MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Bartek »

I siedzi sobie na wyjebce dalej :bowdown:
Stoner Simpson

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Stoner Simpson »

Ktos wie gdzie mozna sobotnia gale obejrzec za damski chuj?
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: MMA panowie MMA

Post autor: darmody »

Za darmo to nie wiem, ale jak kupisz sobie pakiet sportowy na ipli za 2 dychy na 30 dni to przy okazji będziesz mógł obejrzeć gale na której będzie walczył khabib z poirerem.

Fajne pojedynki się szykują, w chuj mnie ciekawi jak zaprezentuje się Diaz po tej przerwie. Jakie typy na walkę o pas? Wolałbym, żeby wygrał Miocic, ale chętniej bym zobaczył walkę Cormiera z Ngannou o pas
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

Obczaj sobie program Polsat Sport Fight, dwie ostatnie gale (jedna z Jonesem, druga z Covingtonem) były normalnie transmitowane w całości, a streama raczej nietrudno będzie znaleźć

Co do Diaza to trzymam kciuki, bo jeśli nie on albo Ferguson (w co i tak mocno wątpię) to nie ma chuja, żeby ktoś w lekkiej powstrzymał ruska. W zasadzie to Nate wydaje mi się top 1 do sprawienia niespodzianki w ewentualnym title shocie biorąc pod uwagę jego specyfikę - żelazna kondycja, szczęka z betonu, niezła kontrola w stójce no i top parter z pleców. Dustin mimo całej sympatii to nie ten kaliber, a konkretnie nie na tego zawodnika, bo z większością graczy normalnie wjeżdża i jest faworytem. A tak w ogóle mój wymarzony scenariusz jeśli chodzi o sytuacje Khabiba jest taki, że Colby robi Usmana, później jeszcze po jednej walce ruska i amerykańca w swoich kategoriach, w przypadku obu wygranych - catchweight
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

w ewentualnej walce z Cormierem Nigganou nie ma żadnych argumentów, grubasek go przeleży bez problemu

a Diaz to średniak, Pettis dobrze go podsumował ostatnio
powiedział coś w stylu że Nate wszystkie walki z sensownymi rywalami przejebał, ale ludzie o tym zapominają przez jedną walke z Conorem
mam tylko nadzieje że za tymi słowami pójdzie też dobry występ bo jak nie to będzie kolejny gwóźdź do trumny Showtime'a

ja też nigdy fanem Nate'a nie byłem - wiadomo że to jest showman i ma ciekawy styl walki przez co przykuwa uwage, ale nigdy nie był i nie będzie wielkim zawodnikiem
Nick miał dużo większe skillsy, a mimo to ani jeden ani drugi nie ma na koncie żadnego mega skalpu na kimś "dużym" będącym chociaż w połowie do lub z peaku kariery
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

No czy go tak podsumował to nie wiem, bo w zasadzie to samo można powiedzieć o Pettisie, z tym, że on miał znacznie więcej okazji coś udowodnić
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: MMA panowie MMA

Post autor: #1 »

Moj ojciec płaci za Cyfrowy Polsat hajs i od dawna albo niedawna, nie wiem, mają w Polsacie opcje Cyfrowy Polsat GO i ma dość dużo kanałów i tam właśnie zawsze w HD bez wkurwu oglądam sobie każde ufc. Poczytajcie, zainteresujcie się a może i wam będzie dane :roll:
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

2do5 pisze: 15 sie 2019, 23:56 to samo można powiedzieć o Pettisie
mimo wszystko 2x Benson i Melendez + pasy WEC i UFC > wszystko co zrobił Diaz w oktagonie
od 2015 troche gorsza passa (4-6) no ale jednak trzeba oddać że porażki z samym topem topów (Ferguson, Poirier, Holloway, Barboza, Alvarez, Dos Anjos) i z tego co pamiętam to większość z tych przegranych pojedynków to nie były wpierdole tylko fajne walki (czyli w sumie troche casus Diaza)
Stoner Simpson

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Stoner Simpson »

2do5 pisze: 15 sie 2019, 23:08 Obczaj sobie program Polsat Sport Fight, dwie ostatnie gale (jedna z Jonesem, druga z Covingtonem) były normalnie transmitowane w całości, a streama raczej nietrudno będzie znaleźć
Mieszkam za granica i ogolnie to mam weeb.tv ale tam raczej nikt nie streamuje UFC, wiec dzieki za info o tym polsacie

Cormier jak przejebie straci wszystko na co zapierdalal i juz nigdy nie bedzie mogl stanac obok Jones'a, a Miociciowi i tak ta walka chuja da, po prostu jakis tam se mistrz, jakis kolejny Dillashaw czy Poirier.

@e; Wlasnie obejrzalem Babilon MMA 9. Co Main Event typ z rekordem 1-5 co jest kurwa, w walce wieczoru Michal Kita i jakis brazylijczyk chuj z tym, 3 rundy lacznie w calej walce z 20 uderzen, ostatecznie brazol wygral, wspolczuje ludzia ktorzy za to zaplacili.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3648
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Diaz nie wygra, to nie jest półśredni, z kim on wygrał w 170? w zasadzie tylko z rudym, który też nie jest półśrednim. obstawiam Pettis dec.

ja tam najbardziej czekam na powrót Żołnierza Boga, uwielbiam tego gościa, 42 lata na karku, a wygląda jak pierdolony atleta i jest tak samo sprawny. mam nadzieję, że usadzi Costę efektownie, wkurwia mnie hype na niego.

co do ME, liczę mocno na Stipe ale coś wyczuwam, że to będzie wojna do nokautu w 2-3 rundzie niestety ze strony grubaska
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

Romero oszukany w walce z Costa
tak czy inaczej piękny pojedynek nabombionych zwierzaków - chociaż tlenu troche mało mieli, ale co zadali power punchy to ich


Pettis się zaprezentował słabo
Diaz średnio (ale starczyło)
fajna kulanka na końcu, ale ogólnie dużo błędów z obu stron

Diaz wyzywa Masvidala, chce to zobaczyć zdecydowanie



DC się przejechał na wygibasach jak Anderson
zamiast iść po nogi to zachciało mu się walczyć na power punche bez gardy
to co zrobił Miocic w 4 to materiał szkoleniowy, zmiana taktyki po zbieraniu wpierdolu i ugranie walki - niewielu by umiało coś takiego zrobić

to co, Cormier jako że z LHW odszedł niepokonany to wróci tam i zawalczy z Jonesem i jak wygra to trylogia w HW z Miociciem, a jak przegra to emerytura
tak to widze


zapowiadana jest też walka Edgar - Sterling, super starcie 2 gości z mojej topki ulubieńców
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

Romero vs Costa :bowdown: zajebista walka
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
SiemaBartek
Posty: 222
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:10

Re: MMA panowie MMA

Post autor: SiemaBartek »

Oglądam powtorket. Bo wczoraj na urodzinach mamy mojej dziewczyny poleciałem, i nie wstalem mimo budzika. A specjalnie wcześniej wykupiłem dostęp do ipli.
To co widziałem w walce Costa- Romero to jest kurwa fizycznie niemożliwe. Jak oni te bomby obustronne są w stanie przetrwać?
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

instinct pisze: 18 sie 2019, 7:05 to co, Cormier jako że z LHW odszedł niepokonany to wróci tam i zawalczy z Jonesem i jak wygra to trylogia w HW z Miociciem, a jak przegra to emerytura
nie no Cormier dostał raz w dziąsło od Jonesa w LHW

Ogólnie bardzo lubie DC, ale to była chyba jego pierwsza walka, w której kompletnie dał ciała na płaszczyźnie taktycznej. Nie było ani rundy, w której sympatyczny grubcio by zdominował chorwata zapasami, no o ile przez trzy pierwsze i tal wychodził z tego obronną ręką i prowadził na kartach sędziowskich, tak w czwartej Miocic pięknie odbił piłeczkę i zmiażdżył go ciosami na korpus
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

kurwa przecież chodzi mi o to że zwakował pas, a nie przejebał go w walce
na logike więc jeżeli będzie chciał zejść jeszcze raz do 93 to pownien mieć pierwszeństwo do title shota i Jones nie będzie miał zbyt wiele do powiedzenia (co niestety może zaszkodzić interesom Janka który z topki w tym momencie jako jedyny ze zdrowych zawodników oprócz Jonesa nie ma zaplanowanej walki)

Cormier powiedział otwarcie chwile po walce że spierdolił totalnie i zawiódł sam siebie bo pierwszy raz w życiu nie słuchał narożnika który mu dawał dobre wskazówki - że ma trzymać garde i podejmować próby sprowadzeń chociaż raz-dwa na runde żeby urwać troche czasu bezpiecznie kontrolując
coś mu się ubzdurało i się podpalił jak zobaczył obrażenia jakie wychodzą na twarzy Miocicia

ja Stipe lubie więc nie mam problemu z tym winem
w sumie to nawet dobrze dla dywizji że stało się tak a nie inaczej jeżeli Cormier i tak miał zaraz wypierdolić na emeryture
dodatkowo tak jak już wspomniałem ta porażka nie blokuje w żadnym stopniu możliwości 3 starcia z Jones'em w wadze niżej, a jeżeli uda mu się go pokonać to nic nie będzie stało na przeszkodzie aby zamknąć kariere trylogią z Miociciem - i wszyscy będą zadowoleni (a szczególnie kieszenie zainteresowanych)
tym bardziej że Cormier się prezentował zajebiście przez 3 rundy walcząc lekko mówiąc w sposób daleki od optymalnego na tego przeciwnika, a pierwszą walke zdominował totalnie - więc mi przynajmniej byłoby szkoda gdyby już teraz zrezygnował
Stoner Simpson

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Stoner Simpson »

Cormier oby emeryturka, a i tak juz dawno byl w Panteonie MMA.
Dywizja ciezka nie istnieje, Miocic>Ngannou>Blaydes>gowno>Overeem,
Walka Costy i Romero - Wlasnie kurwa tego sie oczekuje od nasterydowanych swin #JebacKSW

No i czekam na walke o pas w Gangsterweight Divison :joint: :rotfl:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3648
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

ale się przejechałem na typowaniu ale chuj w to, bo cieszę się z wygranych Diaza i Stipe. szkoda tylko Romero, osobiście dawałem mu 2 i 3 rundę i 29-28 dla niego :/
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

Rumble wraca w 2020 i chce rozjebać HW
jako że ostatnimi czasy masa nieźle weszła to czekanko :bowdown:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3648
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Rumble vs Ngannou :lol:
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: MMA panowie MMA

Post autor: redman23 »

Jakby ktoś sobie chciał przypomnieć przed sobotnim UFC, to właśnie wrzucili dwie walki na YT:
UFC 242 Free Fight: Khabib Nurmagomedov vs Conor McGregor
UFC 242 Free Fight: Dustin Poirier vs Max Holloway
ODPOWIEDZ