Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
5
3%
Korona Kielce
12
8%
Lech Poznań
1
1%
Legia Warszawa
5
3%
ŁKS Łódź
17
11%
Piast Gliwice
2
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
26%
Radomiak Radom
5
3%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
14
9%
Stal Mielec
15
10%
Śląsk Wrocław
15
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 149

Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

Imo Miedź grała najładniej jakoś do 10 kolejki, czyli do momentu w którym bodajże Marquitos, Santana i Augustyniak doznali kontuzji. Później gdyby nie wspomniani wcześniej Forsell i Camara, nie dałoby się oglądać większości ich meczów bez chęci wydłubania sobie oczu. Chociaż nie, cofam swoje słowa - duet Kanibołocki&Sapela potrafił zapewnić widzowi przednią rozrywkę(błagam przypomnijcie mi w którym meczu Kanibołocki tak pociesznie bronił karnego :bowdown:)
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9682
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: potter »

Ja bym też był spokojny z tym jaraniem się Rakowem, bo ograli w Pucharze Lecha i Legię. Oczywiście szacun za to i zrobili to zasłużenie, ale niektórzy już mówią że to kandydat do top8 następnego sezonu. Trochę ich meczów widziałem i są solidni w defensywie i dobre stałe fragmenty mają, ale dużo spotkań wygrywali po 1-0, nie jest to jakaś efektownie grająca ekipa. ŁKSu nie widziałem chyba wcale, to nie wiem, ale lodu zalecam co niektórym.


e:
Inna sprawa, że od nastepnego sezonu miało być tak, że jak nie masz stadionu w swoim mieście, dostosowanego do poziomu ekstraklasy, to nie grasz. Ale tak jak ktoś tam pisał wyżej przepisy licencyjne swoje, a rudy swoje i Raków pewnie zagra w Eklapie.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4413
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ekstraklasa

Post autor: Kalom »

Kalom pisze: 13 maja 2019, 10:05 imo w środku tygodnia punkty straci każdy z czołówki
nom!:)
:joint: [*]
ksiazenieporzadek

Re: Ekstraklasa

Post autor: ksiazenieporzadek »

i tak Piast mistrzem, i tak Piast mistrzem panowie :)))
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ekstraklasa

Post autor: oyche »

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Ekstraklasa

Post autor: Groszek »

:lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 58
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:06

Re: Ekstraklasa

Post autor: Albert »

Legia to najlepszy klub nie wiem o co wam chodzi słoiki
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1250
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Ekstraklasa

Post autor: gambler »

"Out Of Context Ekstraklasa", to najlepszy z tych profili, piękny kontent, każda kolejka dostarcza nowych, a czekam na więcej archiwów
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ekstraklasa

Post autor: Megidox »

Albert tak właśnie było :rotfl:
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

ale to, że Mioduski ma czelność naciskać na Lecha, w sytuacji gdy jego drużyna z tym BEZNADZIEJNYM PRZEZ CAŁY BOŻY SEZON Lechem dwukrotnie wiosną przegrała to już jest szczyt xddd

te komentarze o walkowerze czy o podłożeniu się to klasyczne brainlety
no ale czego się spodziewać po ludziach, którzy w ogromnej mierze na stadionie Lecha są parę razy do roku, gdy akurat przypadkiem przyjeżdża Legia i mogą sb zaśpiewać LEGIA TO STARA KURWA, wrócić do domu z poczuciem spełnionego obowiązku i radośnie przypierdolić konkubinie

jak Lech z Piastem przegra to przez chujową formę i kiepski skład - pełen piłkarzy, którzy tak czy siak zaraz z Poznania odchodzą i niespecjalnie są zadowoleni z kontaktu z kibicami i którzy chcą się raczej pokazać, by latem znaleźć nowy klub. A to, że vujadinović, wasielewski czy inny gajos są chujowi, to już zupełnie inna sprawa. W tej chwili w Lechu nikt nie jest w choćby niezłej formie, poza ofc Robertem Gumnym. a najbardziej bolesny jest brak napastnika, bo Gytkjaer uznał chyba, ze jemu juz w tym sezonie starczy, a za niego grywa 17-letni pomocnik albo młody talent Krzysztof Kołodziej, rocznik 1993, który miewał w tym sezonie niezłe momenty w III lidze, grupie 2.

a jesli się podłożą to chuj z nimi
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

Lech przedłużył kontrakt z Żurawiem do końca czerwca 2021
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Ekstraklasa

Post autor: svnchez »

I w tym momencie propsy dla mojego ziomka, który w połowie marca, gdy wszyscy mówili Legia/Lechia mówi do mnie, że Piast zrobi mistrza w tym sezonie :cool:
Fornalik najlepszy trener ligowy ostatnich lat, a dziennikarze niech się dalej podniecają Czesławem M., bo kilka kolejek był w górnej połowie z Niecieczą.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2621
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Ekstraklasa

Post autor: Sidd »

Fornalik dobry, jak nie znakomity trener ligowy, jak było w reprze wiadomo
Gratulacje dla Piasta, choć i tak wszyscy zapamiętają błąd Putnockiego
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
kot
Posty: 119
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17

Re: Ekstraklasa

Post autor: kot »

Który nic nie zmienił w ogólnym rozrachunku. Graty dla Piasta, Fornalik od zawsze topka trenerów, z Ruchem zawsze wynik ponad stan. Wkurwiło 5 miejsce Jagi, zawsze to jakieś fajne wakacje w pucharach, chyba, że Kazachstan.
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Ekstraklasa

Post autor: PeterStillNinety's »

Z jednej strony szkoda Jagi bo zawsze mogliby się pokusić o jakąś niespodziankę a la Rio Ave Z drugiej strony jak z takim składem mają jechać do jakiegoś Pawłodaru i sobie głupi ryj o niego potłuc to niech lepiej się skupią na przygotowaniach do nowego sezonu.

Co zrobił Imaz to jest kryminał...
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
ksiazenieporzadek

Re: Ekstraklasa

Post autor: ksiazenieporzadek »



i ta 15 jeszcze XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :lol: :lol:
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Ekstraklasa

Post autor: PeterStillNinety's »

Wielu powie że trenerem roku np Stokowiec bo zdobył Puchar Polski lub Waldek King bo wiadomo.
Natomiast imo tytuł ten powinien otrzymać Michał Probierz, który z gówna zrobił zespół który zagra w pucharach Szacun
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Ekstraklasa

Post autor: WHITE »

Stokowiec jest przereklamowany strasznie, typowa polska myśl szkoleniowa.
Przyszły sezon zapowiada się ciekawie, bez wyraźnego faworyta. Bo w Legii z idiotą-prezesem i idiotą-trenerem szykuje się katastrofa.
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Ekstraklasa

Post autor: PeterStillNinety's »

Poniżej historia Legii w pigułce, chociaż śledzę losy transferowe tej drużyny od ładnych paru lat i poprawy nie widać.
Prezes Mioduski miotał się od wizji do wizji. "Trenera na lata" - Jacka Magierę - zastąpił chorwackim projektem. Projektem, w którym szkoleniowcami byli spec od budowania akademii, a po nim człowiek z minimalnym doświadczeniem w zawodzie trenera.

Po Chorwatach nastał czas rządów portugalskiego despoty, który nie wytrwał nawet do końca sezonu. Sezonu, którego nie zdołał uratować Vuković. Serb ma teraz przeprowadzić rewolucję w szatni Legii i odbudować ją w kolejnym sezonie. Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki drużyny i zmienność prezesa Mioduskiego, można mieć wątpliwości czy Vuković wytrzyma przy Łazienkowskiej choćby do września.
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2621
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Ekstraklasa

Post autor: Sidd »

Również nie uwierzę, że Mioduski zostawi Vuko na dłużej. Gadanie że to long - term project wkładam między bajki. Znowu przyjdzie jakiś zagraniczny cudotwórca, który potknie się w połowie sezonu na trzy mecze i nara
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
ODPOWIEDZ