Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cukier »

Jak z brodą czuję się świetnie, w ciepłe dni nawet przyjemnie chłodzi to włosy mnie strasznie wkurwiają i mam dosyć życia. Kompletny brak pomysłu na to co z nimi zrobić.. chciałem zapuścić sobie długie kłaki, ale nie mogę wyglądać jak piąty z beatelsów. Nie mam pomysłu na dobre i przede wszystkim szybkie zaczesywanie. Boli mnie fakt, że się chujowo układają. Miałem też chwilę zajawkę na warkocz zrobiony z góry, ale zanim będzie się dało wiązać to jeszcze trochę musi minąć. Macie jakieś wizje fajnych fryzurek łączonych z brodą, pod warunkiem, ze nie musi być elegancka i powinna być szybka? to znaczy najlepiej zwykła pasta i ma się trzymać nieco dłuższa góra :)
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 892
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Sergiusz »

z brodą to rekrut, nawet spełnia warunki elegancji i jest najszybsza
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cukier »

pozdrawiam_ pisze: 05 cze 2019, 14:56 z brodą to rekrut, nawet spełnia warunki elegancji i jest najszybsza
na łysienie jeszcze przyjdzie czas, teraz wolałbym coś z włosami żeby mnie nie brali za skinheada :lol: chociaż te łyse boki do mnie przemawiają bardzo
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 892
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Sergiusz »

No to ogarnij sb grzywe do połowy nosa chociaż i bedziesz mógł luzno do tylu ulozyc, slicka zaczesac czy innego sideparta a boki cieniowane od 3mm czy tam 6 i git chyba
Awatar użytkownika
Ruces
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Ruces »

Ej dobra, a skoro już poruszamy temat suszenia włosów i macie na to super tutoriale to może moglibyście polecić... dobrą suszarę? Paradoksalnie zawsze miałem z tym problem, a moja, dosyć średnia suszarka, jest na wykończeniu, więc jak już mam kupować to może bym ogarnął coś lepszego.

W ogóle dzięki za te wszystkie tipy. [mention]runiek[/mention] i reszta - jesteście super.
Facebook | Instagram | RateYourMusic | Filmweb

R.I.P. ŚLIZG.eu
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

Ruces pisze: 05 cze 2019, 15:36 Ej dobra, a skoro już poruszamy temat suszenia włosów i macie na to super tutoriale to może moglibyście polecić... dobrą suszarę? Paradoksalnie zawsze miałem z tym problem, a moja, dosyć średnia suszarka, jest na wykończeniu, więc jak już mam kupować to może bym ogarnął coś lepszego.

W ogóle dzięki za te wszystkie tipy. [mention]runiek[/mention] i reszta - jesteście super.
Mam jakiegoś philipsa z media expert za stówę, nie jest zły, ale osobiście bym nie kupił(szukałbym czegoś polecanego na necie), ale jak to nasze matki, wpadła do mnie po latach na stancje i widząc co mam, sama kupiła mi nową XD

Chyba najważniejsze jest, by miała:
A) koncentrator czy tam inny dyfuzor
B) jonizacje i zimne powietrze

Szybki risercz neta mówi między innymi o:
https://www.ceneo.pl/4503559
https://www.euro.com.pl/suszarki-do-wlo ... 6jOp_uTrBs
https://www.ceneo.pl/10734751
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Ruces
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Ruces »

Z tego co widzę ten Remington nie ma dyfuzora :( ale chyba skuszę się na tego foxa, bo i cenowo nie jest najgorzej, a i ma te funkcje, o których mówiłeś. Dziękuję!
Facebook | Instagram | RateYourMusic | Filmweb

R.I.P. ŚLIZG.eu
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Jose »

Jakie protipy co do samodzielnego przycinania brody maszynką? Tak żeby nie schrzanić sobie konturu albo nie wyciąć czegoś za dużo? Bo obejrzałem kilka filmików i myślałem, że sobie poradzę, ale to nie taka łatwa sprawa i po pierwszym razie mam mieszane uczucia (deczko nierówno mi wyszło i chciałbym trochę pocieniować, ale też się bałem, że spieprzę).
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cukier »

Jose pisze: 06 cze 2019, 13:08 Jakie protipy co do samodzielnego przycinania brody maszynką? Tak żeby nie schrzanić sobie konturu albo nie wyciąć czegoś za dużo? Bo obejrzałem kilka filmików i myślałem, że sobie poradzę, ale to nie taka łatwa sprawa i po pierwszym razie mam mieszane uczucia (deczko nierówno mi wyszło i chciałbym trochę pocieniować, ale też się bałem, że spieprzę).
a jak długą masz?
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Jose »

krw, no nie wiem, co to znaczy długa, sam oceń
Spoiler
Obrazek
ksiazenieporzadek

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ksiazenieporzadek »

nie lepiej iść do barbera raz na miesiąc i za trzy dyszki extra poprosić aby ogarnął brodę??
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Jose »

Może nawet i bym, ale nie ma w moim mieście typowego barbera (albo nie wiem), jest jeden gość, który niby się tym zajmuje, ale byłem u niego dwa razy ścinać włosy i nie mam miłych wspomnień, więc zostają mi osiedlowi fryzjerzy, ale sam chciałbym się nauczyć, bo to szybsza opcja.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cukier »

Przy twojej długości brody zostałbym przy opcji dbania o cyrkiel i poliki, a samą brodę co jakieś 3-4 tygodnie ogarniał u kogoś, kto by się tego podjął. Myślę, że jakiś zwykły fryzjer jest w stanie ci ją jedynie dopieścić. Jak dla mnie to wystarczy najprostszym trymerem wziąć wąsa grzebieniem w górę i ściąć na odpowiednią długość. Ja czasem bez tego lecę i równiutko wychodzi. Nie trzeba się bawić zbyt długo, fajna opcja na lato by mieć krótszy wąsik (nie lubię jak mi wpada do ust). Sama broda u ciebie wygląda dosyć gęsto na zdjęciu, więc pewnie jesteś już po jakimś równaniu jej - a jeśli nie, to powinieneś trochę ją potrzymać i finalnie doprowadzić do długości jaka ci odpowiada by wyglądała na gęściejszą. Bawienie się samemu z długością brody jest czasochłonne i powtarzanie tego co jakiś czas potrafi spowodować, że dbanie o brodę staje się obsesją. Serio, barber dobra opcja - sam dwa razy korzystałem i już wiem, że nie spocznę przez jakiś czas. Piszę jak pijany wracając znów do poprzedniego; tak samo jak napisałem z wąsem możesz działać z bokami, by nie odstawały gdy trochę urosną. Ale serio Jose, zastanów się nad opcją Barber. Raz w miesiącu wystarczy wizyta, a tak to dbanie o cyrkiel i poliki samemu + wąs jak cię będzie wkurwiać.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 4:18 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cukier »

[mention]Aka M[/mention] spierdalaj tam słuchać bonusa bo spadł z rowerka za trochę kopru haha
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 4:18 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: FÜRDIEGANG »

[mention]Ruces[/mention] ja uzywam Rowenty
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: jAg »

Jakiego barbera polecacie we Wrocławiu i z jakim wyprzedzeniem trzeba czekac na wolny termin?
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: svnchez »

Odkąd dowiedziałem się, że osoby noszące brody mają w niej więcej bakterii niż klapa od kibla nie umiem już spojrzeć na brodaczy tak samo, polecam higieniczny tryb życia koledzy
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Sined
Posty: 244
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:30

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Sined »

svnchez pisze: 10 cze 2019, 18:02 Odkąd dowiedziałem się, że osoby noszące brody mają w niej więcej bakterii niż klapa od kibla nie umiem już spojrzeć na brodaczy tak samo, polecam higieniczny tryb życia koledzy
nie wiem kto Ci tak naściemniał, ale jeśli brodacz myje brodę codziennie + używa kartacza i balsamu to nie ma szans na bakterie
nikt nie powie nam jak mamy żyć, mordo
ile zarabiać, gdzie pracować i kim być, mordo
ODPOWIEDZ