Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
pietrax
Posty: 944
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:15

Re: Perfumy

Post autor: pietrax »

Nightflight
tout comprendre c’est tout pardonner
wie goed doet, goed ontmoet
peterkurten
Posty: 875
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

Joopy zawsze spoko
Mancera Red Tabacco - co za wiśniowe? Sztosy, już wiem czym będę pachniał jesienią
Dior Homme Parfum - wiadomo
Dior Homme Cologne - najlepsze cytrusy
1899 Hemingway - spoko, ziołowe perfumy, ale najmniej podeszły mi z owej czwórki
Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3561
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Perfumy

Post autor: mancipium »

svnchez pisze: 12 wrz 2019, 17:18 Zobacz se Rasasi Daarej, sporo osób je kupuje jako jedne z pierwszych perfum, podobno dostają komplementy, z tym że nie mają bóg wie jakiej projekcji, z trwałością dosć okej
Fajne, kupiłem i bardzo mi się podobają. Bardzo długo się utrzymują.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

mancipium pisze: 17 paź 2019, 12:42
svnchez pisze: 12 wrz 2019, 17:18 Zobacz se Rasasi Daarej, sporo osób je kupuje jako jedne z pierwszych perfum, podobno dostają komplementy, z tym że nie mają bóg wie jakiej projekcji, z trwałością dosć okej
Fajne, kupiłem i bardzo mi się podobają. Bardzo długo się utrzymują.
manci, tak z ciekawości, skąd powijales?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3561
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Perfumy

Post autor: mancipium »

kupiłem na notino.pl ostateznie. Trochę szukałem po necie, różnicy w cenach wielkich nie widziałem, a jakoś wydawał mi się ten sklep nawygodniejszy, do tego dla mojej kobiety kupiłem jakieś rzeczy o które prosiła do makijażu.
Awatar użytkownika
Łąsą
judym
Posty: 3177
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:09

Re: Perfumy

Post autor: Łąsą »

manci - wanilia łatwo wyczuwalna?
jakaś recepta mordo tej?
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

mancipium pisze: 19 paź 2019, 10:02 kupiłem na notino.pl ostateznie. Trochę szukałem po necie, różnicy w cenach wielkich nie widziałem, a jakoś wydawał mi się ten sklep nawygodniejszy, do tego dla mojej kobiety kupiłem jakieś rzeczy o które prosiła do makijażu.
dobry wybór. obawiałem się, że może dokonałeś zakupu w jakimś douglasie czy innej sephorze.

zdrówka
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Perfumy

Post autor: svnchez »

na przyszłość koledzy perfumomaniak.pl, same legitne sklepy w bazie
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 291
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Perfumy

Post autor: TRAPSTAR »

A jak z ebayem? Pozytywne komentarze u sprzedawcy wystarczą czy może on sprzedawać fejki a ludzie tego nie ogarniają?
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Perfumy

Post autor: svnchez »

to drugie, na allegro tak samo, zwłaszcza w przypadku droższych zapachów
choć oczywiście nie mówię, że wszystko na w/w to fejki
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
encrenoire

Re: Perfumy

Post autor: encrenoire »

Co na jesien na codzien nosicie? Dawno nic nie kupowalem, a potrzebuje czegos w miare ekonomicznego.

Inb4: Burberry London, Lalique EN, EN extreme, Ysl homme, guerlain vetiver.
radoslaw
Posty: 160
Rejestracja: 04 paź 2019, 9:14

Re: Perfumy

Post autor: radoslaw »

versace dreamer jpg la male
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Perfumy

Post autor: LeeSu »

dunhill icon
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Perfumy

Post autor: runiek »

Ten najnowszy wypust Burberry London tak zjebany czy dopiero w zimę ta perfuma da o sobie znać? Co ją psikam od jakiegoś czasu, to nic w ogóle, zero projekcji, nawet jak jebnę 8 chmur to panna ich nie czuje dopóki nie powącha przy skórze
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11734
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Perfumy

Post autor: FLoo »

FLoo pisze: 04 wrz 2019, 11:25 jak ktos chce sprzedam Rasasi La Yuqawam 75ml, uzyłem max 5 razy, więc flakon praktycznie pełny.

Największa pizda na forum:

Mider
encrenoire

Re: Perfumy

Post autor: encrenoire »

radoslaw pisze: 28 paź 2019, 11:39 versace dreamer jpg la male
LeeSu pisze: 28 paź 2019, 14:36dunhill icon
Dzieki za rekomendacje. Nie sprawdzalem zadnego z ww., wg. perfuforum wszystkie 3 solidne, ale nr. 1 specyficzny, a 3 jak lemoniada :D. Przejde sie do sephory sprawdzic, bo jestem na pare dni w wwa, wiec pewnie zamowie juz w uk.
runiek pisze: 28 paź 2019, 14:43 Ten najnowszy wypust Burberry London tak zjebany czy dopiero w zimę ta perfuma da o sobie znać? Co ją psikam od jakiegoś czasu, to nic w ogóle, zero projekcji, nawet jak jebnę 8 chmur to panna ich nie czuje dopóki nie powącha przy skórze
Dziwne, nie pamietam na ile, ale moj projektowal wystarczajaco zebym byl zadowolony; kupowany pare lat temu. W ogole na poczatku nie bylem fanem tych perfum, a po jakims czasie bardzo polubilem.

Btw, wlasnie zobaczylem, ze EN sport zmienil flakon/kolor (?)
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Perfumy

Post autor: runiek »

[mention]encrenoire[/mention]
No ja flakon kupiłem jakoś z miesiąc temu. A co do EN, to w sumie też mi się wydaje, że kiedyś był na mojej skórze killerem, że dwie chmury i już dusiło opór a tera z 4-5 nie są tak mocne jak dwie kiedyś... ale to może temperatury, bo EN kupowałem późną jesienią rok temu, przy bardzo niskich temperaturach i w zimę też potrafiłem psikać.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
polinazator
Posty: 23
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:02

Re: Perfumy

Post autor: polinazator »

Jeżeli ktoś lubi świeże, niemęczące, mydlano - cedrowe zapachy to polecam Hugo - Hugo Boss z 1995 roku :)
Ojciec
Posty: 63
Rejestracja: 25 paź 2019, 22:56

Re: Perfumy

Post autor: Ojciec »

Co sądzicie o paco rabanne 1 milion lucky?
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Perfumy

Post autor: svnchez »

Burberry London chujnia z projekcją, prawie każdy to mówi
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
ODPOWIEDZ