MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

ale nokaut ja pierdole :bowdown:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Bardzo słaba i nudna walka Janka. Souza nie robił nic poza dociskaniem do siatki i szukaniem obalenia z klinczu ale tu sprawdziły się defensywne zapasy Janka. Co do ofensywy jednak to... Za mało inicjatywy i ryzyka, sam Jano przyznał po walce, że nie była to jego walka i miał problem z czuciem dystansu i łapaniem Souzy. Najważniejsze jednak, że splita udało się wyciągnąć ale do tsa Janek kroku bliżej nie zrobił, co najwyżej krok w bok.

Następny rywal? Rewanż z Andersonem (którego płaczek pewnie nie będzie chciał), Smith albo wygrany Oezdemir/Rakić, tak to widzę.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: MMA panowie MMA

Post autor: KejMart »

Jest tylko jedna walka którą jakby wygrał miałby pewnego TS moim zdaniem, czyli wygrana z Santosem.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Askren właśnie powiedział u Helwaniego, że zakończył karierę. A tutaj garść ciekawych statystyk:

Ben Askren retires with a bizarre array of stats through his 3 UFC fights.
He was out-landed 29-0 in sig. strikes in his first 2 fights, then absorbed 69 from Maia -- the most Maia has ever landed in a single fight.
He was also 1 of only 2 people to take Maia down 4 times
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2073
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

Conor vs Kowboj oficjalnie na UFC 246
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

co ciekawe w limicie 170, pewnie rudy szykowany dla Masvidala jeżeli by wygrał z Kowbojem (imo formalność)
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: MMA panowie MMA

Post autor: baqlashan »

jak typujecie w walce habib-ferguson?

ja sercem za fergusonem i rozumem za fergusonem
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

całym sercem za Tonym ale niestety nie widzę większych szans na rozbrojenie kacapa. widać było idealnie w walce z Poirierem jak kończą się szalone próby przejść w parterze przy Khabibie, a wydaje mi się, że Tony będzie takich próbował cały czas.

co by nie mówić, sportowo szykuje się walka roku, nie wiem czy UFC na dzisiaj może to przebić. ale ze względu na historię tego zestawienia, nie podniecam się dopóki nie wejdą do oktagonu
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

Jano vs Anderson w lutym w Stanach.
Props, że nie kalkuje i nie szuka lepszych stylistycznie rywali. Cholernie ciężkie zestawienie, no ale wóz albo przewóz.
Mam nadzieję, że to ugra i Jones w wakacje na rozkładzie.
Jedrzejczyk o pas w marcu.
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2073
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

Według mnie Kebab nie jest do ubicia przez Fergusona, pomimo całej sympatii to po prostu nie widzę tego, całkiem finezyjny partner i zajebista stójka to i tak za mało, mam przykre wrażenie że to będzie walka z generatora vs Khabib, czyli tłamszenie zapasami chudego zwinnego byka, może z małymi przebłyskami i jakąś efektowną akcją ale na nic więcej się nie nastawiam, chociaż kibicuje Tonemu mocno. Potencjalnego zwycięzcy w walce z Khabibem zawsze szukałem wagę wyżej, kiedyś marzyło mi się zestawienie Woodley vs rusek, teraz Covingtona bym wysłał na tą wojne, ale czy to w ogóle realne? Czas pokaże
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

Khabibowi może zagrozić jedynie silny murzyn z równie dobrymi zapasami (bo lepsze w MMA chyba nawet nie są możliwe :lol:)
albo właśnie jakiś kreatywny wariat pokroju Fergusona który będzie w stanie wyczarować coś niekonwencjonalnego z pleców - przy czym myśle że sam Ferguson nie będzie w stanie tego ogarnąć i zostanie po prostu stłamszony, chyba że Khabibowi coś się w głowie popierdoli i będzie chciał pokazać skillsy stójkowe zamiast robić swoje jak np Cormier ostatnio

pytanie po co on miałby iść z własnej woli wage wyżej, to aż 7kg - przy takich wagach przepaść
sam Khabib przecież nie ma nawet jakichś imponujących warunków jak na wagę w której walczy obecnie
a jakby któryś gość z 77 miał zejść do 70 to prawdopodobnie straciłby bardzo dużo wytrzymałości (pod co można podpiąć wiele elementów typu wytrzymałość na ciosy, czy kondycja)
i dla mnie raczej jedyną opcją póki co byłby Kamaru - ani Kolba ani Woodley mnie totalnie nie przekonują
chociaż taka walka Kolba vs Khabib mogłaby się fajnie sprzedać, wiecie - Putin vs Trump
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Kacap mówił, że inna waga go nie interesuje. Moim zdaniem w 155 może go zdetronizować tylko GSP lub Gaethje (w co wątpie ale ma największe szanse w lw).
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

Prez pisze: 04 gru 2019, 16:05 Kacap mówił, że inna waga go nie interesuje. Moim zdaniem w 155 może go zdetronizować tylko GSP
tak jest i jeszcze Bj Penn i i Benson Henderson
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

przecież niejednokrotnie mówiło się o zestawieniu tej walki, GSP jest cały czas w treningu, do 155 zbiłby bez większych problemów, a sam Khabib też niejednokrotnie mówił, że to byłoby idealne dla jego dziedzictwa
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

to że ich zestawią jest możliwe ale tylko żeby się nachapać, bo wynik będzie wiadomy z góry:
-GSP ma prawie 4 dychy na karku (co jeszcze w wyższych wagach nie byłoby czymś dziwnym ale w niższych kategoriach już tak
-od 6 lat, z przerwą na Bispinga, nie walczy
-musiałby zbijać kategorię, kiedy całą karierę przewalczył w wyższej+z wiekiem ciężej przechodzi się takie akcje, btw w 170 wychodził już wyżyłowany jak skurwysyn
-GSP nigdy nie był typem zawdonika z ko-punchem, a żeby ktoś wygrał z Khabibem to raczej musiałaby wejść jakiś potężna bomba w 1/2 rundzie, nikt nie przewalczy dagestańczyka 'objętością'
ale generalnie w lw w przeciwieństwie do lhw na ten przykład (gdzie po prostu nie ma żadnych zawodników do Jones'a i szukają nietypowych zestawień) jest trochę ciekawych nazwisk, oczywiście zależy jak tam się ułoży, kto wygra/przegra ale myślę że opcji na kilka walk w przód jeszcze kilka jest, więc nie ma ciśnienia żeby ściągać George'a z emerytury
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

- ma prawie 4 dychy ale GSP to sportowiec z krwi i kości, nawet poza jurysdykcją usady jest cały czas w treningu, wiadomo, że oktagonowa rdza itp ale imo GSP akurat mógłby jak nikt inny ograniczyć jej wpływ na jego występ.
- z wagą zgoda, sam nie wierzyłem w ogóle w możliwość zbicia do 155 ale GSP nie był dużym 170 (wg sherdoga z kacapem np. mają tyle samo wzrostu) + jakiś czas temu widziałem zdjęcia kanadyjczyka i był suchy w chuj, kompletnie nie wyglądał na emeryta, więc wydaje mi się, że gdyby miał zbić do lw, zrobiłby to z lepszym skutkiem niż chociażby tj do 125 (pomijając dopingowe kwestie),
- tak, GSP to nie ko-puncher, to wybitny zapaśnik, prawdopodobnie jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy ever w ufc i w zestawieniu z kacapem chciałbym właśnie zobaczyć takiego, który przynajmniej spróbowałby przenieść walkę do parteru zanim zrobi to Khabib bo jeżeli GSP by się to udało, z łatwością jestem w stanie sobie wyobrazić, że jest w stanie kontrolować i utrzymać dagestańczyka na dole.

lw i ww to na ten moment dwie, kurewsko napakowane dywizje i perspektyw na piękne walki jest tam od chuja i jeszcze trochę, piękny to będzie rok
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

właśnie, zapomniałem o Gaethje i jego mitycznych zapasach
ale dopóki ich nie zobacze to nie uznam że ma szanse

umówmy się - GSP dziadek już, a Bisping to żaden rywal w porównaniu do Khabiba (z całym szacunkiem dla jego runu zwieńczonego paskiem w końcówce kariery, ale umówmy się że więcej tam było szczęścia w matchmakingu niż skillsów)
i z tego co pamiętam, to mimo winka się jakoś zajebiście na jego tle kanadyjczyk nie zaprezentował
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Edgar wskakuje za Ortegę, który uszkodził kolano i teraz to The Answer zmierzy się z TKZ na gali 21 grudnia w Busan. Co ciekawe, Edgar ma zaplanowaną walkę z Sandhagenem za miesiąc w 135 funtach, no nie wiem czy będzie w stanie ogarnąć dwie cięzkie walki w dwóch róznych kategoriach wagowych w dwa miesiące
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: MMA panowie MMA

Post autor: krakowski łotr »

Konto Mirka Okninskiego na fb to złoto :lol:
Obczajcie sobie ostatnie wpisy o sobotniej walce
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: MMA panowie MMA

Post autor: lambiczi »

Macie link do ksw?
ODPOWIEDZ