MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: MMA panowie MMA

Post autor: KejMart »

o 6.

King Is Back. Licze na świetną walke i KO na Donaldzie w 3 rundzie. I baaardzo interesuje mnie wywiad po walce bo było spokojnie przed tym pojedynkiem a po walce spodziewam się ostrych słów, pytatnie do kogo Masvidala,Khabiba, Usmana, GSP ? Ale pewnie zaczepi wszystkich
Stoner Simpson

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Stoner Simpson »

.......
Ostatnio zmieniony 19 sty 2020, 6:05 przez Stoner Simpson, łącznie zmieniany 1 raz.
Flavs
Posty: 92
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Flavs »

Podbijam Ktoś ma I się podzieli streamem ufc ? Cała galę chciałbym obejrzeć A nie tylko główną część
Stoner Simpson

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Stoner Simpson »

Ktoś ma link do ufc?
Awatar użytkownika
SZTRYMS
Posty: 5
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:39

Re: MMA panowie MMA

Post autor: SZTRYMS »

crackstreams jest ok.
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: MMA panowie MMA

Post autor: KejMart »

Szybko poszło
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: MMA panowie MMA

Post autor: baqlashan »

kowboj trochę zawód
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Shpaner
Posty: 362
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Shpaner »

Przecież Connor musiał wygrać. To jest kura znosząca złote jajka dla UFC.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: MMA panowie MMA

Post autor: baqlashan »

wiadomo, ale spodziewałem sie po kowboju troche wiecej

dobra tera czekam z zapartym tchem na ten kwiecień i tryumf fergusona nad kebabem, sportowe wydarzenie roku dla mnie
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Opieronie »

baqlashan pisze: 19 sty 2020, 8:13 spodziewałem sie po kowboju troche wiecej
Ciosy barkiem. :bowdown:
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: MMA panowie MMA

Post autor: krakowski łotr »

Zajebisty był ten brudny boks Conora w klinczu :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Opieronie »

Na żywo. Mam nadzieję, że będzie możliwość cofnięcia po zakończeniu.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

aktualne podejście mentalne Conora wygląda bardzo dobrze (przynajmniej w przekazach medialnych) oby mu znów nie odjebało i nie zaczął chlać i pierdolić kocopołów
nic mu się nie stało i nie chce marnować czasu, planuje wrócić już w marcu obojętne z jakim przeciwnikiem i po prostu rozjechać kolejnego gościa - to mi się podoba

ja aktualnie najchętniej bym go zobaczył z Gaethje, ale to raczej dość niebezpieczny pick więc chuj wie czy na to pójdą
jeżeli nie to, to pewnie jakaś kolejna walka z dobrym typem ale past prime w oczekiwaniu na rozstrzygnięcia Masvidal - Usman i Khabib - Ferguson
jak Masvidalowi by się udało ugrać z murzynem to pewnie będą chcieli to zestawić, bo z Usmanem to raczej urwanie kurze złotych jajec
Khabib i Ferguson natomiast bez znaczenia kto wygra, bo i tak będzie to walka bijąca wszelkie rekordy
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: MMA panowie MMA

Post autor: #1 »

Jak obstawiacie, kto tym razem wypadnie z Ferguson Khabib? :D
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: MMA panowie MMA

Post autor: baqlashan »

oby nikt, ferguson jest już z roku na rok coraz starszy (w sumie to truizm, ale wiecie o co cho) i jak nie teraz to nigdy
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: samir »

po ostatniej wygranej khabiba nad poirierem tony w mediach był strasznie nakręcony na danie mu szansy z ruskiem
myślę że napierdala teraz nogą w jakiś metalowy słup z podniety że już niedługo będzie walczył z khabibem także raczej nie powtórzy się już jakieś wyjebanie o kabel bo duchy już pokonał, btw szczerze wątpię że da radę w tej walce

no a mcgregor nie ma co się obawiać gaczjego skoro mówimy o najlepszym stójkowiczu w historii, obawiać to on może się khabiba bo wybitnie mu nie podchodzi ale czekam na moskwe w tym roku i tak o boże o rany
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3651
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Dana wypowiadał się, że nie zrobi walki rudego z kacapem w Moskwie, bodajże w wywiadzie z Okamoto. argumentował to w stylu "domyśl się" w kontekście awantur po pierwszej walce ale wiadomo jak jest z Danką, zobaczy dolce jakie by mu za to wpadły to od razu zmięknie.

dobrze Conor wyglądał ale za daleko idących wniosków nie ma co wyciągać po 40 sekundach i Cerrone, który w pierwszej rundzie lubi się skulić pod siatką. teraz marzę o walce z Masvidalem, otoczka przed walką jak i sama walka to będzie jebane złoto.
Spoiler
oczywiście Masvidal zmiecie go z planszy
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

Prez pisze: 23 sty 2020, 12:27]oczywiście Masvidal zmiecie go z planszy
dlatego myślę, że na początek rudego zestawią z diazem, bo raz że sama walka zarobi bardzo dużo, to jeszcze będzie pozycją wyjściową i nabudowaniem jeszcze większego hajpu na mcgregora po jego potencjalnym zwycięstwie(->większy hajsik w przyszłości), co myślę że jest bardzo prawdopodobne, patrząc na to jak tragicznie wyglądał Diaz z Masvidalem, nie mówie tu o technicznym aspekcie ale samo przygotowanie motoryczne- zero siły, zero dynamiki, wyglądał jakby mu peleton odjechał, a wiadomo nazwisko nadal głośne
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

samir pisze: 22 sty 2020, 11:35 nie ma co się obawiać gaczjego
to ty chyba nie wiesz co gajczi potrafi, chłop robi konora w parterze O ILE się nie podpali i nie będzie chciał iść na żywioł (jak zwykle)
justin to kozacki zapaśnik, ale póki co trzyma tą karte w rękawie bo jakoś nie przypominam sobie używania tego aspektu w jego dotychczasowych walkach :dunno: i szczerze mówiąc to nie wiem dlaczego tak to wygląda bo przy pomocy tego mógł uniknąć conajmniej jednej z tych dwóch porażek które zaliczył
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2074
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

gejczi swoje mityczne zapasy mógł pokazać z poirierem, a wyszło jak wyszło, mimo że fajny wariat to przeceniany max, też uważam że conor go robi spokojnie
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
ODPOWIEDZ