Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
4
3%
Korona Kielce
11
8%
Lech Poznań
0
Brak głosów
Legia Warszawa
5
4%
ŁKS Łódź
14
10%
Piast Gliwice
1
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
27%
Radomiak Radom
5
4%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
12
9%
Stal Mielec
15
11%
Śląsk Wrocław
14
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 139

Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

Piast jeszcze musi gdzieś stracić punkty i wcale bym nie był taki pewny, że nie będzie to miało miejsca w niedzielę. To w końcu ekstraklasa.
Awatar użytkownika
zimsky
Posty: 140
Rejestracja: 30 kwie 2019, 21:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: zimsky »

Dla ciebie to ma znaczenie gdyby Lech miał wpływ na to gdzie powędruje mistrzostwo?
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

Nie chciałbym, by zadecydowała o tym porażka Lecha. I to wszystko jedno, czy dałaby mistrzostwo Legii, Wiśle, czy Piastowi - jeśli odbierać mistrzostwa to tylko odbierając przy okazji punkty.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ekstraklasa

Post autor: kapec »

mql pisze: 13 maja 2019, 8:48 Piast jeszcze musi gdzieś stracić punkty i wcale bym nie był taki pewny, że nie będzie to miało miejsca w niedzielę. To w końcu ekstraklasa.
Musi bo? Wiadomo że już dość (zbyt) długo kręcą dobre wyniki
Spoiler
Obrazek
ale grają z
Spoiler
Obrazek
Legia gra z Jagą - jak ktoś ogarnia polską piłkę - tam nie można spodziewać się czerwonego dywanu.

Mioduski jest gościem (wg mnie niezłym debilem pod kątem swoich działań) któremu można życzyć samych porażek, i tak też widzę koniec tego sezonu.

Ale tak jak napisałeś - to w końcu ekstraklasa kurwa
Ostatnio zmieniony 13 maja 2019, 10:06 przez kapec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ekstraklasa

Post autor: Kalom »

imo w środku tygodnia punkty straci każdy z czołówki
:joint: [*]
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

Musi, bo to ekstraklasa. Każda passa musi się kiedyś skończyć, a Piasta może zakończyć się w absurdalny sposób, jak to zwykle u nas bywa.

Jaga gra z Legią bez Imaza, czyli nagle traci spokojnie z 50% siły z przodu. Zresztą Legia nawet bez formy to wciąż doświadczony klub, przyzwyczajony do wychodzenia z takich ligowych opresji i wygrywania. Zdziwię się, jeśli Piasta naprawdę dociągnie do końca jako lider.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ekstraklasa

Post autor: FLoo »

Dwa dni temu stawiałes domy na Legie, teraz kolejna teoria jakoby Piast w formie, z banalnym kalendarzem, Lechem który się podłoży jak będzie trzeba, nie dociągnie tego :lol:
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

to ekstraklasa, raz się wygrywa, raz się przegrywa :dunno:
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Ekstraklasa

Post autor: gogi »

nie zdziwię się jak na końcu piłkarze wielkiego Kolejorza wygrają z Piastem żeby pokazać tym głupim kurwa kibicom że za wcześnie ich skreślili
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: jabolsdz »

mnie też już trochę wkurwia to gadanie, że Lech się położy, albo kibice dadzą walkowera. zwłaszcza jak mówi o tym Kowalczyk, który tydzień temu wiadomo jak się skompromitował.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Ekstraklasa

Post autor: Jose »

O, w ogóle nie brałem pod uwagę, że kibice Lecha mogą wziąć sprawy w swoje ręce, imo to byłoby ekstraklasowe do sześcianu.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Ekstraklasa

Post autor: Sidd »

Chyba jednak Miedź zleci. Wiem, że to E. ale nie uwierzę, że Wisła nie wywiezie z ostatniego spotkania choćby punktu
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

Nie spełniła się moja prognoza i Śląsk jako druga drużyna obok Arki spośród wszystkich czterech drużyn zagrożonych spadkiem przed tą kolejką zapewnił sobie utrzymanie - jak widać kibice Śląska umieją w motywację :D Miedź jest teraz w przejebanej sytuacji - do utrzymania potrzebuje zwycięstwa z Wisłą Kraków i porażki Wisły Płock z Zagłębiem, ale w gruncie rzeczy teraz jest mi wszystko jedno kto się spierdoli.

Mam nadzieję, że już jutro będzie można nazwać Piasta mistrzem Polski, ale znając Ekstraklasę nie zdziwi mnie jak wyłapią wpierdol 4:0 w Szczecinie.

Dla tych co podobnie jak ja przespali ostatnie kilka dni i mogło im umknąć:

Żarko Udovicić od 1 lipca będzie zawodnikiem Lechii Gdańsk, a Konrad Michalak po sezonie przejdzie do Achmata Grozny.

Jakub Błaszczykowski aka Syn Papieża, jak informuje Mateusz Miga, zadeklarował że będzie grał w Wiśle również w przyszłym sezonie.

Mickey van der Hart, bramkarz PEC Zwolle będzie w przyszłym sezonie bronił barw Lecha Poznań - info od Piotra Wołosika.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Fajne te beniaminki, takie nie za mocne
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Ekstraklasa

Post autor: Sidd »

Mam nadzieję, że przyszłe beniaminki pokażą się z lepszej strony - zarówno Raków, jak i ŁKS w tym sezonie grały imo na poziomie środka tabeli Eklapy
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

Ale ta Miedź była bezpłciowa i nudna, chyba nikt po nich nie zapłacze.
ksiazenieporzadek

Re: Ekstraklasa

Post autor: ksiazenieporzadek »

podobno Raków ma grać na stadionie w Katowicach w przyszłym sezonie
druhu
Posty: 102
Rejestracja: 19 kwie 2019, 0:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: druhu »

Ja będę płakał za Miedzią, bo w porównaniu do reszty stawki pokroju Płocka, Śląska, Arki, próbowała grać w piłkę nożną. Mam nadzieję, że w Legnicy nikt nie wpadnie na pomysł zwolnienia Nowaka, bo gość z takim składem węgla i papy (no powiedzcie szczerze, kto poza Forsellem i Camarą, może Romanem w ostatnich tygodniach, prezentował jakąkolwiek piłkarską jakość?)zrobił wynik ponad stan. Sporo w tym sezonie było meczów w których Miedź przegrywała na własne życzenie, czy to przez parodystę Kanibołockiego w bramce, czy chujową skuteczność (vide grudniowy mecz z Lechią u siebie, czy wczorajszy ze Śląskiem).

Poza tym, kto powiedział, że Miedź spadnie? Raków na ten moment nie ma szans na licencję, ale przypuszczam, że ryży dzban po raz kolejny zrobi z gęby cholewę i okrakiem wycofa się ze zmian wprowadzonych do podręcznika licencyjnego z 23.05.2018 roku.
to nie ja obrażam ludzi na czaciku
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

Ja jestem rozczarowany ich stylem budowy drużyny, przeciętnych, słabych i starawych Polaków zaczęli zastępować beznadziejnie przeciętnymi obcokrajowcami sprowadzanymi na tabuny. Poza Forsellem sens mieli właściwie tylko Camara, momentami Roman i Marquitos (kto wie, czy jego kontuzja nie odebrała im utrzymania c'nie), pewnie wcześniejsze wejście Dżanajewa między słupki tez miałoby więcej sensu niż gra ręcznikami.

Tak czy siak, Dadełło zawsze sprawiał wrażenie sensownego typa – teraz bardzo zapunktowałby, gdyby Nowaka nie wyrzucił, bo też, szczerze mówiąc, do niego naprawdę trudno się wyraźnie przypieprzyć.

Raków w tych Katowicach XD
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstraklasa

Post autor: joey »

Raków jest zbyt mocno pompowany, żeby rudy im zamknął drzwi stadionem, aczkolwiek wydaje mi się, że z Katowicami się skończy tak jak z Sosnowcem i będą szukać dalej.
trójkąt bermudzki wola mokotów
ODPOWIEDZ