Formuła 1 / motorsport

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

2022 Formula 1 World Champion

Verstappen
21
47%
Hamilton
4
9%
Leclerc
14
31%
Perez
1
2%
Russell
1
2%
Sainz
1
2%
?
3
7%
 
Liczba głosów: 45

Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: #23 »

Jest możliwe, ale czy to się dzieje? Wątpię. Dużo bliższa mi jest teoria, że jednak Williams ma chujową organizację i nie jest w stanie ogarnąć się na tyle z kasą i organizacją że dwa bolidy zachowują się różnie. Jak było naprawdę dowiemy się pewnie dopiero po sezonie, albo wcale XD.

Pojawił się wywiad z Robertem https://powrotroberta.pl/2019/07/kubica ... ierze.html
Pojawiły się również plotki o tym, że RK miałby nie skończyć sezonu, a Ocon wbiłby na jego miejsce XD. Zdementował to szybko Orlen https://powrotroberta.pl/2019/07/oho-zaczal-sie.html w tym samym wpisie jest też film porównawczy pokazujący różnice między bolidami. Za kółkiem GR i w drugim bolidzie RK jeździł Latifi, pokazuje to tylko że to nie RK nie potrafi jeździć ale na prawdę z tym bolidem jest coś nie tak.

Warto też zwrócić uwagę na to, że Robert mimo dużych trudności pewne rzeczy robi świetnie. Zazwyczaj są to te rzeczy gdzie osiągi bolidu mają drugorzędne znaczenie czyli te pit stopy gdzie żeby wykonać sprawnie zmianę opon zadaniem kierowcy jest też dobrze podjechać i samo startowanie które wychodzi mu zazwyczaj dobrze i tam też najczęściej zyskuje kilka pozycji, ale bolidem którym ciężko utrzymać poziom później ciężko obronić zyskane pozycje.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: instinkt »

:rotfl: :bowdown:

strasznie mnie to wkurwia że uznane koncerny tytoniowe gotowe rozpierdalać hajsy są blokowane jakimiś gówno przepisami, a zamiast tego wokół F1 się kręcą takie firmy-wydmuszki - przecież to wygląda niepoważnie nie tylko dla danego teamu ale i dla całego sportu
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: #23 »

Marlboro, Martini, powinny wrócić chociażby dla samych malowań bolidów.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1423
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: ffeee »

To jakieś prowo, że guwnofiremka wypowiada kontrakt bo myślała, że zespół, który sponsorują mógłby nawiązać walkę z Redbullem.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: kshaq »

Przecież oni ten kontrakt wypowiadają dlatego, że okazało się, że ich logo jest plagiatem i dostali po dupie wyrokiem, a nie ze względu na wyniki :dunno:
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4251
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: gogi »

hajs się przestał zgadzać najzwyczajniej w świecie a tu ludzie wierzą w oficjalne tłumaczenie, no ludzie
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: instinkt »

A summary of events related to Rich Energy since yesterday
https://www.reddit.com/r/formula1/comme ... rgy_since/
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: #23 »

kabarecik :lol:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: instinkt »

:rotfl:
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: #23 »

Roman nie zawodzi nigdy i nigdzie, jestem fanem jego wyczynów na torze :lol: Nie oglądałem treningu ale ponoć Gasly cisnął na mokrym żeby chociaż w treningu wycisnąć pierwszy czas :rotfl:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: NSX »

jest ktos na discordzie F1 POLAND? wyjebal mnie bot stamtad i potrzebuje inva :dunno:
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: #23 »

Nie jestem, a warto tak w ogóle? Co mają do zaoferowania?
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: NSX »

zwykle ogladalem wyscig i lubilem czytac co ludzie pisza, przesmiewczy klimat, jakies info co mowi inzynier wyscigowy do kubicy, russela itp
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11712
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: FLoo »

Wybiera się ktoś do Budapesztu? Ja jednak zdecydowałem się na sama niedziele :joint:
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: instinkt »

https://www.reddit.com/r/formula1/comme ... g_changes/
So, Im close to someone who has been at a number of the races with great access. (The mods have seen evidence of this.)

What i'm hearing is that after the British GP, Steiner was furious at the drivers, blew up at them (for obvious reasons) and phoned Gene Haas for permission to fire a driver. Word in the paddock is that they are looking at Ocon to replace Grosjean. If possible, by the next Grand Prix.

Thats all I can say for now, If this turns out to be correct, Ill be back with more.
wreszcie
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: instinkt »

Max (teraz on jeździ), Lando (next) i 2 jakichś ziomków rozpierdalają właśnie SPA 24h w iRacing :D
https://www.twitch.tv/landonorris
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: MoTyW »

A tymczasem Piotr Więcek wygrał wczoraj zawody FD w Seattle :)
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: #23 »

oglądanie zawodów driftowych bardzo mnie nudzi, nie mniej jednak propsuję Więcka
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Formuła 1 / motorsport

Post autor: MoTyW »

Same pojedynki jak dla mnie zajebiste, ale ogrom przerw, który sprawia, że zawody trwają po 5-6 godzin faktycznie jest mega nużący i tym razem np. wstałem sobie rano jak król i przeskipowanie wszystkich runów z top 8 i finału zajęło mi może kilkanaście minut.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
ODPOWIEDZ