Buty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Buty

Post autor: Rupert »

Użytkownik Kacper proponował ostatnio takie rozwiązanie odezwij się doń

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Buty

Post autor: szpilman »

ProXima pisze: 01 maja 2019, 13:44 polećcie jakieś buciki na lato w jasnym kolorze do 240 PLN, najlepiej najki, ale w sumie to wyjebane, najważniejsze aby było wygodne, nie oczekuję że przetrwają następne pokolenie
Może jakies adidas samba albo hamburg w kominkowym kolorze? Na allegro często po 250 Zeta takie butki
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Buty

Post autor: nihil Novi »

kamkal pisze: 04 maja 2019, 0:42 Panowie, polecacie jakąś buciarską grupę na fb?

Konkretnie chciałbym gdzieś znaleźć ludzi chętnych do podzielenia się zniżką pracowniczą na nike.com
lcats
hypetalk
high society pl
nike kicks pl

Ale uważaj, bo to silnie rakotwórcze środowiska.
Sensei życia
bananapalmz
Posty: 52
Rejestracja: 03 maja 2019, 20:54

Re: Buty

Post autor: bananapalmz »

ProXima pisze: 01 maja 2019, 13:44 polećcie jakieś buciki na lato w jasnym kolorze do 240 PLN, najlepiej najki, ale w sumie to wyjebane, najważniejsze aby było wygodne, nie oczekuję że przetrwają następne pokolenie
niskie blazery, choć nie dla każdego są wygodne ze względu na sztywność podeszwy
a jak nie najki to pumy suede albo jakieś vansy
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Buty

Post autor: 2ps__ »

no ale pamiętajcie, że on pyta o wygodne buty... ani vansy, ani hamburgi, ani samby nie są wygodnymi butami, wręcz kurwa przeciwnie
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Buty

Post autor: PeterStillNinety's »

2ps w sam punkt Nie chodzi o to by mieć buty które super wyglądają, ale nie będziesz chciał ich włożyć, bo są ciężkie/niewygodne/itd tylko butki w których będziesz śmigał z przyjemnością Ja polecam Tubular Shadow natomiast tylko te z taką siateczką na wierzchu a nie pełnym materiałem bo te z pełnym są już twarde/niewygodne i mimo, że zacnie wyglądają to będę je odsyłał.

Pytanie więc jakie mega wygodne buty polecacie? Najlepiej takie uniwersalne na jesień/wiosnę ?? Tak max do 350 zł
Ostatnio zmieniony 04 maja 2019, 20:37 przez PeterStillNinety's, łącznie zmieniany 1 raz.
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Buty

Post autor: instinkt »

mi AF1 tak podpasowały że już od lat nie kupuje nic innego, tylko sobie co pare miesięcy dokupuje kolejne pary
imo są wygodne, mają ładny "krój" i są bardzo wytrzymałe - LF1 Shanghai które kupiłem w 2013 i które nosze bardzo często (są to moje główne buty) nadal się zajebiście trzymają co jest dla mnie w sumie szokiem
Ostatnio zmieniony 04 maja 2019, 20:42 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Buty

Post autor: PeterStillNinety's »

A czy one są na wąską stopę czy szeroką>? Bo pewnie jak większość mam wysokie podbicie i w typowych wąskich butach się meczę...
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Buty

Post autor: instinkt »

ja mam wysokie podbicie i rozmiar 46
lato/wiosna/jesień śmigam w AF1 low (czasem ubiore midy)
a w zime w AF1 mid i zawsze mam z nimi problem bo żeby je założyć to musze się jebać 5 minut ze sznurówkami :D ale i tak je lubie
Ostatnio zmieniony 04 maja 2019, 20:49 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Buty

Post autor: kshaq »

Ja w AF1 przechodziłem z rok, a stopę mam szeroką w kurwę, ale koniec końców pękła skóra przy podeszwie, więc to już twoja decyzja, czy chcesz ryzykować :lol: Ale hajs mi zwrócili, więc nie narzekam.
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 565
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:02
Lokalizacja: internetełek

Re: Buty

Post autor: Maćko »

Jak sprawdzić czy ma się wysokie podbicie?
o takie forum nic nie robiłem
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Buty

Post autor: PeterStillNinety's »

Maciek jak masz problem z wlozeniem buta - z reguly ucisk na górze (czesc nogi nad jezykiem) to masz wysokie podbicie :razz:
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Buty

Post autor: Kacper »

W galeriach są wysepki z eobuwie.pl
Mają tam skanery do stópek w 3D i to id zapisują na Twoim koncie w internecie, wtedy możesz sobie sprawdzić jak stopa będzie leżała w każdym modelu, a na koniec i tak kupić gdzie Ci się podoba. Polecam bardzo
Awatar użytkownika
CarlJohnson
Posty: 17
Rejestracja: 04 maja 2019, 18:28

Re: Buty

Post autor: CarlJohnson »

af1 śliczne buty ale po jednym dniu chodzenia pojawił się takie zmarszczki na bucie, jak na zdjęciu niżej:
Obrazek
byłbym to w stanie przeżyć gdyby nie fakt, że dałem za nie 260 zl


weźcie mnie pod uwagę co do tej zniżki pracowniczej na nike.com
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Buty

Post autor: szpilman »

a to miały się nie zrobić zmarszczki?
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
SLAFF
Posty: 349
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Buty

Post autor: SLAFF »

W AF1 to typowe, że toebox się marszczy, mam tak samo. Poza tym forcy są pancerne full, pastuj/kremuj regularnie, a wytrzymają lata. Aha, na lato schowaj do szafy i kup cos lekkiego i przewiewnego.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Buty

Post autor: wrubel »

te zmarszczki robią się zawsze w all white/all black. w innych cw jakoś mniej tego wyginania, polecam też brać rozmiar/pół mniejszy
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: Buty

Post autor: Kusmier »

Prasujesz skórę przez jakąś szmatę lub koszulkę i wypychasz buty, powinno minimalnie zniknąć.
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: Buty

Post autor: Beny »

Kusmier pisze: 06 maja 2019, 23:47 Prasujesz skórę przez jakąś szmatę lub koszulkę i wypychasz buty, powinno minimalnie zniknąć.
to daje tylko chwilowy efekt. Po niedługim czasie zagięcia wracają i mogą się nawet nieco powiększyć
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: Buty

Post autor: Kusmier »

Beny pisze: 07 maja 2019, 11:57
Kusmier pisze: 06 maja 2019, 23:47 Prasujesz skórę przez jakąś szmatę lub koszulkę i wypychasz buty, powinno minimalnie zniknąć.
to daje tylko chwilowy efekt. Po niedługim czasie zagięcia wracają i mogą się nawet nieco powiększyć
Ja zacząłem regularnie potem wypychać prawidłami i nie spotkałem się ze złym efektem.
ODPOWIEDZ