Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: rubinstein »

Nie rozumuem tych niwych fryzur, ze robisz sibie pedzla w polowie drogi zamiast na calej dlugosci i jest taki dziwny wygolony front przy tym. Why,?
Awatar użytkownika
Sined
Posty: 244
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:30

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Sined »

Pijesz do cropa czy ocb?
nikt nie powie nam jak mamy żyć, mordo
ile zarabiać, gdzie pracować i kim być, mordo
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: rubinstein »

Spoiler
Obrazek
takie coś. nie czaję za chuja cofac sobie linie włosów. to przyjdzie z czasem xD
Awatar użytkownika
Sined
Posty: 244
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:30

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Sined »

Cofanie linii włosów największe kurestwo. Nie rób sobie tego nigdy, sam się z tym męczyłem czas jakiś i zmieniłem fryzjera gdy ogarnąłem, że to najgorsze
nikt nie powie nam jak mamy żyć, mordo
ile zarabiać, gdzie pracować i kim być, mordo
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: rubinstein »

no bez kitu. widzialem takie cos polaczone z "pedzlem" (w sensie, ze zamiast takiego zaczesu typu slick jak na tym zdjeciu, był """""pedzel"""") jak bylem se z ziomkiem na fajce i wyszedl taki ziomeczek z takim płomyczkiem na czubku. wtf, nigga :what:
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Holden »

Pomadowe swiry potrzebny jakas pomadka na bazie wosku: mocny hold i matt doradzcie coś
Awatar użytkownika
Sined
Posty: 244
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:30

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Sined »

Holden pisze: 02 cze 2019, 13:57 Pomadowe swiry potrzebny jakas pomadka na bazie wosku: mocny hold i matt doradzcie coś
wosk i matt się wykluczają
nikt nie powie nam jak mamy żyć, mordo
ile zarabiać, gdzie pracować i kim być, mordo
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Holden »

Ale n00b ze mnie. To coś z małym szajnem
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

Lockhart Heavy Hold - jeden z najmniejszych szajnów z wysokich holdów z wosków
High Life Voodoo Brew II(najfajniejszy wosk), średni połysk, ale taki fajny, wygląda jak natural.


Możesz też pomyśleć nad glinkami typu stickmore clay czy suavecito clay(to w ogóle dla mnie niemalże jak zmywalny wosk jest :P), baxter of california clay
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Sined
Posty: 244
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:30

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Sined »

Bone Crusher lub Lockhart's heavy hold powinny być spoko. Lockharta możesz sobie sprawdzić na afterbarber, bo mają też małą puche
nikt nie powie nam jak mamy żyć, mordo
ile zarabiać, gdzie pracować i kim być, mordo
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

Bone Crusher podobno bardzo specyficzny zapach, ale też dobry wosk... niektórzy go stawiają obok VB2, więc to dla niego komplement ;)


tak czy siak, jeśli ktoś nauczy się zmywać vb2 i nie przeszkadza mu mega intensywny, przepiękny(imo) zapach wanilii, to brać, bo to nadpomada i stosunek cena-wydajność to 10/10, u mnie pół scoopa potrafiło zbetonić włosy w opór


e;
no i czerwony dax ma dość niski szajn, ale to już w ogóle płynny plastik większy niż vb2, z buildupu można drugi dzień bez pomady chodzić chyba :D
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Sined
Posty: 244
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:30

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Sined »

aż takiego rozeznania w low shine nie mam, bo zazwyczaj z wosków brałem high #teamulizanycygan, ale po skróceniu włosów już tylko glinki.

Co do zapachu w BC to jest cytrynowy, trochę chemiczny, ale nie wkurwia, bo nie jest nachalny jak zapachy Reuzela na przykład (chociaż są piękne to w lato niekoniecznie). Do zmywania najlepiej szampon + odżywka, chociaż mnie akurat siadało to, że miałem build up następnego dnia, może znowu czas zapuścić :roll:
nikt nie powie nam jak mamy żyć, mordo
ile zarabiać, gdzie pracować i kim być, mordo
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

No ogólnie się dziwię, że ktoś na lato chce brać woski :D

Wcześniej się nie znałem, to latałem na VB2 i mi topniał w upałach, że całe czoło w nim, ale dalej zbetowane włosy, w końcu płynny plastik to jest :D

Z takich właśnie podobnych parametrami do wosków(na lato) pomad to stickmore clay jest przekozakiem, chwyt przemocny, plastyczna pomada, w każdej chwili do przeczesania, ale trzeba nakładać na wilgotne, bo na suchych rwie jak pojebana + rozcieranie w dłoniach też nie jest zbyt łatwe.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Peyton »

Kupilem wczoraj zestaw z tołpy do mycia i pielęgnacji brody (żel do mycia + balsam do układania). Póki co jestem dopiero po jednym użyciu, aczkolwiek wydaje się spoko. Jakby ktoś był ciekawy to mogę podlinkować / zdać relację za jakiś czas.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

A ja ciągle zaopatruję się w nowe pomady. Mam nadzieję, że w miarę szybko kupię locka phantasm i świeże produkty na lokalnym rynku, czyli https://www.jnlpomade.com/ i ich wodniaka i glinkę.
Aktualizacja kolekcji
Spoiler
Obrazek
Dziś na kasku właśnie ta plompa cream, bardzo fajna pomada, uniwersalna, idealna do luźnych zaczesek jak i pod grzebień dobrze siedzi. Naturalny look, włosy plastyczne, więc bez problemu idzie przeczesać w każdej chwili, nawet dłonią. Zmywanie proste, hold właśnie pod wzór tego firm, które zapewnia Tomek, nawet na ciasnym zaczesie, choć w takim wariancie... pod koniec dnia już puszczają kosmyki włosów i się robi luźniej(ale jakoś sensownie się jeszcze trzyma). Cena fajna, zapaszek IMO też(choć dupeczce się nie podoba), szklany słoiczek... Jak ktoś szuka czegoś nowego na lato, to warto pomyśleć nad tym produktem, bo nie dość, że lokalny(Tomek emigrant z Olsztyna :D ), to i tani, dobry a przede wszystkim uniwersalny :D

Do kupienia poprzez PW na IG
https://www.instagram.com/plompaofficial/
Spoiler
Obrazek
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Holden »

Ratunku przed topieniem się pomadki w upały chyba nie ma?
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

[mention]Holden[/mention]
Jest tylko jedno wyjście, sięganie po wodne pomady(i nieortodoksyjne wodniaki*), glinki które mają wysoko wodę w składzie jak wcześniej polecany stickmore clay, plompa cream którą opisywałem też się nada, bo na pierwszym miejscu woda ;) Typowego wodniaka nie przeczeszesz bez nawilżonego grzebienia, ale już uwb i wodniste claye(przeważnie) tak.



*zazwyczaj uwb mają średni chwyt, choć zdarzają się takie wyjątki jak plompa uwb, może nie jest to heavy hold jak producent zapewnia, ale taki dobry firm jak najbardziej.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: FÜRDIEGANG »

ja pierdole, przeczytałem caly temat i jeszcze bardziej nie wiem co mam wrzucic na leb jak cale zycie uzywam beachboya
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
Sined
Posty: 244
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:30

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Sined »

zapytaj to Ci doradzimy ekolego
nikt nie powie nam jak mamy żyć, mordo
ile zarabiać, gdzie pracować i kim być, mordo
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: FÜRDIEGANG »

mam strasznie miekkie wlosy, teraz barber mi je skrocil dosyc mocno. Beachboy sobie nie radzil, musialem dorzucac lakier, a raczej nadal muszę. Szukam pomady, włosy w gore i w prawo, ale bez pędzla. Zależy mi na "naturalnosci" a nie połysku.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
ODPOWIEDZ