Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
b20
Posty: 31
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:04

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: b20 »

Jak piłka młodzieżowa może stać na wysokim poziomem skoro trenerami reprezentacji jest Magiera i Michniewicz :dunno:
W tej kadrze u20 nie ma nawet pół piłkarza ofensywnego na którego patrzysz i wiesz, że ma szanse zrobić karierę. Jedynym który ma szansę jest Walukiewicz i Majecki.
Awatar użytkownika
zimsky
Posty: 140
Rejestracja: 30 kwie 2019, 21:24

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: zimsky »

Michniewicz albo Magiera w kilka dni na zgrupowaniu nawet gdyby umieli, to nie naprawią błędów szkoleniowych które dotykały tych chłopaków przez lata. Mam ogromne nadzieje na to że to akurat takie patologiczne dwa czy trzy roczniki i mlodsze kadry wyglądają o wiele lepiej bo będzie bryndza panie.
Jeśli 2-3 chłopaków z tej drużyny zagra kiedyś w seniorach to będzie dobrze bo zwyczajnie nie potrafią grać w piłkę, a są w wieku w którym już te przydatną umiejetność powinni nabić wykonując zawód grania w piłkę.
Awatar użytkownika
b20
Posty: 31
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:04

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: b20 »

Rozumiem, że Michniewicz czy Magiera nie ogarną ich przez kilka dni na zgrupowaniu, ale to właśnie to pokolenie trenerów doprowadziło do takiego stanu naszej piłki. Nie mamy w Polsce pół dryblera, a wszystkie nasze kadry narodowe opierają się na grze 1-2 zawodników.
Dziwi mnie trochę, że część z tych chłopaków nauczyła się grać w piłkę na zachodzie m.in Zylla, a piłka i tak przeszkadza im w grze więc może jednak lepszy trener coś by pomógł.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2844
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: WHITE »

Michniewicz jest akurat dobrym trenerem, w kazdym klubie praktycznie robil wynik. A o poziomie tej kadry swiadczy, ze na ME powolano tylko dwoch zawodnikow z rocznika (Szymański, Grabara).
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9731
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: potter »

Michniewicz jest dobry na zespoły, które chcą dobrej gry w obronie i kontry. To dlatego lepiej nam szło z Danią czy Portugalią niż z Wyspami Owczymi. Ale to nie problem tego trenera ofc, tylko żadna polska drużyna nie potrafi grać ataku pozycyjnego. Natomiast na tym Euro może się to sprawdzić, bo gramy z dużo mocniejszymi rywalami, więc warunki idealne do gry preferowanej przez polskiego Mourinho xD I mimo tak trudnej grupy jakoś bardziej wierzę w sukces tamtej grupy niż tej od Magiery.
Awatar użytkownika
b20
Posty: 31
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:04

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: b20 »

Przecież Magiera zamiast uczyć ich taktyki to pewnie porozdawał im książki na zgrupowaniu.
Michniewicz to typowy zadaniowiec. Na dłuższą mete nie sprawdził się w żadnym klubie. W Pogoni na sam koniec żegnaliśmy go bez żalu mimo, że wykręcił przyzwoity wynik.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: Sidd »

Trzeba to odnotować. Norwegia wygrała z grającym w 9 Hondurasem 12-0, z czego aż 9 bramek strzelił jeden zawodnik - Erling Haland
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: svnchez »

zimsky pisze: 30 maja 2019, 9:05 Michniewicz albo Magiera w kilka dni na zgrupowaniu nawet gdyby umieli, to nie naprawią błędów szkoleniowych które dotykały tych chłopaków przez lata.
Po części masz rację, ale zwróć uwagę, że piłka młodzieżowa ma to do siebie, że mimo wszystko chyba jest więcej niespodzianek i nawet taka Serbia czy Ghana w ostatniej dekadzie potrafiły zdobyć tytuł MŚ w kategorii U20.
Michniewicz miał grupę śmiechu w eliminacjach, więc udało mu się z niej wyjść, z Portugalią w dwumeczu wyszła jedna wybitna połowa. Nie odbieram mu sukcesu, ale daleki jestem od wielkich propsów w jego kierunku, typowy przedstawiciel polskiej karuzeli ekstraklasowej, który wylatuje max po sezonie, ale z kumplami w mediach
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5915
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: mql »

ten występ Halanda :bowdown:
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: Sidd »

Podobno chcą badać czy mecz nie ustawiony :dunno:
Ale super parka mi wypadła w Bydzi w 1/8 Francja - USA :cool:
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9731
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: potter »

Nasi z Włochami, także chyba na tym zakończymy.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: Bolo »

Kurde, moze nawet pojde to obejrzeć.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2844
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: WHITE »

czekam najbardziej na pojedynki wewnątrzkontynentalne z wyjątkiem Polska - Włochy
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2844
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: WHITE »

Co za ból dupy na TT, jedni twierdzą, że piłkarze chujowi, a drudzy jadą z trenerem (lub jedno i drugie)
imo wpis niżej żenujący
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6897
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: instinkt »

ale prawdziwy
nawet walki nie widziałem na tym boisku, 0 serca
im się zbytnio biegać nie chciało - mimo że włosi jakoś zajebiście też nie grali i byli do zrobienia

oni nawet chujowo podają między sobą na rozgrzewce/w przerwie to czego się niby mamy spodziewać w tempie meczowym?
a potem zdziwko że żadna nasza kadra się nie umie przy piłce utrzymać chociaż chwile żeby zrobić jakąś składną akcje
Majecki też kurwa dramatyczne te rozprowadzanie piłki ma, jak on ma być nr1 w Legii to :dunno:

btw
pozdrowienia dla ziomków Luki Pellegriniego :lol:
Ostatnio zmieniony 03 cze 2019, 17:00 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11731
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: FLoo »

mam 3 bliety na piątkowy mecz w łodzi (7 czerwca, 15:30)
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4378
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: Piters »

W innych krajach też jest takie zainteresowanie młodymi kadrami? Mam wrażenie że Polakom odpierdala na samo usłyszenie, że młodziki gdzieś tam grają, transmisje na głównych kanałach i ta cała otoczka.
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
zimsky
Posty: 140
Rejestracja: 30 kwie 2019, 21:24

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: zimsky »

Bo turniej jest u nas. Jak graliśmy gdzieś tam to każdy miał wyjebane, chyba że kręciliśmy dobry wynik czy ojebalismy Brazylię. Jak turniej był w 2011 w Kolumbii to na dużo cześć meczów przychodziło po 30k lub więcej ludzi.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4378
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: Piters »

No w sumie racja, jakoś połączyłem to z tymi w 2017, ale zapomniałem że tamte też w Polsce były.
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce (2019)

Post autor: svnchez »

Wołosik dobrze dał, ile można wchodzić komuś w dupę bo jest piłkarzem, no bez jaj
3 na 4 mecze bez gola na turnieju u siebie, a oni zadowoleni
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
ODPOWIEDZ