Buty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Buty

Post autor: KILLIE »

na nogach reebok classic, pierdolić martensy
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Buty

Post autor: svnchez »

basic pisze: 13 sty 2020, 12:42 Są tu jacyś użytkownicy martensów? Udało mi się w lecie kupić tanio nową parę 1461. Od września użytkuję je dosyć intensywnie. Regularnie je pielęgnuję - tłuszcz + krem + pasta, mimo to na zagięciach zaczęły się pojawiać delikatne pęknięcia. Tutaj pytanie, czy to normalne przy martensach czy jednak to prawda, że firma obniżyła loty i butów tej marki nie cechuje już ta legendarna trwałość.
ja w swoich zimowych chodzę czwartą zimę, wymieniałem jedynie sznurówki kilka dni temu bo się przetarły + chujowo trzymały i oprócz kilku przetarć na bucie, które zapastuję wyglądają jakbym chodził w nich pierwszy sezon
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: Buty

Post autor: basic »

a masz made in uk czy china? bo w międzyczasie się dowiedziałem, że te produkowane w Chinach są mniej wytrzymałe, ja właśnie mam niestety te
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Buty

Post autor: svnchez »

basic pisze: 16 sty 2020, 13:02 a masz made in uk czy china?
Wietnam
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: Buty

Post autor: basic »

no to kurwa nie wiem
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Buty

Post autor: cukier »

Chcę trafić w jakieś solidne trzewiki. Chwilowo mam problem z odcięciem się od gównopopularnych marek, które w tym temacie były wyśmiane już po stokroć. Trafiłem na jedne, jednak firmy nie znam. Coś możecie o tym wyborze napisać? ODNOŚNIK
Chcę, by były w formie eleganckich butów, zbliżone z wyglądu zbliżone DO TEGO. Jednak trwalsze, jak już daję takie pieniądze. Myślałem o martensach, ale one są zbyt wielkie. Próbowałem też wyszukać czegoś w stylu widzianego na jakimś koncercie - TAKICH ale również nie mogłem trafić. Jeśli macie coś sprawdzonego co do trzewików, bądź cięższych butów to chętnie zbiorę opinie - nt. marek, modeli. :)
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Buty

Post autor: lygrys »

Jak z jakością męskich butów Lasocki?

Ja nie wiem jakie kupić buty na lato.
Na Zimę, Jesień i Wiosnę już mam takie

https://www.castorama.pl/buty-rob-skorz ... 90320.html
Spoiler
Obrazek
https://www.castorama.pl/sztyblety-skor ... 91743.html
Spoiler
Obrazek
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Buty

Post autor: cukier »

lygrys pisze: 27 sty 2020, 22:49 Jak z jakością męskich butów Lasocki?
Proszę nie baitować :) Kupiłem je na próbę. Są bardzo wygodne, jednak szybko się psują. Na szczęście przy drugiej reklamacji zwrócili ładnie gotówkę. Teraz szukam czegoś dla ludzi, nie dla zwierząt. Te które podesłałeś mi się nie podobają. Sztybletów raczej nie chcę, bo nie lubię tej materiałowej części przy kostce. Plusem jest też to, gdy przylegają dobrze do nóżki buty.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Buty

Post autor: lygrys »

Jak musiałeś dać do reklamacji buty Lasocki, to dobrze że nie kupiłem bo biorąc pod uwagę jak ja katuje buty, to bym je też szybko rozwalił.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Buty

Post autor: cukier »

lygrys pisze: 27 sty 2020, 23:01 Jak musiałeś dać do reklamacji buty Lasocki, to dobrze że nie kupiłem bo biorąc pod uwagę jak ja katuje buty, to bym je też szybko rozwalił.
Ja jak wydam na buty takie pieniądze to dbam o nie jak pan bóg przykazał. Chodziłem w nich tylko na studia, czasem prowadzenie furki. Zazwyczaj w dobrej pogodzie. Chuj, na początku zaczęły się rozklejać od podeszwy to mi tylko skleili, finalnie łapały powietrze i przy każdym kroku dyszały jak nałogowy palacz po wstaniu z fotela i już nie odpuściłem nowych lub zwrotu kaski.

Chociaż takie martensy pascal black virgina czy tradycyjne 1460 nie wydają się być złym wyborem. Na koncertach sprawdzą się idealnie nawet. :) Teraz walka trzewiki a martensy została wprowadzona. XD
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Buty

Post autor: lygrys »

Jak po takim użytkowaniu się rozklejają to nic nie kupie Lasockiego.

Jak nie chcesz się zdecydować na Martensy to sprawdzi trzewiki firmy Clarks

Trzewiki CLARKS
Clarkdale Hill 261448667 Dark Tan Leather 419,00 zł

https://www.eobuwie.com.pl/trzewiki-cla ... ather.html
Spoiler
Obrazek
Brytyjska firma, która wymyśliła model obuwia Desert Boots/Chukka Boots

https://www.eobuwie.com.pl/meskie/kozak ... larks.html
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Buty

Post autor: mateko »

Co rok kupuję dwie, trzy pary butów Lasockiego i jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów (zimowe, trzewiki, pikolaki), ja sobie cenię. Kilka tygodni temu zamykali CCC u mnie na osiedlu to wyrwałem dwie pary super butów za smieszne 79 zł.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Buty

Post autor: PeterStillNinety's »

CCC to przecież nie są buty tylko opakowania na racice dla zwierząt. Do niczego innego sie nie nadają
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Buty

Post autor: mateko »

No to mogę być zwierzęciem w takim bądź razie.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Buty

Post autor: PeterStillNinety's »

Nie jesteś i dobrze o tym wiesz Można sobie dozbierać i kupić solidne buty na lata A zrobisz jak uważasz.
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Buty

Post autor: Bunnymen77 »

W sobote byłem na koncercie w trzydziurkowych martensach. Kupione w 2007 roku, regularnie pastowane.
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Buty

Post autor: wst »

mateko pisze: 28 sty 2020, 8:22 Kilka tygodni temu zamykali CCC u mnie na osiedlu to wyrwałem dwie pary super butów za smieszne 79 zł.
Cena adekwatna do jakości.

I zafituje do koszuli z New Yorkera.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Buty

Post autor: cukier »

mateko pisze: 28 sty 2020, 8:22 Co rok kupuję dwie, trzy pary butów Lasockiego i jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów (zimowe, trzewiki, pikolaki), ja sobie cenię. Kilka tygodni temu zamykali CCC u mnie na osiedlu to wyrwałem dwie pary super butów za smieszne 79 zł.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
Da się kupić świetne buty. Sam już w CCC kupiłem świetnie buty, ale zdarzały się też buble. Szkoda, że trafiłem na jakiś lipny model moich trzewików, a wyglądały świetnie. Myślę, czy nawet nie pokusić się o kupienie drugiej takiej samej pary.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Buty

Post autor: lygrys »

To ja odradzę model butów

SOULCAL
Sunrise LC

https://pl.sportsdirect.com/soulcal-sun ... e=24654218
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam takie całe czarne i mi się rozleciały na nogach.
To znaczy łaziłem w nich całe lato 2019 i podeszwa na pięcie popękała i się pokruszyła oraz zrobiła dziura na jednym bucie w okolicy dużego palca.

Chodziłem w nich codziennie (but potrzebuje 24h na odpoczynek) i może za bardzo je katowałem, ale mam od nich podróbki Chuck Taylorów, które nosiłem tylko do pracy (nie więcej niż 10 dni w miesiącu) i też podeszwa na pięcie się rozleciała.

Nad takimi się zastanawiam

Półbuty Lanetti
https://ccc.eu/pl/meskie/buty/polbuty/p ... -01-czarny
Spoiler
Obrazek
Obrazek
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Buty

Post autor: mateko »

wst pisze:
mateko pisze: 28 sty 2020, 8:22 Kilka tygodni temu zamykali CCC u mnie na osiedlu to wyrwałem dwie pary super butów za smieszne 79 zł.
Cena adekwatna do jakości.

I zafituje do koszuli z New Yorkera.
Cena spowodowana zamykaniem sklepu i wyprzedaniem towaru, pierwotna cena 279.99.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ