MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: MMA panowie MMA

Post autor: darmody »

Przypominam, że dziś o 20.00 jest gala UFC 242, na której w walce wieczoru wystąpią Khabib Nurmagomedov i Dustin Poirier, można obejrzeć w Polsacie Sport
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: MMA panowie MMA

Post autor: #1 »

A nie przesuneli na 21.30 bo siatkarki?

Znaczy Polsat będzie puszczal z poslizgiem
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: MMA panowie MMA

Post autor: darmody »

Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

Ja realnie zdaze na Barboze z Felderem, może Islama z Ramosem, w zależności o której Kazek skonczy grać koncert
No i co tu dużo mówić, war Poirier! moim zdaniem poki co najcięższa przeprawa dla Khabiba, który jest do wyruchania i ja w to wierze. sympatyczny amerykanin powinien starać się kontrolować walkę w środku oktagonu i uciekać od siatki, stójkę ma dobra wiec musi ryzykować. A siła kebaba w stójce polega tylko na tym, że każdy sie boi zrobić coś więcej niż pojedyncze ciosy z obawy przed obaleniem, o zapasach tu nie ma co gadać bo to gwóźdź do trumny każdego z kim walczy. Trzymam kciuki, chociaż ewentualna, mimo wszystko mało prawdopodobna wygrana Dustina przeciagnie o kolejne wieki zestawienie Khabib - Ferguson, a chyba to najbardziej fani mma chcieli by zobaczyć, pozdro
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:58

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Moris »

2do5 pisze:Trzymam kciuki, chociaż ewentualna, mimo wszystko mało prawdopodobna wygrana Dustina przeciagnie o kolejne wieki zestawienie Khabib - Ferguson, a chyba to najbardziej fani mma chcieli by zobaczyć, pozdro
+1

Z Khabibem jest już trochę jak z Jonem Jonesem - jak nie zobaczę to nie uwierzę, że są do rozjebania. Jeden i drugi mieli już walki, w którym widać było luki, ale to wciąż jest poziom nieosiągalny dla reszty.

Najbliżej Nurmagomedova wydaje się być Tony, ale kto wie jakim matchupem okaże się Poirer. Trzymam kciuki za niego i za Barbozę.

Jak na razie we wczesnych kartach całkiem ładne waleczki i jeden nokaut z dużym potencjałem na bonus. Jaranko rośnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

jak punktowaliście Barbozę z Felderem? generalnie walka, która zjebała mi kupon na ponad 6 stów, byłem pewien zwycięstwa Edsona, punktowałem 2 rundy dla niego. no ale kurwa jak dwóch sędziów mogło tam dać po 30-27 w dwie strony to za chuj nie wiem, w ogóle pierwszy raz spotkałem się z werdyktem split draw.

co do kacapa, obawiam się, że z Tonym i jego szalonym bjj skończy się podobnie, widzieliście próby przejść Poiriera? kazdy już by to puścił, ale kacap utrzymał i brał plecy w 5 sekund.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: MMA panowie MMA

Post autor: #1 »

Dla mnie do ogłoszenia wyniku było oczywiste że Barboza wygrał 🤷‍♂️
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

Jeśli nie TF to w tej wadze nikt go nie ubije, bo w sumie kto tam jeszcze został z czołówki, Gaethje? Bez szans, ja już to kiedyś pisałem chyba ale w chuj bym widział zestawienie Colby Khabib w 77 albo jakis catchweight
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

Jano vs Jacare, 16 listopada w Brazylii

prawda jest taka, że nawet jak to wygra to dostać walke z Jonesem będzie ciężko
w samym 93 jest ścisk, teraz był najlepszy moment bo wszyscy poza Jankiem i Bonesem albo kontuzjowani albo mieli już walki zaplanowane - a dodatkowo dużo osób teraz przeskakuje do 93
w październiku jest walka Reyes - Weidman i pewnie UFC liczy, że Weidman wygra i będą mieli pretendenta z mocnym nazwiskiem
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

niestety, w Polsce był duży hype na ts Jana, tym bardziej, że zarówno on, jak i Bones tego samego dnia pisali o przyszłym ogłoszeniu walki. dla Jana Jacare jest do ogarnięcia na spokojnie ale title shota mu to na pewno nie da niestety, obawiam się, że pierwsi w kolejce będą zwycięzca Weidman vs Reyes i Walker jak ubije Andersona (Corey nie dostanie raczej ts nawet po wygranej, Danka go nie cierpi).
Helwani pisał, że Bones ma jednak nie walczyć już w tym roku - to by pasowało, akurat wyłoni się konkretny pretendent i pewnie styczeń/luty walka. nie wierzę w Jonesa w HW (przynajmniej nie teraz) ani w DC ponownie w 205.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: MMA panowie MMA

Post autor: krakowski łotr »

Prawda taka że UFC robi wszystko żeby nie dać ts Jankowi. Jan jest za spokojny i kibice spoza PL go nie kojarzą. Jakby teraz zrobili jan vs jon jako ME to obawiam byłaby to gala z najniższą oglądalnością w historii jeżeli chodzi o walkę Jonesa.
Co sądzicie o KSW 50? Robicie kupony?
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: BENGAL »

ja jestem zajarany walka wrzoska bo lubie go i jego wywiady zajebisty ziomek musi byc z niego w huj ale mam mysl w glowie gdzies z tylu ze moze obskoczyc na pizdzicho od tego twardziela z irlandii. szkoda ze ten chorwat czy serb pojebany terminator na sterydach nie zawalczy bo jego przeciwinik kontuzje ma. janikowski tez moze kogos ladnie w pizde zajebac jak nie bedzie kombinowal jakis huj wie trikow ale nie jestem mocno nim zachwycony.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: MMA panowie MMA

Post autor: mlodyperkez »

wrzosek na pizde dostanie bankowo najpierw od normana potem od najmana :rotfl:
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: MMA panowie MMA

Post autor: krakowski łotr »

Też myślę ze Wrzosek ma wpierdol murowany xD, czuje ze Janikowski też obskoczy wpierdol.
BENGAL, Z tego co czytałem to Soldic walczy tylko ma innego przeciwnika
Awatar użytkownika
ghost
Posty: 69
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:11
Lokalizacja: 3city

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ghost »

Jak tam typowanko przed dzisieszym KSW ?
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1506
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: MMA panowie MMA

Post autor: luk0as »

Ktoś jakiś dobry link do ksw50 może być na pw?
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: MMA panowie MMA

Post autor: loco »

pw bym prosił jak ktoś coś
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Bartek »

http://strims.world/KSW50.php

Szkoda, ze nie bylem madrzejszy i polasilem sie na jebany Bayern, jakbym obstawil wszystkie walki to bysmy pili jutro Moeta, a tak to 200 w plecy.

Zaraz Roberto i Narkun wygrywaja.
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: MMA panowie MMA

Post autor: krakowski łotr »

Co sie stało w walce Janikowskiego?
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Bartek »

Przewaga od samego początku, potem były łokcie na twarz i Giles po walce stwierdził, ze to szło na oczy :lol: potem przy duszeniu (przedramieniem) zaczął krzyczeć, ze nie chce walczyć. Pajac pierwszej klasy.

Janikowski dużo pokory dzisiaj, przyznał się, ze musi bazować na zapasach i mieć dużo więcej zimnej głowy. Szkoda tej ostatniej porażki, ale jak popracuje nad głowa to może być jeszcze kilka fajnych zwycięstw.
ODPOWIEDZ