Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3542
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Perfumy

Post autor: mancipium »

cloud pisze: 09 wrz 2019, 10:20 [mention]mancipium[/mention]

Jakie wcześniej miałeś perfumy? Czego oczekujesz od nowych? Na jaką okazje? Jaki budżet?
Pewnie będę tutaj jebany za te zapachy co wrzuce... , ale rzadko używam perfum.

Mam/miałem trzy de facto:
1. Armani - https://www.notino.pl/armani/code-woda- ... la-mczyzn/
2. Jil Sander - https://www.notino.pl/jil-sander/sun-fo ... la-mczyzn/
3. Black Touch od Avon, który najbardziej podobał się mojej kobiecie - https://www.notino.pl/avon/black-suede- ... la-mczyzn/

Lubię zapachy lekkie, ale nie kwiatowe. Bardzo lubie też rzeczy korzenne. Daleko mi do ziomka co bedzie wydawał 500zł na perfumy i bujał się w nich codziennie. Nie mój świat. Czasem jednak warto sie pokropic czyms co ladnie pachnie, stąd moje pytania.
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 278
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Perfumy

Post autor: TRAPSTAR »

Szukam jakichś tanich i trwałych perfum na jesień/zimę. Póki co zamówiłem Lalique Encre Noire, ale dokupiłbym jeszcze jakieś. Myślę nad Bentley Intense. Co sądzicie? Używał ktoś obu?
panaceum
Posty: 333
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:10

Re: Perfumy

Post autor: panaceum »

Tez szukam tanich (do 100zl za 100ml), zalezy mi bardzo na trwałości i projekcji
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Perfumy

Post autor: Rupert »

Sprawdź azzaro chrome są tanie i fajne na wakacyjny czas letnich przygód

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Perfumy

Post autor: svnchez »

TRAPSTAR pisze: 11 wrz 2019, 20:22Szukam jakichś tanich i trwałych perfum na jesień/zimę. Póki co zamówiłem Lalique Encre Noire, ale dokupiłbym jeszcze jakieś. Myślę nad Bentley Intense. Co sądzicie? Używał ktoś obu?
Encre Noire nie ma jakiejś super trwałości/projekcji plus jest dość mocno specyficzny, więc jeśli brałeś w ciemno to możesz się przejechać, bo nie każdemu podchodzi.
Bentley może zrobić robotę, ale orientalne zapachy to też grząski temat, kadziło potrafi ostro zmulić.

panaceum pisze: 12 wrz 2019, 16:37 Tez szukam tanich (do 100zl za 100ml), zalezy mi bardzo na trwałości i projekcji
Zobacz se Rasasi Daarej, sporo osób je kupuje jako jedne z pierwszych perfum, podobno dostają komplementy, z tym że nie mają bóg wie jakiej projekcji, z trwałością dosć okej
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Perfumy

Post autor: Ablazir »

versace blue jeans z tych tanich rzeczy mam i git
Obrazek
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

[mention]mancipium[/mention]

Może Bleau de Channel? Poczytaj na forum fragrantica.


[mention]TRAPSTAR[/mention] [mention]panaceum[/mention]


Burberry London.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
panaceum
Posty: 333
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:10

Re: Perfumy

Post autor: panaceum »

Mam burberry London i to ladny zapach, ale trwałość bardzo slaba...
Macie sposoby gdzie sie psikać albo cos żeby dlugo byly perfumy wyczuwalne?
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

Nie ma jakiegoś specjalnego tricku na to, aby zwiększyć stale trwałość. Poczekaj może do niższych temperatur, bo ja w moim przypadku totalnie nie narzekałem na ten aspekt, ale no skóra skórze nie równa.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3542
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Perfumy

Post autor: mancipium »

Dziękuję za polecenie Pan cloud
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1392
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Perfumy

Post autor: ffeee »

TRAPSTAR pisze: 11 wrz 2019, 20:22 Szukam jakichś tanich i trwałych perfum na jesień/zimę. Póki co zamówiłem Lalique Encre Noire, ale dokupiłbym jeszcze jakieś. Myślę nad Bentley Intense. Co sądzicie? Używał ktoś obu?
Salvatore Ferragamo F Black, CK Obsession, Rasasi Daarej, Versace Dreamer to razem z Encre Noire jedne z moich ulubionych zimowych zapachów.

Obsession ma największą z projekcję z nich wszystkich i wystarczy zwykle jedno psiknięcie, żeby zabijać całe pomieszczenie przez większość dnia a na ubraniu czuć 2 dni później
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

Zawsze wydawało mi się, że wszystkie CK mają strasznie chujowe parametry, a tu taki szokujący komentarz. :lol:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Perfumy

Post autor: svnchez »

Ja też nie doświadczyłem tych niesamowitych parametrów CK, już nie mówiąc o zabijaniu wszystkich w pomieszczeniu.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

WRITER CYRUS Men edt Paris Bleu, ponoć idealna kopia diora sauvage, ale z lepsza trwałością.

Manciowi mogę polecić też muglera a man, doszedł do mnie flakon i bardzo fajny zapach. Nowa lacosta i bvlgari też warte uwagi, za to nie mogę polecić mancery Black to Black, za bardzo tytoniowe jak dla mnie.
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Perfumy

Post autor: KILLIE »

Cos zblizonego do Burberry london? Fajny zapach na jesien/zime
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Perfumy

Post autor: BENGAL »

zalezy jak masz z finansami bo jesien zima to czas konkretnych baletow wyjsc nocnych poznawania nowych kobiet i dobry perfum to podstawa tego szol. ja przez kolegow starszych i gosci z bramek to zawsze mialem kladzione do glowy ze nie ma co oszczedzac na perfumce i to zaleznie jak monety mialem to nie liczac jakis ck bosow co przerabialem to najlepsze co mi pasowalo to cartier declaration ale mi sie znudzil z czasem i potem mniej trzymal albo ja mam nos rozjebany i go juz nie czuje moj umysl i podkretke zlapalem na terre d'hermes dojebane wg mnie ale jak masz niezly szmal to sobie zapierdol creeda aventusa ja go mam na specjalne okazje jakies takie w huj a malo ich u mnie wiec go oszczedzam... kocur
Deyker
Posty: 1052
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Perfumy

Post autor: Deyker »

Ermonogilda Zegna Uomo props czy hejt?
Awatar użytkownika
pietrax
Posty: 943
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:15

Re: Perfumy

Post autor: pietrax »

Czy jeżeli w perfumach zatrzymałem się na czerwonym i niebieskim joop!ie to jestem bardziej zjebany czy bardziej biedny?
tout comprendre c’est tout pardonner
wie goed doet, goed ontmoet
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Perfumy

Post autor: kon rafal »

bardziej śmierdzący

Wielkie 5 dla Ciebie

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

panaceum
Posty: 333
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:10

Re: Perfumy

Post autor: panaceum »

niebieski joop spoko przecież (jeśli chodzi o Joop Jump)
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
ODPOWIEDZ