Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Holden »

Chwyt taki se, mi włosów nie utrzymał
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

[mention]Sensei[/mention]
Lockhart nevermore
Lockhart Hermit - tylko na włosy mokre i suszyć, choć w jednej recenzji napisali, że to beach boy premium i chyba się zgodzę, na moich wymagających włosach pierwsze 3h efekt kozacki, a po tym czasie nagle spada hold i objętość xD
Lockhart magician - taki naturalny mat, fajny hold, aplikacja na suche średnia, najlepiej mi się użytkuje dając 1,5scoopa na mokre, bez żadnego prestylera i wysuszenie. Nakładany w taki sposób powoduje, że włosy są lekkie, nie ma problemu z przeczesaniem :D
Goldwell Rougman
Orient clay - to też suchy mat, więc na mokre nakładać

e:
[mention]Sensei[/mention]
jeśli się sugerujesz połyskiem z fot profilu plompy, to tam na niektórych zdjęciach ma na łbie plompa uwb, a ta pomada już ma widoczny połysk i to taki fajny.
Krem jest jakiś specyficzny, bo tak jak cloud pisze, niby włosy matowe, po cremie jak po malo czym mam takie ciemniejsze niż naturalnie, ale jest przy tym jakiś.... połysk, delikatny, fajnie meczujący z tym matem.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

[mention]Sensei[/mention]
Sorry za post pod postem, nie wiem czy jak dam kolejnego edita wołając Cię - czy Ci to wyświetli, więc :razz:

Lockhart Magician, dziś jakoś luźniej mi się ułożył, trochę za mało go dałem na te mokre, ale dopiero co się uczę z nim pracować w taki sposób. Tak oto wygląda look, nie jest to mocny mat, powiedziałbym taki lekki mat / natural look. Przy większej ilości tak samo wyglądają włosy, ogólnie mi się podoba efekt i myślę, że matowca powinien zadowolić. Fajny pomad to jest, nie jakiś rewelacyjny(patrząc na cenę), ale taki w sumie... bez większych wad, poza aplikacją(jeśli ktoś woli na suche zarzucać).
Spoiler
Obrazek
Nevermore i Orienta nie posiadałem, więc nie dam fot, z Goldwellem na kasku mógłbym jutro Ci zrobić zdjęcie lub poszukać w historii, tak samo w każdej chwili z Hermitem.
Tak czy siak, Hermit mnie zawiódł, bo miał potencjał, gdyż ma naprawdę zajebisty mat, na moich włosach aż czarne się robią i zajebiście to wygląda, ale hold i objętość znacząco spada po godzinach... chyba że czeszesz jakieś messy lub masz krótkie włosy, u mnie musi być ciasno + mam gęste, ciężkie faliste włosy, w dodatku dość długie jak na wszelkie matowe pomady

E:
Jeju, jaki jestem zakręcony. Brak podzielnej uwagi i zapominam co miałem napisać, a więc Hermit spoko jedynie jak masz krótkie / messy fryzurkę + może być trochę wymagającym produktem jeśli to byłaby Twoja pierwsza pomada, Lockhart Magician jest przyjemny, bardzo, dla mnie to taki lepszy Roughman, może lekko mniejszy mat, mocniejszy hold i przyjemniejszy feeling włosa. Tak czy siak po przesiadce z beach boya to i Goldwell powinien Ci fajnie siąść :razz: oba produkty na pewno polecam na spróbowanie

Edit2:
Aha, jak chcecie kod rabatowy -15% w sklepie dlagentelmana to PW
Edit3:
Zapomniałem, że jak nie chcesz mocarnego holdu, taki średni co raczej utrzyma w miarę wszystko a jak coś opadnie to przeczesać - mr bear matt clay, taniej niż Magician i ten zapach <3
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
BeQuiet
Posty: 6
Rejestracja: 01 paź 2019, 18:27

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: BeQuiet »

A co powiecie o Stickmore Clay Fiber?
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

BeQuiet pisze: 17 paź 2019, 19:58 A co powiecie o Stickmore Clay Fiber?
Panie, to najlepsza glinka jaka może być :D a co, jest gdzieś do kupienia? czy chcesz sprowadzić? Hold jest nieziemski, kurwa, do tego ta wydajność!! Naturalny macik na włosach, hold taki, że masz zbetonowane włosy na cały dzień, w każdej chwili można przeczesać, lekki opór przy tym jest, ale bez rwania włosów.
Największa i zarazem jedyna wada? Jest to sucha glinka, tak sucha, że ja nie wiem jak na początku mogłem ją nakładać na suche włosy - bo idzie się zapłakać. Myjesz łeb, wycierasz ręcznikiem, zarzucasz takiego z 3/4[jednego!!] scoopa i suszysz włosy. W sumie nie trzeba ich długo suszyć, bo po chwili są suche, taki to jest produkt XD A zarzucając małego scoopa, takiego połowę tego co średnio daje innymi produktami, to miałem kozackie messy... no pomada fenomenalna i uniwersalna. Kilka razy wrzucałem foty na kasku jej. Łapaj, no i nie komentuj fryzury, bo jeden barber mi robił krzywdę i jak widzisz wycinał linie czoła, a szkoda mi było rzucić wszystko w pizdu i iść w jakiegoś buzzcuta, wyżej masz jak obecnie to wygląda(zarośnięty, bo tera hoduję boki :D )
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Jak tylko zrobi się dostępna i będę miał hajs - biorę z miejsca drugą puchę(pierwszy raz sięgnąłbym po coś ponownie z pomad). Idealny prestyler, idealna glinka do ciasnych zaczesek o wysokim holdzie i fajnej objętości, spoko produkt do messy. Wydajność przepiękna.

Aż chyba wyciągnę starą puchę i jutro zarzucę i zrobię jakąś sesje z tym produktem na włosach, bo zostało właśnie tak na jakieś dwa użycia :joint:

E:
Tu masz świetną reckę
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Holden »

gdzie to kerwa dostać
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

Kiedyś było na afterbarber, ale w miarę szybko zeszło. Gadałem z chłopakami - to miała być nowa dostawa, że czekają na pakę z USA i gdzieś za miesiąc powinna być...



to było ponad pół roku temu XD

e;
co do kwestii kodów, w sumie może trochę ich się znajdzie, więc kmwtw pw
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: LeeSu »

przez ruńka mam ochotę znowu zapuścić włosy :oops:
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

[mention]LeeSu[/mention]
:oops: :oops:
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na grupę Pomadowe świry na FB - tam się dowiecie o wszystkich nowinkach, rabatach, co na propsie co na hejcie i zobaczycie jak dane produkty siedzą na kasku. [mention]cloud[/mention] niedawno wbił i widzę, że już zaczyna ładnie postować i nawet kupił hajpowany produkt, który po raz drugi w moment się wyprzedał - a mowa o https://menroom.pl/kategoria/glinki/zer ... ym-chwycie
i jest z tego co wiem bardzo zadowolony, więc warto dla samych takich nowinek niszowych :)



a potem pół hajsu przepierdolicie na coraz to dziwniejsze i bardziej undergroundowe pomady, potwierdzam
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
BeQuiet
Posty: 6
Rejestracja: 01 paź 2019, 18:27

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: BeQuiet »

https://www.thealphamen.shop/stickmore-clay-fiber.html
Znalazłem tutaj wychodzi 25 euro z przesyłką do Polski.
Jeszcze się nad zastanawiałem nad produktami z Bluumana, testował to ktoś ?
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

cavalier to niby taki baxter(clay) właściwościami - jednym siedzi w opór, inni nie potrafili nic na tym wytworzyć.

na początku był hajp, potem pojawiły się pierwsze hejty i jak nagle zniknęło ze wszystkich sklepów to wszyscy zajebiście wspominają ten produkt :D
osobiście nie testowałem, bardzo woskowa glinka - co włos to inna opinia z tym produktem.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Holden »

ja już też na pomadowych posting uskuteczniam, polecam
[mention]runiek[/mention] jeśli masz na nazwisko podobnie jak tu nick to nawet doradzałeś mi jakiś czas temu z pomadką. pozdro :)
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

[mention]BeQuiet[/mention]
na pomadowych właściciel afterbarber napisał, że "na dniach wszystko ponownie w sprzedaży"[w sensie, że stickmore]

będzie chyba też krem od stickmore, niektórzy go wyżej stawiają od glinki, więc na pewno przetestuję :D
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
BeQuiet
Posty: 6
Rejestracja: 01 paź 2019, 18:27

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: BeQuiet »

runiek pisze: 18 paź 2019, 14:07 [mention]BeQuiet[/mention]
na pomadowych właściciel afterbarber napisał, że "na dniach wszystko ponownie w sprzedaży"[w sensie, że stickmore]

będzie chyba też krem od stickmore, niektórzy go wyżej stawiają od glinki, więc na pewno przetestuję :D
O no to chyba poczekam zamiast sprowadzać, narazie mam szarego reuzela tego extreme, ale średnio mi podchodzi. A czym się różni ta glinka od kremu?
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

[mention]BeQuiet[/mention]
Krem niby bardziej matowy i jedna osoba miała na nim lepszy hold, to nie chcę wiedzieć jaki ma skoro clay już jest killerem
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Finesta »

Co zamiast Blumaan Cavalier?
Bo u nas tylko dostępny na allegro 74ml za 150zł,jeśli wliczyć przesyłkę XD
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

Finesta pisze: 18 paź 2019, 21:51 Co zamiast Blumaan Cavalier?
Bo u nas tylko dostępny na allegro 74ml za 150zł,jeśli wliczyć przesyłkę XD
cavalier to niby drugi baxter, a co chcesz? jak woskową glinkę to mi suavecito clay mega siedział

tak czy siak określ się :D jaki typ pomady, holdzik i luźniej czy ciaśniej, co i jak
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

kurwa ten zerds od Filipa jaki ma przejebany hold, nie wierzę :bowdown:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: taka »

robiłem ostatnio pierwsze podejścia do "bałaganu" i ciągle mam wrażenie, że wyglądam w tym co najwyżej słabo
jest możliwe, że to wina randomowej pasty z marketu czy po prostu nie każde włosy nadają się do tego typu fryzury?
BeQuiet
Posty: 6
Rejestracja: 01 paź 2019, 18:27

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: BeQuiet »

Chyba decyduje się sprowadzić stickmore ale cream podooobno latwiej sie go naklada i jest suchszy oraz ma mocniejszy hold.
ODPOWIEDZ