Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyama »

podrzuccie jakies fajne fryzurki w stylowce undercut
Spoiler
Obrazek
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

nie ma ktoś roughmana odsprzedać?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Morales.
Posty: 114
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:21

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Morales. »

Ziomek tego miliony na allegro są za 3 dyszki z wliczoną wysyłką
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

cloud pisze: 19 paź 2019, 8:39 kurwa ten zerds od Filipa jaki ma przejebany hold, nie wierzę :bowdown:
mimo bardzo fajnego holdu to na początku miałem strasznie mieszane uczucia co do tego zerdsa. wkurwiała mnie aplikacja, ten mat jakoś mnie nie satysfakcjonował i ogólnie czułem się trochę. (zwłaszcza, że cena wysoka) dzisiaj natomiast pierwszy raz zrobiłem mixa - na pre dałem tonic od reuzela i potem na post wjechał zerds, no i jest, kurwa, magia.

polecam dzieciom i nie tylko

wojciech modest amaro
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Opieronie »

Było już pewnie miliard razy, ale zapytam. Polećcie coś z jak najlepszym holdem na baaardzo gęste włosy, aby robić klasyczny zaczes do tyłu. Przy obecnej paście muszę nawalić tego tyle, że szkoda gadać, a i tak po krótkim czasie, lub po jakimś ruchu to już nie wygląda jak powinno.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

Ale w co celujesz, mat? połysk? wodniak? wosk? pasta/glinka?
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Chochla
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2019, 11:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Chochla »

Pomadowe świry potrzebuje rady. Zapuszczam włosy coś ala Bradley Cooper - pic. rel. w spoilerze. No i szukam do tego pomady z mocnym holdem najlepiej z matowym wykończeniem ewentualnie lekki połysk. Włosy mam dosyć gęste. Mam teraz szarego Reuzela i słabo mi trzyma no chyba, że go dużo nałożę ale to wtedy znowu mam włosy proste jak drut a zależy mi jednak na lekkim nieładzie. Coś polecacie?
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »

Przedwczoraj odebrałem plompę vegan cream z paczkomatu. Na dniach zamierzam ją przetestować, piątki mam najbardziej hardcorowe, bo już o 6 wlatuje pomada, a zmywam o północy z czego 3 ostatnie godziny to siłownia, więc pewnie w piątek pojawi się jakiś dłuższy tekst.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

[mention]Wiewior[/mention]
Nie no, to takich warunków Ci nie utrzyma, to firm hold a nie heavy. Dobrze się sprawi przez cały dzień bez jakichś większych wysiłków typu siłownia. Na takie całodniowe latanie to heavy hold woski jak high life voodoo brew ii lub lockhart's heavy hold.

[mention]Chochla[/mention] jakiś baxter clay? lub stckmore clay, teraz wjechały na sklep, ultra mocny hold i wydajne bardzo, sucha glinka opór, więc tylko na mokre nakładane. Nałożysz pół scoopa jak nie mniej na mokre, podsuszysz szczotką i powinno być git, tak myślę.

Może też undead clay z menroon.

Ogólnie takie coś mam na Lockhart's magician jak zarzucę na mokre mniejszą ilość i dobrze to trzyma i tak w miarę(a mam pomad killer włosy), ale drogie to i na pewno znajdą się fajniejsze produkty za ten hajs.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Ojciec
Posty: 63
Rejestracja: 25 paź 2019, 22:56

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Ojciec »

Cztery gramy gandzi na łeb cztery kominiarki na łeb GANDZIAAA
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »

Kilka słów ode mnie o plompa vegan cream. Zapach wziąłem Tom Ford Noir, jak dla mnie bardzo przyjemny, aczkolwiek dziewczynie się trochę mniej podoba. Bardzo łatwo się rozprowadza na włosach, mimo bycia pomadowym laikiem to nie miałem żadnych problemów. Hold jest naprawdę konkretny, w dniach kiedy nie wybieram się na siłownie nie ma problemu z utrzymaniem fryzury przez cały dzień, czasami tylko poprawiam grzebieniem, a włosy mam niesforne, szczególnie grzywkę. Podczas ćwiczeń, tak jak powiedział [mention]runiek[/mention], jest już trochę gorzej, ale specjalnie nie narzekam bo siłownia to u mnie ostatni punkt dnia, więc potem i tak mycie łba i do spania. Podsumowując, jest super, daje okejkę.

Dołączyłem sobie też do pomadowych świrów na fb, serio zajebista społeczność. Wkręciłem się mega i będę brał teraz zerdsa jak wjedzie znowu na menroom :cool:
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

[mention]Wiewior[/mention]
No cream to sprawdzona marka od Tomka, poprzedni też był kozak, nawet w sumie myślę, że fajniejszy niż ten wegan, co nie zmienia faktu, że następca na kozaku... ale co on odkurwił, nie czaję tego :shock: Nowe UWB to nawet obok uwb nie stało - w sensie nie do tego przyzwyczaił, bo... wcześniejsze były zbite jak typowe uwb, a to też ma konsystencje kremową i dla mnie jeszcze lepiej siedzi od kremu, taki krem v2 :shock:
Oba produkty to IMO taki must have dla zajawkowicza.

Wiewiór, kup sobie stickmore clay, będziesz miał i jako prestyler i jako post. Tym bardziej, że masz niesforne włosy, to Ci powinno zbetonować na cały dzień, nawet siłownie może przetrwa, serio! i podbije hold plompy, jeśli użyjesz glinki jako prestyler.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »

Pre się aplikuje na mokre i suszy, tak? A o tym Zerdsie coś powiesz? Albo o undeadzie też od ziggy? Zerds niby heavy hold.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

Tak, ale jak coś używasz jako prestyler to dajesz bardzo małą ilość tego, na tyle aby dawało lekki hold i wstępny kształt fryzury, dodając objętości włosom podczas suszenia. Jako, że stickmore clay jest mega suchą glinką, to jako produkt finalny(post) to... i tak go nakładasz w sposób pre, czyli 3/4 jednego scoopa, bo to tak mocna pomada, suszysz i już masz beton na włosach, nic nie dokładasz. A jako prestyler to trochę mniej niż pół scoopa i suszysz... to i tak daje taki hold w takiej postaci, że możesz śmigać na takim messy bez żadnej pomady na post, albo dajesz pomadę ale trochę mniej niż zawsze, bo podbija mocno chwyt ten stickmore.

Zerdsa nie miałem, ale pomadowe świry lubią przehajpować jakiś produkt, kiedyś to było mr bear, sama fala spustów, aby potem same chujowe komentarze się pojawiały, w sensie - jęk zawodu. No i przychodzi pora na zerdsa, że idzie już na sell używany, bo komuś nie siadł, a bo to za duży hajp był i bez jakiejś większej podjary.

użytkownik [mention]cloud[/mention] posiada, tak samo plompe cream(ale starą), więc może Ci coś skrobnie.

No i jeśli czeszesz klasyczne fryzury, ciasne, to tera jest odpowiednia pora na suavecito clay, bardzo fajna pomada, to bardziej taki matowy wosk, co sam skład sugeruje. Czesze się i trzyma jak wosk, w miarę łatwo schodzi z włosów i ma taki lekki, naturalny połysk. Mocno wydajny, małymi scoopami podchodzić do niego, bo idzie łatwo przedobrzyć i wtedy tłuści, obciążając włosy na maksa.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »

Mega dzięki za merytoryczne i rozbudowane odpowiedzi. Ostatnie już pytanie na dziś ;) Taki sauvecito clay nada się pod czapkę?
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Holden »

Akurat fryzurę ze slawkiem można bezproblemowo sobie poprawiać w ciagu dnia
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

[mention]Wiewior[/mention]
jest bardzo woskowy, a słyszałem, że woski niektórm brudzą czapki czy jaki chuj... osobiście nie testowałem nigdy :D ale raczej powinno być git. Tak samo stickmore clay, lekki opór przy restylizacji postawi, ale normalnie przeczeszesz dłonią/grzebieniem.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: yaneq »

Stosował ktoś z was specyfiki do twarzy i brody od Masveri? Jakieś opinie?
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: KillerCroc »

Ma ktoś OneBlade? Polecicie?
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: LeeSu »

Ja mam i jestem zadowolony, ale mój zarost to żart, więc nie bardzo wiem jak by się sprawdził przy grubszej brodzie.
+48 997
To nie pitca na dowuz
ODPOWIEDZ