Tatuaże

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Tatuaże

Post autor: KILLIE »

Maciek, na ile sesji rozkładałeś robienie kolana? Napiszesz coś więcej poza tym, że miejsce nie do zniesienia?
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 565
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:02
Lokalizacja: internetełek

Re: Tatuaże

Post autor: Maćko »

KILLIE, robiłem na jedną sesję. Nie wiem co dokładnie chciałbyś wiedzieć, więc ciężko mi cokolwiek innego napisać.
o takie forum nic nie robiłem
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Tatuaże

Post autor: Whtn »

w czwartek idę na robienie pierwszej dziarki, mam się czego bać? XD miejsce to wewnętrzna część przedramienia więc ból raczej z tych słabszych prawda? :)
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1120
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Tatuaże

Post autor: Lowrider »

jak dziarki z kreskówek to z użytkownikiem starego forum POLACZEK ustaliliśmy kiedyś, że najlepsza byłaby
Spoiler
Obrazek
jako że przedstawia kota jebiącego policję
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Tatuaże

Post autor: KILLIE »

Maćko pisze: 05 maja 2019, 21:38 KILLIE, robiłem na jedną sesję. Nie wiem co dokładnie chciałbyś wiedzieć, więc ciężko mi cokolwiek innego napisać.
W takim razie luz, myslalem, ze przez miejsce i ból rozbijałeś to na dwie sesje np. kontur i wypełnienie. A jak z chodzeniem po dziaraniu? Jak robiłem wlepe na froncie uda (czworogłowy) to mimowolnie kulałem przez następny dzień i czułem dyskomfort.
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 565
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:02
Lokalizacja: internetełek

Re: Tatuaże

Post autor: Maćko »

Ja mysle, ze to kwestia mocno subiektywna i cześć osób rozkłada kolano na dwa. Zależne tez jest od tego, czy robisz tu u osoby, która delikatnie tatuuje. Ja robiłem u Reducha, który raczej słynie z bolacej kreski i następnego dnia odczuwałem lekki dyskomfort przy chodzeniu, a same kolano oczywko 2xwieksze.
o takie forum nic nie robiłem
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Tatuaże

Post autor: Whtn »

Chłopaki mam rozkimne :) zrobiłem w czwartek dziare, na dzisiaj wziąłem sobie wolne i miałem je mieć na cały tydzień, niestety wypadło tak, że chcąc nie chcąc muszę iść jutro do roboty. A pracuje raczej w ciężkich warunkach, gdzie muszę się nadzwigać bez przerwy praktycznie, no i jestem bardzo ale to bardzo narażony na różnego rodzaju zadrapania w okolicach miejsca dziary (przedramie) i zabrudzenia. Po dziaraniu dostałem folie na 24h, niedawno ją zdjalem i smaruje bepanthenem tak jak Pan Jezus powiedział, no ale tu pojawia się problem. Tatuator stwierdził że folia przezroczysta i smarowanie przed pracą wystarczy ale kurde, ja nawet nie będę miał możliwości tego przemyc co jakiś czas i zmienić folii, więc dobrym pomysłem byłoby zajebac jakiś bandaż na folie? Jedyne oprócz folii co mogę założyć to ze dwie warstwy bluz rotfl:
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tatuaże

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

w przeciągu 8/12h nie masz przerwy w pracy, żeby przemyć?
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Tatuaże

Post autor: KILLIE »

Przemyjesz to bez problemu. Wczesniej pisalem o kolanie i chce je robic w neotradycyjnym a najlepsi realisci we Wro/calej Polsce?
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 565
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:02
Lokalizacja: internetełek

Re: Tatuaże

Post autor: Maćko »

W takich sytuacjach idealna jest ta folia second skin, której jak zgaduje niestety pewnie nie masz.
o takie forum nic nie robiłem
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Tatuaże

Post autor: Whtn »

Miałem założoną zaraz po dziarce, chciałem nawet kupić na wszelki wypadek ale w studiu powiedzieli mi, że mają za mało żeby sprzedawać a zamówienie dopiero będą składać.
No niestety, nie mam po prostu fizycznej opcji żeby to przemyc, bo po prostu nie mam dostępu do wody innej niż mineralnej z butelki, a poza tym warunki higieniczne to raczej zbliżone do tych w kopalni więc chcąc to ściągnąć i przemyć wodą z butli to po prostu jeszcze bardziej był to upierdolił
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: Tatuaże

Post autor: manio »

Whtn pisze: 10 maja 2019, 21:06 Tatuator stwierdził że folia przezroczysta
nauczcie sie.

tatuażysta to profesjonalista, tatuator to amator
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Tatuaże

Post autor: cukier »

ślizger to król, ślizg.eu już chuj

panna, z którą sobie ostatnio trochę gadam ostatnio podesłała mi fajny projekcik konia zrobionego linią, fajnie wyglądało nawet a sam zajarałem się pewnym motywem z kartą tarota, bo było mega przyjemne słoneczko, ładne barwy i oczywistka wkomponowane w rękaw. mam jakieś spierdolenie na tle kolorowych, choć czarne też doceniam
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
peterkurten
Posty: 874
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Tatuaże

Post autor: peterkurten »

KILLIE pisze: 10 maja 2019, 21:58 Przemyjesz to bez problemu. Wczesniej pisalem o kolanie i chce je robic w neotradycyjnym a najlepsi realisci we Wro/calej Polsce?
Chris garett we Wrocławiu, polecam
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 158
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Tatuaże

Post autor: Karkovsky »

Planuje sobie zrobić dosc sporą dziare na klatce w stylu artystycznym, kolorowa. Wiem, ze jak na pierwszą dziare to dość ambitna sprawa, ale tak sobie wymyslilem. Jestem z Opolszczyzny, wiec szukam kogos naprawdę dobrego z Opola/Śląska/Wroclawia. Termin nie gra roli, cena- powiedzmy ze tez. Wolę nie oszczędzać na czyms takim
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Tatuaże

Post autor: KILLIE »

Pokaz mniej wiecej co znaczy dla Ciebie dzara artystyczna
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 158
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Tatuaże

Post autor: Karkovsky »

Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Tatuaże

Post autor: cukier »

motyw 'i want to leave' ze statkiem kosmicznym mi się też widział, nawiązując do tematyki powyższego ;) co myślicie o czymś takim:
Spoiler
Obrazek
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: Tatuaże

Post autor: mbunt »

mysle ze bedzie bardzo zle wygladalo z duzej odleglosci jak ktos sie bedzie patrzyl
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Tatuaże

Post autor: cukier »

mbunt pisze: 26 cze 2019, 15:15 mysle ze bedzie bardzo zle wygladalo z duzej odleglosci jak ktos sie bedzie patrzyl
dużo tatuaży wygląda dennie z odległości. nie brałbym przecież takiego motywu. musiałbym się nieźle namyślić czy w ogóle bym robił, bo jeszcze żadnego nie mam a jedynie konspekty na nie :)
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
ODPOWIEDZ