Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

Cz4rny1337 pisze: 27 cze 2019, 11:14 Layrite Cement Clay?
Nie powiedziałbym, że to ładny zapach... :D no może przez pierwsze dni, ale jeśli ma to być daily pomad, to po kilku dniach już zacznie boleć głowa od tego sztucznego zapachu i jakże intensywnego.
Dudek pisze: 26 cze 2019, 20:26 Co na lato podobnego do Schmiere Hart?
Reuzel red, dapper dan wodny, prospectors gold rush. To są same średniaki holdem, bo domyślam się, że o coś takiego chodzi, skoro chcesz na wzór Harta :P
Groszek pisze: 27 cze 2019, 12:30 @runiek a jakaś pomade czy cos na włosy żeby włosy nie wyglądały na szpiczaste bo mam troche długie a uppercut deluxe I różowa świnka po kilku h mam odstajace włosy i w sumie nie miałbym problemu gdyby odstawaly ale żeby włosy wyglądały naturalnie a nie takie szpikulce

Po różowej śwince też masz te "szpiczaste"? Spróbujesz jakoś to łatwiej opisać lub dać jakieś foto?

Sorry za taką obsuwę, ostatnio rzadko miałem czas na zaglądanie na foruma, a o tym dziale to zapomniałem :razz:
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

Layrite Cement Clay jak dla mnie super zapach nawet jako daily,ta wanilia nie jest chyba aż tak intensywna. W każdym razie ja mam ale na moje grube i gęste włosy za słaba jest ta "pomada".
rado g
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: rado g »

Layrite Cement Clay używam od około 3 lat i mocno polecam - matowa i na bazie wody.
Wtn pisze: 27 cze 2019, 14:11 W każdym razie ja mam ale na moje grube i gęste włosy za słaba jest ta "pomada".
W takim wypadku można użyć prestylera przed wysuszeniem włosów.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

Wtn pisze: 27 cze 2019, 14:11 Layrite Cement Clay jak dla mnie super zapach nawet jako daily,ta wanilia nie jest chyba aż tak intensywna. W każdym razie ja mam ale na moje grube i gęste włosy za słaba jest ta "pomada".
No nie wiem, na początku jak mi barber nałożył to też uważałem za super zapach, ale jak kupiłem Superholda od nich i kilka dni poużywałem to jak świeżo po nałożeniu jechałem jakąś komunikacją, to aż mnie głowa zaczynała boleć od tego zapachu :dunno: Często też można się spotkać z taką opinią na necie, znam ludzi co porzucili jakiekolwiek propozycje od Laryite przez ich zapach, znam też takich co lubią Cementa, ale sami mówią, że zapach jest straszną wadą. I żeby nie było, dla mnie High Life Voodoo Brew II to najpiękniejszy zapach jaki czułem w pomadach, a też jest waniliowy i mega intensywny, ale ten jakoś tak pachnie... naturalniej i łeb po nim nie boli. Cieszę się, że tylko przez chwilę miałem Layrite SH jako daily, bo bym ochujał z tym zapachem i coraz rzadziej zarzucałem na kask właśnie z tegoż powodu, a naprawdę fajnie współpracowała z moimi włosami nawet, na takie szybkie stylizacje.
rado g pisze: 27 cze 2019, 14:41 Layrite Cement Clay używam od około 3 lat i mocno polecam - matowa i na bazie wody.
Wtn pisze: 27 cze 2019, 14:11 W każdym razie ja mam ale na moje grube i gęste włosy za słaba jest ta "pomada".
W takim wypadku można użyć prestylera przed wysuszeniem włosów.
No czy jest matowa to bym polemizował, natural szajn, ale to jak większość "matowców". Co do Cementa, bardzo specyficzny produkt, miałem raz na włosach i to przez barbera nakładane, więc nie oceniam, ale ludziom tak jak bluuman cavalier siedzi, czyli albo u kogoś mega sztos, albo u drugiego tak tłuści i zero objętości włosa, że uznają za... gówno, u trzecich to hold za to w ogóle nie bangla.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Mateusz »

Cześć, od jakiegoś czasu staram się zapuścić włosy, górę mam już około 10cm, boki wycieniowane. Chciałbym za jakiś czas móc je zaczesywać całkowicie do tyłu z krótkimi bokami, tylko tu pojawia się mały problem, bo ostatnio będąc u fryzjera powiedział mi, że jeśli chcę wycieniować boki to musi lekko podciąć górę bo nie da rady aż tak wycieniować. Czy w takim razie powinienem obciąć po prostu boki na krótko bez cieniowania, a góry w ogóle nie ruszać?
Być może pytanie banalne, ale nie znam się jeszcze na tym i liczę na jakieś wskazówki :)
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Holden »

runiek pisze: 17 cze 2019, 21:54 Stickmore clay siadłby kozak, ale obecnie nie do kupienia w pl chyba.

Suavecito clay? choć w upały może się trochę topić.

LH Phantasm lub orient' clay, choć obydwóch nie testowałem, u jednych ten pierwszy siada kozacko na zaczesy, ten drugi zależy od włosa i formuły.

Od siebie mogę jeszcze polecić plompe uwb lub krem, który jest kozacki, hold "firm" tak jak na słoiczku napisane, ale lubi jednak po połowie dnia puścić, więc się robi luźniejszy zaczesz wtedy.

Poleciłbym scarecrow czarnego, ale jak wodniaki Ci nie leżą, to może jednak nie, choć po nim takich problemów nie mam chyba, gdzie jednak po layrite SH też zdarzały mi się odstające "kolce" :dunno:

Co do miśka - no way, za słaby hold. W sumie może to głupio zabrzmi, ale... z budżetowych opcji, jeśli masz krótkie włosy jak model to goldwell roughman mógłby się spisać dość spoko.
Suavecito siadło konkretnie, trzyma cały dzień jak bóg nakazał, dzięki. Spróbowałem jeszcze Roughmana, nie podpasował mi.
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Mateusz »

Mam pytanie, czy zeby miec taka fryzure jak na zdjeciu z linka powinienem gory nie scinac a boki cieniowac czy scinac na rowna dlugosc caly bok? https://i0.wp.com/www.menshairstyletren ... C341&ssl=1
ksiazenieporzadek

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ksiazenieporzadek »

zapytaj okolicznych meneli jak robią
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Mateusz »

hehehe dobre to było!
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: svnchez »

Ja miałem mniej więcej coś takiego, aktualnie mam krótszą wersję i góry początkowo nie ruszałem i dopiero później wyrównywałem końcówki, a boki normalnie na krótko
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Mateusz »

Ok, dzięki!
Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: widzeszalenstwo »

ojebalem sobie dzisiaj morde na lyso po chyba 7 miechach i jestem totalnie zaskoczony ksztaltem mojej twarzy XD
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Holden »

Na plus czy na srogi minus?
Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: widzeszalenstwo »

Miałem już wielkie wąsy, moim zdanie całkiem sporą brodę i byłem przyzwyczajony do tego, że moja twarz jest dluzsza, a teraz czuję sie jakby ktoś obciął mi dobre kilka centymetrów podbródka

Jak tak patrzę na zdjęcia, to chyba na plus, w lustrze ciągle nie poznaje goscia, więc prawda jest pewnie gdzieś po środku

na razie zostawiłem sobie jeszcze trochę wąsa dla beki i wyglądam jak awatar użytkownika Joło, co mnie bardzo bawi
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Piters »

Ja od kiedy dla beki na majówce 2016 ojebałem na zero zarost to już chyba nigdy tego nie zrobie, miałem taki smieszny ryj wtedy :lol:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

Byłem dzisiaj pierwszy raz u barbera i jestem zachwycony (wstawiłbym fotkę, ale się wstydzęxd), od momentu wejścia (piwko? wody? kawki?), przez same strzyżenie, mycie i masaż głowy po efekt finalny. Nigdy więcej osiedlowego fryzjera, zwłaszcza, że zapłaciłem tylko 10zł więcej (wyszło 40), a efekt jest super. Polecanko. Polecicie jakąś fajną pomadę/pastę do włosów w jakimś normalnym budżecie cenowym? Nie jestem żadnym freakiem, włosy raczej krótsze, więc nie potrzebuję jakiegoś specyfiku wartego miliony.

[mention]runiek[/mention] może ty coś pomożesz



aha i zapewne pytanie to przewijało się już ze sto razy, ale nie krzyczcie chłopaki jak coś
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

[mention]cloud[/mention]
obczaj świnkę (reuzela) jakiegoś
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

[mention]cloud[/mention]
Poka fryz, jak nie od siebie to poglądowe z neta, ale jak najtaniej to klasycznie roughman lub matt paste od dapper dan.
Z uniwersalnych, jeśli chce Ci się bawić w zamawianie bezpośrednio przez PM(w tym przypadku instagram może być), to Plompa Cream od Plompy.
Idealny produkt na początek, a może zostać na zawsze, dobry hold(firm tak zwany), niby matowa, ale pod pewne warunki daje mleczny, fajny szajn, aplikacja bajeczna, bo w postaci płynnego kremu, zapach sztos, zmywanie to samo. Uniwersalny produkt, bo i pod luźniejsze się nadaje jak i na ciaśniejsze.
Jak chcesz to podbij na steam jutro :razz:
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: checollada »

Dostałem jakiś czas temu w prezencie Lockhart's Phantasm Sculpting Cream, zużyłem już 1/3, wiec wyrobiłem sobie jakieś zdanie na temat tego produktu. Naturalny połysk, mocny chwyt, aczkolwiek nie super mocny, największa zaleta to piękny zapach. Ogólnie byłem zaskoczony na początku, bo konsystencja kremu sugerowałaby ze łatwo rozetrzemy ją w dłoniach, a tu trzeba włożyć trochę siły. Powiedzmy ze średniej długości włosy (takie do nosa) po całym dniu dalej trzymają się w kupie, po przeczesaniu ręką jest git. Ogólnie spoko elastyczność włosów przy układaniu, nawet jak wydaje ci się ze masz ciężkie do ogarnięcia włosy( ja tak czasami mysle). Nada się tez do luźniejszych fryzur. Ogólnie jestem zadowolony i chyba mogę śmiało polecić pomadowym świrom.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

W takim razie spróbuj stickmore clay, ale tylko na wilgotne, na suche się zapłaczesz. U mnie 3/4 jednego scoopa betonuje włosy na cały dzień, jako prestyler też świetny produkt
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
ODPOWIEDZ