Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
4
3%
Korona Kielce
11
8%
Lech Poznań
0
Brak głosów
Legia Warszawa
5
4%
ŁKS Łódź
14
10%
Piast Gliwice
1
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
27%
Radomiak Radom
5
4%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
12
9%
Stal Mielec
15
11%
Śląsk Wrocław
14
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 139

Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Ekstraklasa

Post autor: Sidd »

Nie sądzę by ktokolwiek w jakikolwiek sposób był w stanie pomóc Janczykowi. Która to już akcja, 5?
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

dawać mi te 18 zespołów w ekstraklasie, bo nie wytrzymie
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Ekstraklasa

Post autor: Mutley »

Trzymam kciuki za Piasta, wierzę mocno, że jeszcze namieszają i będzie coś więcej niż 3 miejsce.
happiness only real when shared
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ekstraklasa

Post autor: oyche »

wymiana koszulek po meczu śląska
https://www.facebook.com/watch/?v=484742492266403
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

Zbliżamy się do finiszu najlepszej piłkarskiej ligi świata, przed nami 3 kolejki w których ciągle większość drużyn gra o coś. Po tym sezonie z Ekstraklasą pożegna się na pewno Zagłębie Sosnowiec i ktoś z czwórki Miedź, Wisła Płock, Arka i Śląsk. Moim zdaniem zarówno ze względu na terminarz jak i fantastyczną formę piłkarzy z ligi spadnie Śląsk Wrocław, któremu pewnie przydałby się katharsis w I lidze.

Wygrana Lechii w Pucharze Polski spowodowała, że wszystkie drużyny z miejsc 4-8 mają szanse zagrać w kwalifikacjach do LE, chociaż Pogoń imo tylko matematyczne. Biorąc pod uwagę to, że Jagiellonia będzie musiała zagrać z samymi kandydatami do mistrzostwa, a ciężko będzie coś w nich ugrać bez napastnika myślę, że nie dowiezie tego 4 miejsca. Myślę, że czwarte miejsce przypadnie Cracovii, bo: kibicuję jej, ma łatwiejszy terminarz niż Lech i Zagłębie, a Probierz będzie miał do dyspozycji właściwie wszystkich kluczowych w tym sezonie piłkarzy. Nie wiem też jakie podejście do tematu będzie w Poznaniu (delikatne wyjebanie lachy i sprawdzanie młodzieży przed następnym sezonem, przed przebudową czy może jednak powalczą o to 4 miejsce żeby chociaż trochę uratować sezon? [mention]mql[/mention], może powiesz coś więcej na ten temat?).

Myślę, że mistrzostwo zostanie w Warszawie, nie wydaje mi się, żeby przegrali chociaż jeden mecz do końca sezonu, chociaż widząc to co zrobił Fornalik z Piastem, z chęcią to jego drużynę zobaczyłbym na najwyższym stopniu ligowego podium. Podsumowując moim zdaniem tabela po 37 kolejkach będzie wyglądała w ten sposób:

1. Legia
2. Piast.
3. Lechia
4. Cracovia
.
.
.
15. Śląsk
16. Zagłębie

Zapraszam do dyskusji i zamieszczenia tutaj swoich typów co do końcowych rozstrzygnięć
ksiazenieporzadek

Re: Ekstraklasa

Post autor: ksiazenieporzadek »

oczywiście mam nadzieję, że Lech nie awansuje do pucharów, bo obawiam się że zaczeloby sie mydlenie oczu i gadka "nooo w sumie spoko sezon, mamy puchary, zostajemy z tym co mamy ;]]]"
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: jabolsdz »

ufam, że Piast mistrzem i spierdoli się Miedź
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

Co najlepsze w Poznaniu nic nie wiadomo - w żadnym aspekcie, począwszy od osoby trenera. Żuraw nie ukrywa, ze nie ma pojęcia, czy zostanie na kolejny sezon, a tajemnicą poliszynela jest to, że i włodarze średnio maja pomysł - liczą po prostu na niezłe zakończenie sezonu - czyli argument, by Żurawia zostawić :D Niby sondują jakichś innych trenerów, ale widać w chuj, że wyrzucenie Nawałki było podyktowane impulsem i nie idą za tym żadne dalekosiężne ruchy.

Zresztą takie absurdalne rządy w klubie widać też choćby po poszukiwaniach bramkarzy - pozbywają się teraz dwójki przeciętniaków, by nie mieć NIKOGO na ich miejsce. Niby jest młody Mleczko, ale typek jest wypożyczony do Niepołomic, gdzie nie robi szału (w kurwa PUSZCZY NIEPOŁOMICE) i poza fajnymi meczami przytrafiają mu sie też babole xd

Awans do pucharow byłby dla letniej lechowej rewolucji pocałunkiem smierci - i mimo, ze władze klubu i tak full by tego chciały, dla dobra klubu nie powinno coś takiego mieć miejsca, bo moze nie byc kim grać.

Mistrzem pewnie Legia, bo Piast musi jeszcze stracić punkty - ale Piastelona da radę zdobyc wicemistrza, w to wierzę, z Lechii chyba uszło juz powietrze i to w tę gorszą, lekceważącą stronę.

Ciesze sie, ze nie jestem sam w spadkowym klubie #teamslask, spadek byłby dla nich serio katharsis, taki lisc na otrzeźwienie przyda sie wszystkim, bo za długo sie ślizgają, za długo klub tkwi w marazmie - dla swojego dobra powinni zwiedzić stadiony w Chojnicach czy Olsztynie.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Ekstraklasa

Post autor: Groszek »

Przecie legia przegra w niedzielę z Pogonią elo
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

mql pisze: 10 maja 2019, 17:00 Niby sondują jakichś innych trenerów, ale widać w chuj, że wyrzucenie Nawałki było podyktowane impulsem i nie idą za tym żadne dalekosiężne ruchy.
Szczerze mówiąc po akcjach z Djurdjevicem i Nawałką nie sądzę żeby decyzje włodarzy Lecha realizowały jakąś grubszą strategię, a wręcz jestem w stanie podejrzewać ich o uprawianie freestyle'u.

Z innej beczki: Vuković podpisał z Legią roczny kontrakt z możliwością przedłużenia. Dobra decyzja Waszym zdaniem?

e; dla Legii ofc
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Ekstraklasa

Post autor: svnchez »

Wywalą go jeszcze w 2019, w ogóle beka, że podpisali z nim jeszcze przed zakończeniem sezonu gdy nie wiadomo co osiągnie
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
druhu
Posty: 102
Rejestracja: 19 kwie 2019, 0:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: druhu »

Tragiczny, kurwa, wybór, aż pisać się nie chce. Po raz 3 w przeciągu trzech lat zatrudniamy trenera z opcji ekonomicznej, licząc, że efekt nowej miotły (a raczej efekt wyjebania poprzednika) utrzyma się też w przyszłym sezonie. Vuković w 10 meczach w których prowadził Legię nie pokazał absolutnie niczego, 0 stylu, 0 pomysłu, 0 wyciągania błędów z poprzedniego meczu (stałe fragmenty gry dalej wykonuje anorektyk i bulemik Szymański, który nie potrafi dokopać nawet na 1 obrońcę, no kurwa), wszystko szarpane pod sztandarem wesołego mirka i kucharczyka. Poprzednicy Vukovicia mieli chociaż swoich ludzi w sztabie, listę piłkarzy, Vuković nie ma nawet tego (na rezerwowym piasta gliwice, który w Warszawie był wyciągany za ucho ze wszystkich możliwych kasyn mamy wjechać do fazy grupowej LE, o panie). Sam klub też mu nie pomaga, zamiast zatrudnić na stałe szefunia od przygotowania fizycznego ze sztabu Pinto (który sam chciał zostać w klubie na stałe i czekał przez miesiąc na decyzje klubu), wolano wziąć gościa z b-klasy o nazwisku Oszust :bowdown: Tak samo za letnią rewolucję w kadrze ma odpowiadać chłop, którego jedyną osiągnięciem w CV jest praca w menczester junajted (opowiadanie bzdur w wywiadach, że Agra i Rocha są efektem scoutingu się liczą?). Vuković jest z góry skazany na porażkę, ma chujowe wsparcie od klubu, dostanie prawdopodobnie chujową kadrę, a oczekiwania standardowo będą wielkie, Magiera Klafuric bis. Idźcie w chuj.

[mention]Groszek[/mention] Legia nie przegra z Pogonią, wygra i to najpewniej wysoko, żeby zabezpieczyć się na wypadek równej liczby punktów z Lechią.

Co do spadkowicza, wszystko będzie wiadome dzisiaj o 17, po zakończeniu partidaza we Wrocławiu, imo poleci płock.
to nie ja obrażam ludzi na czaciku
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

najlepsze, że Legia i tak zgarnie mistrza, a Szymański i tak pójdzie gdzieś za fajne pieniądze (moze nie dyszkę, ale z 6/7 wpadnie) - to, ze się odbije od ściany gdziekolwiek to inna sprawa

stawiałbym też domy na Legię z Pogonia, szczecińska tradycja wpierdolu w Warszawie trwa przecież dłużej niż żyje radović

w sumie spadek Wisły Płock byłby spoko, zważywszy na zachwyty nad pracą Ojrzyńskiego
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Ekstraklasa

Post autor: taka »

Drybling level ekstraklasa
https://gfycat.com/enrageddimhuman
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ekstraklasa

Post autor: Megidox »

We wt remis Miedz Slask a 2 spadkowiczem Płock #wspomniciemojeslowa
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ekstraklasa

Post autor: FLoo »

Piastowi wystarczy wygrać z Pogonią a Lech i tak się podłoży. Chyba ze Legia remis z Jaga to może pójdzie szybciej.
mql pisze: 11 maja 2019, 11:05
stawiałbym też domy na Legię z Pogonia, szczecińska tradycja wpierdolu w Warszawie trwa przecież dłużej niż żyje radović
Wiadomo
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

dobrze, ze nie postawiłem domu

albo Kozuljowi nikt nie powiedział w czym rzecz
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

No beka, tutaj przewidywanko że się Pogoń podłoży, a samemu nie widzą problemu żeby rozłożyć nogi Piastowi.
Awatar użytkownika
zimsky
Posty: 140
Rejestracja: 30 kwie 2019, 21:24

Re: Ekstraklasa

Post autor: zimsky »

W chuj ciekawy jestem czy faktycznie Lech będzie odstawiał nogę w meczu z Piastem bo brzmi absurdalnie wizja jakoby Lech wygrywał tytuł dla Legii.
porter
Posty: 96
Rejestracja: 20 kwie 2019, 18:28

Re: Ekstraklasa

Post autor: porter »

Lech w takiej formie miałby coś ugrać w Gliwicach? Poza tym, Legia z taką grą jak wczoraj spokojnie może przegrać mistrzostwo już w środę.

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ