Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Perfumy

Post autor: svnchez »

Ludzie wkręceni w perfumy często powiedzą, że jest nie tak, ale ja tam uważam, że nie każdy musi być wczuty w ten temat i jeśli lubisz się psikać 1m (który obiektywnie przecież nie jest złym zapachem jaki niektórzy próbują z niego robić) to wszystko spoko. Gdybym miał to sam bym od czasu do czasu aplikował.

Amouage interlude oczywiście raczej śmierdziuch, zostało mi z odlewki na kilka strzałów i na pewno nie wrócę.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

Dla mnie zapach chujowy, ale to tobie ma się podobać, a nie kurwa wszystkim dookoła byku.


Strasznie ubolewam nad tym, że jak psiknę się jakimś mało znanym perfumem, który bardzo mi się podoba to propsów jest niewiele, ale ofc jak przyjdę wypachniony Sauvage to od razu ooo moje ulubione, no kurwa :bowdown:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Machuu
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 12:09

Re: Perfumy

Post autor: Machuu »

cloud pisze: 06 lip 2019, 9:32 Strasznie ubolewam nad tym, że jak psiknę się jakimś mało znanym perfumem, który bardzo mi się podoba to propsów jest niewiele, ale ofc jak przyjdę wypachniony Sauvage to od razu ooo moje ulubione, no kurwa :bowdown:
Ja miałem podobnie, jak używałem zapachu za ok. 40 zł to propsy były praktycznie codziennie (jeszcze czasy liceum to były). A za takie Loewe - 7 czy Al Haramain - L'Aventure jakieś pojedyncze propsy.
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Perfumy

Post autor: kon rafal »

Polećcie coś proszę dla mojego 50letniego taty, obecnie ma acqua di gio i versace pour homme i bardzo sobie chwali, więc najlepiej coś w tym klimacie.
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Perfumy

Post autor: TheGreatestGolota »

sprzedam CI mojego Perry Ellisa 360 red, przelejesz go do acqua Di gio i nawet się ne skapnie ale tak bez autoreklamy

Blue Seduction
Aqua Di Roma
Starwalker
Man Eau Fraiche
kenzo pour homme.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Perfumy

Post autor: FLoo »

Co na lato po za issey i aqua mat bo mam?

dior homme cologne 2013 jest spoko?
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Perfumy

Post autor: kon rafal »

Jest bardzo spoko, bierz śmiało.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

Miałem rozlewke z perfumowych świrów Homme Cologne i byłem bardzo zadowolony, nie zawiedziesz się [mention]FLoo[/mention].
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: Perfumy

Post autor: Iszji »

Perfum nie nosi się dla propsów tylko żeby stosować zapach współgrający z tobą dla twojego dobrego samopoczucia ( no i ewentualnie twojej loszki) Po co być perfumowym populistą i kupować aventusa tylko dlatego bo NO PANIE MÓWIĄ ŻE ŁADNE. One million to moj najbardziej komplementowany perfum i jednocześnie najgorzej oceniany na fragnatice. Jak widać nie jest to żaden wyznacznik
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
widzeszalenstwo
Posty: 671
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:05

Re: Perfumy

Post autor: widzeszalenstwo »

Ja mam tak samo, za 1m propsy zbierane za każdym razem, sam też bardzo lubię ten zapach i nie przyszło mi nigdy do głowy, że ktoś mógłby się do niego przypierdalac
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Perfumy

Post autor: TheGreatestGolota »

a nie widze sensu dyskutowac ;)
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Perfumy

Post autor: baqlashan »

1m jest utożsamiany z zapachem wiejskich, mało-miasteczkowych chłystków wożących się na remizowych potupajach, PONOĆ. Takie opinie mnie zewsząd dochodzą z neta, ale tak to nigdy się nie spotkałem na żywo aby ktoś wjeżdżaj na ten zapach, ja tam se go używam i se chwalę. Podczas ewentualnych alko-sportów fajnie później fituje z odorem wódki, polecam.
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Perfumy

Post autor: LeeSu »

Najlepiej fituje z odorem obszczanego żula w autobusie, gdy w piątkowy wieczór co drugi wsiadający typ jest tym spsikany, a ów żul sobie smacznie śpi na jednym z siedzeń.
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

[mention]LeeSu[/mention] jak zwykle w punkt. Osobiście nie potrafię zrozumieć fenomenu zapachu 1M, pachnie nim co trzeci chłop, a te perfumy są po prostu średnie i nie warte swojej ceny.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ksiazenieporzadek

Re: Perfumy

Post autor: ksiazenieporzadek »

ja mam ch 212 vip men i są świetne, dużo lepsze od przehajpowanych 1m i nie są spotykane co pięć metrów w klubie
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Perfumy

Post autor: Ablazir »

no pamietam kiedys idę z wodeczka z nowopoznaną ekipą - jakies dwie dupy i dwoch typow, nagle jedna mówi, że ktoś fajnie pachnie to obydwaj tamci mieli właśnie 1M xd
Obrazek
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Perfumy

Post autor: LeeSu »

I polecieli w ślinę
Spoiler
a dupeczka twoja
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Perfumy

Post autor: Ablazir »

no jeden z nich zaczął kręcić z jedną (ja właśnie z drugą, ale co ciekawe ona zapach ich propsowała), ale ona zajęta była to na tuleniu się skończyło, a i tak wyrzuty sumienia miała ona potem, chyba w sumie słusznie
potem z tym typem przewijaliśmy piosenkę z twojego podpisu

ja za swoje perfumy rzadko w sumie zgarniam propsy (versace blue jeans i hugo boss boss bottled), ale przy bossie zdarzyło się np., że koleżanka kilka razy pod rząd się przytulasem żegnała, bo taak jej się podobało jak pachnę

muszę sobie kupić w sumie jakiś zapach na wyjścia do klubów i z pannami
Obrazek
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Perfumy

Post autor: mateko »

Kupował ktoś kiedyś Przemysłówkę?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

Baccarat Rouge 540 kurde fajny zapach, ale czytając przed zakupem opinie o nim spodziewałem się czegoś co położy mnie na łopatki, a nie jest tak. Moim zdaniem nie wart swojej ceny. Jutro przetestuje w skali dnia, może zmienię zdanie
Mancera Aoud Lemon Mint mocarz, z miejsca wskoczył do mojej topki
I letnia perełka shade of lagoon piękny cytrusowy letniaczek za bardzo fajną cenę.
ODPOWIEDZ