniesz trochę wiedzy i zdobędziesz trochę rozeznania w kwestii szeroko pojętego streetwearu i dopiero wtedy zacząć się udzielać w tym dziale. po butach już ci nie będę cisnął. pozdro

ps. nie polecam tej nutki, którą nagrał
jak zapowiadam wpierdol ściągam okulary
Bart
Posty: 120
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: Buty

Post autor: Bart »

Typie to do swojego starego wypierdalaj nawijać...typie. Wyjebane mam w ten twój pożal się boże "szeroko pojęty streetwear". temat jest o butach czy coś popierdoliłem ? Naruszyłem jakiś regulamin ? W chuju mam vo sobie myłśisz o moich butach i jak duży masz problem z klasycznymi adidasami.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2019, 15:30 przez Bart, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Buty

Post autor: LeeSu »

jak nutka to koniecznie ta d(-.-)b
https://www.youtube.com/watch?v=girDJx5jfWw
+48 997
To nie pitca na dowuz
rolka
Posty: 127
Rejestracja: 01 maja 2019, 0:52

Re: Buty

Post autor: rolka »

Kupiłem sb białe minimalistyczne skórzane trampki... Macie protipy jak o to dbać? Planuję kupić białą pastę do skóry, mam taki protektor, który teoretycznie chroni przed plamami, ale wiem że na tych dwóch rzeczach te buty i tak będą zaraz brudne. Wiadomo, że się z tym liczę i chcę do tego podejść użytkowo i nie nakładać co 2 dni nowej warstwy pasty, ale jeśli są jakieś protipy w tym zakresie to duża prośba o podesłanie :D
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: Buty

Post autor: Kusmier »

PROBLEM pisze: 23 sie 2019, 15:22 kurwa, typie. polecam zapoznać się z kanałem swojego wybitnego imiennika, dzięki czemu liźniesz trochę wiedzy i zdobędziesz trochę rozeznania w kwestii szeroko pojętego streetwearu i dopiero wtedy zacząć się udzielać w tym dziale. po butach już ci nie będę cisnął. pozdro
Kurwa to już wolę śmigać w adidas varial mid niż polecać highbarta XD
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Buty

Post autor: Kacper »

Chuj już w ten streetwear, chodzenie w wysokich ciepłych butach za kostkę w lato i jeszcze do krótkich spodenek? Miałem takie pomysły w gimnazjum zajarany modą koszykową przełomu wieków ale to nie 2005.
Superstary to całkiem fajny but ale mega przeruchany głównie przez panienki
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: Buty

Post autor: Kusmier »

santo januszo pisze: 24 sie 2019, 0:22 Chuj już w ten streetwear, chodzenie w wysokich ciepłych butach za kostkę w lato i jeszcze do krótkich spodenek?
A ja kocham śmigać w moich jedyneczkach i szósteczkach latem. Buty za kostkę do krótkich spodenek git, ale zawsze długa skiepa.
Awatar użytkownika
MasterP
Posty: 304
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:43
Lokalizacja: 091

Re: Buty

Post autor: MasterP »

Spoiler
Obrazek
#teamdługaskieta
BOUT IT BOUT IT
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Buty

Post autor: Kacper »

To jesteś koszykarzem
A nie walą Ci stopy jak potem zdejmujesz to u kogoś?
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Buty

Post autor: miku »

wlasnie zamowilem kolabke Conversa z jedna z moich ulubionych marek Neighborhood:
Obrazek

chcialbym tez dostac Takashi Murakami x PORTER, ale zdaje sobie doskonale sprawe, ze nie ma szans. ;(
https://www.highsnobiety.com/p/takashi- ... ate-price/
Obrazek
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Bart
Posty: 120
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: Buty

Post autor: Bart »

santo januszo pisze: 24 sie 2019, 0:22 Chuj już w ten streetwear, chodzenie w wysokich ciepłych butach za kostkę w lato i jeszcze do krótkich spodenek? Miałem takie pomysły w gimnazjum zajarany modą koszykową przełomu wieków ale to nie 2005.
Superstary to całkiem fajny but ale mega przeruchany głównie przez panienki
wysoki a niski but w lecie dla mnie bez róznicy tym bardziej że nigdy nie sznuruje do samej góry na sztywno więc dla mnie to śmieszny argument. Co do reszty pełna zgoda ale jakoś mam na to wyjebane, chociaz wkurwia ten wysyp podjebek superstarów z aliexpres.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2019, 16:59 przez Bart, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: Buty

Post autor: Kusmier »

santo januszo pisze: 24 sie 2019, 9:19 To jesteś koszykarzem
A nie walą Ci stopy jak potem zdejmujesz to u kogoś?
Jak idę gdzieś i mam ściągnąć buty, to nigdy krótkie spodnie i buty za kostke. Sama długa skieta i krótkie spodenki akurat dla mnie wyglądają komiczne :D
A jeszcze się pochwalę dziś sprawiłem sobie pierwsze Yeezy. 500 Bone white, wydropiłem dwie parki :D :D
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Buty

Post autor: miku »

yeezy sa out. wydropic 500setki to przeciez zaden problem.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: Buty

Post autor: Kusmier »

miku pisze: 24 sie 2019, 11:22 yeezy sa out. wydropic 500setki to przeciez zaden problem.
z 6 kont tylko 2 razy siadło, zależało mi bo bardzo podoba mi się bryła tego buta
Awatar użytkownika
ranopano
Posty: 18
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:30

Re: Buty

Post autor: ranopano »

jakieś raffle są czy o czym mówicie
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: Buty

Post autor: Kusmier »

ranopano pisze: 24 sie 2019, 15:42 jakieś raffle są czy o czym mówicie
Od poniedziałku był zapis na raffle online, tu masz liste wszedzie gdzie dropia https://sneakernews.com/2019/08/20/wher ... one-white/
Awatar użytkownika
Dudek
Posty: 114
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Buty

Post autor: Dudek »

jakie kixy na jesien polecacie?
ODPOWIEDZ