Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

https://www.elnino-parfum.pl/givenchy-g ... s20tMkOXa4

Ktoś ma i powie coś więcej? Na jaką okazję zapach? Trwałość, projekcja?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Bart
Posty: 120
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: Perfumy

Post autor: Bart »

Obecnie CH 212 w kolejce PR 1 million a na zimę i wieczory czasami mocny Lagerfeld Photo.
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: Perfumy

Post autor: RzDPH »

Przestańcie kupować te 1M żygać się już tym chce w metrze, na ulicy w autobusach wszędzie. Noszą to jeszcze i stare dziady, jakieś prawilne chłopaki chodzące w lecie w dresach i typy po 40 z syndromem wieku średniego. Król januszy pośród perfum.
Bart
Posty: 120
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: Perfumy

Post autor: Bart »

no coż jest to najtańszy pierwszy milion jaki można sobie sprawić. Zapach jest zajebisty ale skoro takie masz zdanie to już to wyjebałem do kosza. to co tam polecasz kolego ?
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Perfumy

Post autor: baqlashan »

Też wyjebałem już całą fiolke pod wpływem posta użytkownika RZDPH i ciekawi mnie co mam teraz kupić sobie do psikania
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Perfumy

Post autor: LeeSu »

+48 997
To nie pitca na dowuz
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

Zabawne jest to szkalowanie łan miliona.

Do mnie lecą tym razem
Joop Wow, Mancera Black to Black oraz Mugler a*man rocznik 2009
ksiazenieporzadek

Re: Perfumy

Post autor: ksiazenieporzadek »

hugo boss bootled na dzień, ch 212 vip men na wieczór i łapiesz propsy (przynajmniej ja)
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Perfumy

Post autor: svnchez »

wczoraj miałem ochotę na coś roślinnego więc zaaplikowałem fleur du male, matko jakie on piękne rzeczy wyczyniał
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

Penhaligon's Mr Sam posiada ktoś może i odsprzedał by z 10-20ml? [mention]RzDPH[/mention] może Ty ? Czy też chujnia i siara tym pachnieć ?
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: Perfumy

Post autor: RzDPH »

Dla mnie osobiście to możesz i wysmarwoany gównem chodzić, pozdrawiam.
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

Ale mi pojechałeś, szacun ziomek. Mam nadzieję, że już masz pierwszy milion i pachniesz pakoraban
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11615
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Perfumy

Post autor: FLoo »

jak ktos chce sprzedam Rasasi La Yuqawam 75ml, uzyłem max 5 razy, więc flakon praktycznie pełny.

mogę też zamienić za dior homme cologne 2013 (125 ml)

[mention]Machuu[/mention]
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Perfumy

Post autor: Mystair »

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black używał ktoś?

jest na promce na notino za 80 zł flakon 100 ml, warto?
MOB
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

[mention]Mystair[/mention]
Niektórzy piszą, że to podobno tańsza wersja Allure Homme Sport ze znacznie lepszą trwałością (w co jestem w stanie uwierzyć, bo Allure nie może się nią niestety popisać), za taką cenę szkoda nie zaryzykować. Jak coś to jakiemuś wujkowi wciśniesz na imieniny i będzie git.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Bakus
Posty: 14
Rejestracja: 05 wrz 2019, 14:02

Re: Perfumy

Post autor: Bakus »

Jako EDC spoko, szczególnie za taką cenę. Nie wiem jak obecne wysputy, kupiłem flakon jakieś dwa lata temu i na mojej skórze parametry miał zabójcze (szczególnie projekcja).

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3542
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Perfumy

Post autor: mancipium »

ziomeczki, od paru lat nie zajmowałem się tematem, ale wleciało ostatnio bogactwo itd. i skończyły mi się dwa perfumy, raczej z niskich półek, więc chwalić się nie będę, ale chciałbym sobie coś fajnego kupić.

Gdzie najlepiej (w Poznaniu) przejść się za perfumami? Chciałbym sobie powąchać i pomyśleć co mi pasuje. Kupować w necie na podstawie rekomendacji innych nie będę przecież. Jak to wygląda z ceną takich rzeczy stacjonarnie a online? Duże różnice?
Awatar użytkownika
Machuu
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 12:09

Re: Perfumy

Post autor: Machuu »

mancipium pisze: 08 wrz 2019, 20:00 ziomeczki, od paru lat nie zajmowałem się tematem, ale wleciało ostatnio bogactwo itd. i skończyły mi się dwa perfumy, raczej z niskich półek, więc chwalić się nie będę, ale chciałbym sobie coś fajnego kupić.

Gdzie najlepiej (w Poznaniu) przejść się za perfumami? Chciałbym sobie powąchać i pomyśleć co mi pasuje. Kupować w necie na podstawie rekomendacji innych nie będę przecież. Jak to wygląda z ceną takich rzeczy stacjonarnie a online? Duże różnice?
No nie trzeba być jakimś wybitnym znawcą perfum żeby wiedzieć, że powąchać sobie można w Sephorze albo Douglasie ew. Rossmanie. Ciężko znaleźć coś z większym wyborem. Myślę że w Poznaniu powinien znajdować się taki sklep. Jak to wygląda cenowo to wystarczy sobie wejść na stronę jednego z wymienionych sklepów np. Sephory (cena perfum jest raczej taka sama jak w sklepie stacjonarnym) i porównać z typowo internetowym sklepem np. notino.pl. Pozdrawiam ciepło.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

[mention]mancipium[/mention]

Jakie wcześniej miałeś perfumy? Czego oczekujesz od nowych? Na jaką okazje? Jaki budżet?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Perfumy

Post autor: wrubel »

Trussardi My Land, miał ktoś?
ODPOWIEDZ