Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

[mention]Raph[/mention] teraz wiele fajnych pomad wjechało, szczególnie od ziggiego na menroom
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Raph
Posty: 318
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Raph »

runiek pisze: 02 paź 2019, 23:53 [mention]Raph[/mention] teraz wiele fajnych pomad wjechało, szczególnie od ziggiego na menroom
[mention]runiek[/mention] - dzięki za Prospectors. Faktycznie lepszy szary świniak: lepiej trzyma włosy, do tego ukochanej najbardziej podoba się ten delikatny herbaciany zapach ze wszystkich dotychczasowych pomad :D
...
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

[mention]Raph[/mention]
Do usług! Jak będziesz chciał jakiś nowy produkt przetestować - podbijaj ;)
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: MalkoNTENT »

Co najlepiej przy trochę dłuższych, gęstych, niesfornych włosach, żeby się nie rozjebywalo od razu przy przypoceniu? W Senesie podczas sportu a nie że ulana świnia
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: LeeSu »

Co tam się teraz nakłada na głowę matowego? Kończy mi się ten nowy revlon, z którego jestem średnio zadowolony i spróbowałbym czegoś nowego. Włosy noszę takie pół messy, więc najlepiej coś z dużym holdem, ale żeby dało się nałożyć.

Dobra, widzę, że kilka propozycji się już przewinęło w temacie, to może dam radę cos wybrać
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2160
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

Zerds by Ziggy/bayside grooming clay
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

LeeSu pisze: 10 paź 2019, 22:44 Co tam się teraz nakłada na głowę matowego? Kończy mi się ten nowy revlon, z którego jestem średnio zadowolony i spróbowałbym czegoś nowego. Włosy noszę takie pół messy, więc najlepiej coś z dużym holdem, ale żeby dało się nałożyć.

Dobra, widzę, że kilka propozycji się już przewinęło w temacie, to może dam radę cos wybrać
Jak pół messy to może właśnie coal mine / mr bear matt clay.
Nie są to jakoś ciągnące pomady, więc powinno być git.

Chyba, że chcesz coś woskowego(z glinek), tyle że wtedy będzie taki natural szajn niż macik
MalkoNTENT pisze: 09 paź 2019, 22:06 Co najlepiej przy trochę dłuższych, gęstych, niesfornych włosach, żeby się nie rozjebywalo od razu przy przypoceniu? W Senesie podczas sportu a nie że ulana świnia
W sumie nie wiem co Ci polecić :dunno: u mnie się sprawdzał voodoo brew 2, to kurewsko mocny wosk, najfajniejszy chyba jaki może być z tych heavy :D no i trzymał jak pojebany nawet po dużym wysiłku, co się kończyło i tak spłynięciem dużej ilości pomady na czoło i swędziało jebane... jak w lato kalistenike uprawiałem na zewnątrz, kurwa z takim woskiem w upały :lol:

Nie mam pojęcia co tu się najbardziej sprawdzi, mocny wosk, glinka wodna? Jakbym wiedział z jakiego gatunku to Ci mogę polecić coś.

Z doświadczenia wiem, że u mnie Suavecito Clay potrafił puścić jak się łeb trochę napocił, no tak z pizdy, że ręką nie dało się tego odratować, ale grzebieniem szybka poprawka i jakoś to trzymało. A to woskowa glinka.

E:
[mention]Wtn[/mention]
bayside niby ciągnie, a zerds jest chyba opór mocny, więc do messy w takie rzeczy bym nie szedł, Arcadian Clay może by się jeszcze sprawdził, ale ja nie ufam temu, zbyt dużo różnych opinii jest, u jednych na włosach ma to mocny chwyt, a inni na to kurwią i zapewne sam bym należał do tych drugich.

E2:
W sumie, może jednak wosk na te sporty, sam niedawno byłem na jednym treningu, gdzie się napociłem w chuj mając srebrnego daxa, co jest woskiem takim holdem bliżej do firm niż heavy i trzymało to dalej niemalże tak samo.
No i sorry za chaotyczność posta, ale robię milion rzeczy na raz, a chcę wam jak najszybciej pomóc :D
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2160
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

Do tych sportów na pewno nie reuzel green,u mnie zero holdu zarówno na suche/mokre,pink raczej tez odpada,szukaj jakiegoś woska z mocnym holdem
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1523
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: insane »

taki trymer bedzie ok do krotkiego zarostu?

jbc to moge wydac wiecej do ~350zl
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4374
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyama »

LeeSu pisze: 10 paź 2019, 22:44 Co tam się teraz nakłada na głowę matowego? Kończy mi się ten nowy revlon, z którego jestem średnio zadowolony i spróbowałbym czegoś nowego. Włosy noszę takie pół messy, więc najlepiej coś z dużym holdem, ale żeby dało się nałożyć.

Dobra, widzę, że kilka propozycji się już przewinęło w temacie, to może dam radę cos wybrać
moze sprobuj sie rozejrzec za Mr Natty? Mialem pojemnik 100ml i wystarczylo mi na naprawde sporo czasu. Wlosow nie sklejalo, trzymaly sie bardzo dobrze i przede wszystkim jak dupeczki dotykaly wlosow to twierdzily, ze nie czuc w dotyku i nie widac, ze cos jest nalozone, a wlosy sie trzymaja i pachnie przyjemnie zmyslowo wanilia. Wersja matowa
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: LeeSu »

mega dzięki za propozycje koledzy, postaram się coś wybrać
jeszcze chodzi mi po głowie HDF claymation, bo zawsze chciałem spróbować, ale szkoda mi było kasy na ściąganie go z zagranicy
teraz widzę, że można bez problemu dostać na allegro, to może się szarpnę na tego świętego graala matowej stylizacji kudłów
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »

Koledzy, jesteście w stanie polecić mi, jako totalnemu laikowi w kwestii układania włosów, jakąś pomadę/gumę/cokolwiek? Pierwszy raz w życiu dorobiłem się fryzury, która wymaga jakiegoś ułożenia i nie wiem co kupić. Włosy długości 4-5cm, jeśli to ma jakieś znaczenie. Pewnie nie ma sensu pchać się od razu w coś z wyższej półki, ale z drugiej strony nie chcę też wydawać kasy na jakieś totalne badziewie.
Awatar użytkownika
Tylko dobre dzinsy
Posty: 582
Rejestracja: 08 paź 2019, 15:37

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Tylko dobre dzinsy »

Jedyne co mi przychodzi do głowy, tyle że nie bierz tego jako pewnik bo kolega coś mówił o szarej że lepsza czy coś takiego

https://www.ceneo.pl/3436812
Jak mlody g tylko troche mlodszy
Se wyjebalem z polski I ciagle na
Wolnosci mimo ze popelnilem wiele zbrodni
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

Wiewior pisze: 16 paź 2019, 11:32 Koledzy, jesteście w stanie polecić mi, jako totalnemu laikowi w kwestii układania włosów, jakąś pomadę/gumę/cokolwiek? Pierwszy raz w życiu dorobiłem się fryzury, która wymaga jakiegoś ułożenia i nie wiem co kupić. Włosy długości 4-5cm, jeśli to ma jakieś znaczenie. Pewnie nie ma sensu pchać się od razu w coś z wyższej półki, ale z drugiej strony nie chcę też wydawać kasy na jakieś totalne badziewie.
goldwell roughman
reuzel extreme hold(szary)
prospectors coal mine
plompa cream(trzeba przez instagram zamawiać) - i to według mnie najlepsza propozycja, może [mention]cloud[/mention] coś skrobnie, bo za moją radą kupił jako jeden z pierwszych produktów do stylizacji włosów :)
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

[mention]Wiewior[/mention]

obecny.

po pierwsze, na pewno nie słuchaj się użytkownika tylko dobre dżinsy i olej człowieku jakiegoś beachboya, bo to nie jest rok 2007 :D

okej, może coś więcej o plompie. zamawiasz ją za pośrednictwem instagrama, gdyż chyba do tego momentu jeszcze nie ogarnęli sobie jakiejś stronki etc. upewnij się, że posiadasz konto na revolucie, bo koleś który to prowadzi mieszka w UK (natomiast paczki idą normalnie z Polski, więc to kwestia kilku dni paczkomatem) i płaci się przy pomocy w/w aplikacji. do wyboru dwa zapachy (dragon blood/tobacco vanille), cena to 60zł + 15zł za paczkomat.

ja osobiście kupiłem swój słoik na początku lipca i jeszcze mam z 1/4 całości, więc myślę, że cena nie jest aż tak przerażająca. na pewno dla początkującego jest to fajna opcja, bo bardzo łatwo się ją rozprowadza po włosach (chociaż na początku miałem lekkie problemy i zostawały mi "białe smugi" na włosach, kwestia wprawy), fajnie pachnie, hold jest naprawdę konkretny i pomada daje fajny, matowy efekt na włosach z takim lekkim kurwa połyskiem. nie ma żadnego problemu ze zmywaniem plompy z włosów, a sam produkt bazuje na naturalnych składnikach, jest vegan friendly i takie tam. polecam!!!
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

[mention]cloud[/mention]
Bardzo możliwe, że białe grudy Ci się robiły przez zbyt mocne rozcieranie pomady, zapomniałem Cię ostrzec przed tym. Ten krem nie lubi rozgrzewania, szybko energicznie z dwa razy łapami przejechać by rozprowadzić i tak już na kask zarzucić, bo z każdym "rollowaniem" w dłoniach zaraz robią się te grudy :P
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »

[mention]cloud[/mention], [mention]runiek[/mention] Dzięki wielkie chłopaki, zamawiam plompę.
Yatzeek
Posty: 79
Rejestracja: 17 lip 2019, 7:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Yatzeek »

Też chyba się zdecyduje na tą plompę. Dajcie namiary na ig
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »

[mention]Yatzeek[/mention], https://www.instagram.com/plompaofficial/
Awatar użytkownika
Sensei
Posty: 269
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:06

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Sensei »

Nie podoba mi się ten efekt połysku. Macie coś ciekawego, bardziej matowego? Muszę wymienić w końcu Beachboya, który, sądząc po wypowiedzi kolegi wyżej, już niestety wyszedł z mody...

https://barbersupply.pl/product-pol-183 ... 120ml.html

Co sądzicie o tym np?
ODPOWIEDZ