Ekstraklasa

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto spadnie z ligi w sezonie 2023/24?

Cracovia
3
2%
Górnik Zabrze
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
4
3%
Korona Kielce
11
8%
Lech Poznań
0
Brak głosów
Legia Warszawa
5
4%
ŁKS Łódź
14
10%
Piast Gliwice
1
1%
Pogoń Szczecin
0
Brak głosów
Puszcza Niepołomice
38
27%
Radomiak Radom
5
4%
Raków Częstochowa
2
1%
Ruch Chorzów
12
9%
Stal Mielec
15
11%
Śląsk Wrocław
14
10%
Warta Poznań
3
2%
Widzew Łódź
10
7%
Zagłębie Lubin
2
1%
 
Liczba głosów: 139

Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

To co Komisja Ligi odjebała z brakiem zawieszenia dla Musondy to żenada i kompromitacja tego organu. Przecież w jej działaniu nie ma żadnej konsekwencji, to czy ktoś zostanie zawieszony lub nie to jakaś loteria. Pod koniec zeszłego sezonu Remy za taki sam faul został zawieszony na 4 mecze (i słusznie), w tym sezonie Udovicic za brutalny faul na zawodniku ŁKS-u dostał bana na 4 mecze (i słusznie), a Musonda za celowe nadepnięcie na Kante nie obejrzał nawet żółtka :bowdown: Jeszcze to tłumaczenie Przesmyckiego, że Musonda nadepnął go przez przypadek...

Inna sprawa, że po chuj im ten VAR skoro w przypadku wystąpienia tego typu przewinień nikt nie interweniuje i nie mówi Gilowi, żeby zobaczył tę sytuację albo z automatu dał czerwoną kartkę :dunno:
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Ekstraklasa

Post autor: Bartuz »

darmody pisze: 14 sie 2019, 12:32 Inna sprawa, że po chuj im ten VAR skoro w przypadku wystąpienia tego typu przewinień nikt nie interweniuje i nie mówi Gilowi, żeby zobaczył tę sytuację albo z automatu dał czerwoną kartkę :dunno:
Tak samo sytuacja z zeszłej kolejki z nieznaną bramką Wolsztyńskiego, debile siedzą na varze i udają Steve Wondera :lol:
vego
Posty: 339
Rejestracja: 13 cze 2019, 21:34

Re: Ekstraklasa

Post autor: vego »

był spalony
druhu
Posty: 102
Rejestracja: 19 kwie 2019, 0:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: druhu »

nie było żadnego spalonego.to co pokazali po tygodniu w lidze+ to manipulacja w chuj, źle zrobiona stopklatka i źle puszczona linia spalonego, wszystko po to, aby wybronić sędziego. nawet przyjmując, że spalony był, ale na jego ustalenie potrzeba było tygodnia to jakim cudem panowie z var-u wiedzieli w niespełna minutę, że gol nie powinien być uznany? gdzie premiowanie gry ofensywnej o której tyle pierdoli ten zjeb pan sławek?
to nie ja obrażam ludzi na czaciku
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

Powiedzcie mi, że Antonik się poślizgnął podczas tej akcji sam na sam, bo jeśli on naprawdę chciał tam wymusić rzut karny to :bowdown:
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

Ktoś z Gdyni albo po prostu zorientowany w temacie Arki jest mi w stanie powiedzieć co się odkurwiło z jej kadrą? Midak nie chce wyłożyć hajsu na konkretne transfery czy po prostu trener chciał tych piłkarzy (w co ciężko mi uwierzyć)? Przed sezonem nie typowałem jej do spadku, bo wierzyłem, że Jaca Zieliński ogarnie ten pierdolnik, ale na ten moment wygląda to tragicznie i bez kilku wzmocnień może to wyglądać krucho lekko mówiąc. W tej chwili to chyba tylko Steinbors tam gra na poziomie ekstraklasowym
druhu
Posty: 102
Rejestracja: 19 kwie 2019, 0:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: druhu »

kadra arki to super sprawa, każda formacja z innej parafii. boki obrony są zdecydowanie najgorsze w całej lidze(mimo posiadania jednego z najbardziej utytułowanych prawych obrońców w historii ligi xd), stoperzy gwarantują co mecz przynajmniej jeden wylew (maghoma mój ulubieniec), środek pola to siermiężny atak pozycyjny charakteryzujący się strzałami budzińskiego z 50m i nalepą który nie potrafi biegać z piłką przy nodze, boki to sam nie wiem do czego się nadają, poza tym, że szybko biegają, atak to w ogóle dramat (i jeszcze rozwiązali kontrakt z kolevem mając w kadrze takie tuzy jak chuj siemaszko, wspaniały serrarens czy jakoś tak który nadal nie oddał celnego strzału w lidze i tyle, bo jankowski z reguły grał na skrzydle). jedynym promykiem na lepsze jutro jest gruzin, ale pewnie zaraz utonie w marazmie reszty zespołu. dorzućmy do tego f-a-t-a-l-n-y-c-h młodzieżowców i mamy najpoważniejszego kandydata do spadku, nie wiem czy jest cokolwiek ich w stanie uratować. kasa za janotę i zarandię jakoś dziwnie rozpłynęła się w powietrzu, bo nie wierzę, że taki ogór bulsadzić kosztował milion euro xd

midak od początku wydawał mi się człowiekiem farmazonem, któremu tatuś zasponsorował football managera w rzeczywistości, gość nie ma żadnego pojęcia o czymkolwiek, a był kreowany przez pismaków (nie ty mordo ze starego slg) z żółtym tłem na zbawcę ligi. najlepiej będzie odesłać do treści oświadczenia wydanego przez kibiców arki https://www.facebook.com/ArkowcyPL/post ... 9?sfnsw=cl

ten klub od 2 lat jest jednym wielkim memem, w zeszłym sezonie grali z zagłębiem sosnowiec bez herbu na koszulkach, na mecz z cracovią zamiast lecieć samolotem dymali polskim busem, bo kierownik kupił bilety na inny termin, sprowadzenie tych dwóch wspaniałych meksykanów, czy kupno kopczyńskiego który tego samego dnia zagrał w sparingu i połamał łokietto qmple (obojczyk).

a na dodatek na wylocie jest prezes pertkiewicz xd
to nie ja obrażam ludzi na czaciku
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

:bowdown:
Arka wyjaśniona, Midak aka Midas, co to dotyka rękami i zamienia w gówno

ciesze się, że moja antypatia do duetu Marciniak x Zbozień jest podzielona, najgorsi ludzie jako piłkarze i jako vnm

może Korona się jeszcze spierdoli, zrobili transfery zbyt szybko i już Lettieriemu nie pasuje, bo zostało mu więcej ludzi z poprzedniej kadry niż zwyczajowi Cebula i Żubrowski
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

Vejinović wraca do Arki, podpisał trzyletni kontrakt. W formie to zajebisty grajek na ekstraklasowe warunki, ale i tak obawiam się, że bez kilku innych wzmocnień będzie ciężko uniknąć spadku
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Ekstraklasa

Post autor: mateko »

Arka w sumie się wzmocniła, ŁKS nadal bez ruchów niestety.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
tacocabana
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: Ekstraklasa

Post autor: tacocabana »

do Arki to by sie przydal jeszcze ktos na skrzydlo i na lewa obrone bo za kazdym razem gdy Marciniak jest przy pilce mam palpitacje serca
:joint:
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Ekstraklasa

Post autor: Bartuz »

Ehh ta bramka Marciniaka z Lechem, dobrze, że dzisiaj po przeciwnej stronie zagra :D
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Ekstraklasa

Post autor: darmody »

Decyzją zarządu Korona S.A. trener Gino Lettieri został oficjalnie odsunięty od pracy z pierwszym zespołem Korony Kielce. Trwają rozmowy dotyczące przyszłości włoskiego szkoleniowca i jego kontraktu. - info ze strony Korony
druhu
Posty: 102
Rejestracja: 19 kwie 2019, 0:00

Re: Ekstraklasa

Post autor: druhu »

lettieri kolejna ofiara pismaków i polaków. pomówmy o faktach, jak mawia roman kołtoń, od 3 sezonów dostaje chujową kadrę i musi grać jakimiś spierdolinami pokroju petraka, trafforda, czy wierhohowcem, co roku połowa kadry odchodzi i na jej miejscie przychodzi zaciąg watpliwej jakości, a pomimo tego notował dosyć niezłe wyniki i część z tych anonimów wyszła na ludzi. nie wiem skąd w kielcach pojawił się pomysł walki o coś więcej niż grupę mistrzowską, to chyba efekt piniendzy od koreańczyków z suzuki i jakichś anonimowych niemców stojących za zającem, bo sportowo nigdy nie mieli żadnych argumentów, a za panowania lubawskiego co półrocze musieli żebrać o pieniądze z rady miasta.

oczywiście lettieri też ma swoje za uszami, za bardzo skupiał się na przeszkadzaniu przeciwnikowi i neutralizowaniu mocnych stron rywala, za mało poświęcając uwagi na grę własnej bandy (ale to łatwo można zbić, jak miał wypracować jakiś styl poza jazdą na dupach, skoro co sezon musiał połowę kadry wymieniać?) i nie szanował ludzi xd

no chyba, że się mylę i są tu jacyś kibice korony i mnie wyprowadzą z błędu
to nie ja obrażam ludzi na czaciku
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Ekstraklasa

Post autor: svnchez »

Dobrze powiedziane, dodałbym jedynie że jak masz taką kadrę, to musisz obrać system, który będzie najlepszy i pewnie bardziej się opłacało neutralizować plusy rywali niż z tych swoich przypadkowych ekip próbować uzyskać jakieś mechanizmy. Na początku nie lubiłem go za te buraczane akcje, które odchodziły przed pierwszym sezonem i chciałem żeby mu się nie powiodło (pamiętacie jeszcze jego bilanse we wcześniejszych pracach? prawie same porażki), ale później już to miałem w dupie, bo robił całkiem niezłą robotę. Raczej pokazał, że jako tako umie coś tam zrobić w tych Kielcach, więc wywalanie go po chwili po dwóch latach robienia wyników ponad stan to trochę beka.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Ekstraklasa

Post autor: Rossi »

tacocabana pisze: 30 sie 2019, 15:40 do Arki to by sie przydal jeszcze ktos na skrzydlo i na lewa obrone bo za kazdym razem gdy Marciniak jest przy pilce mam palpitacje serca
jakiś Hiszpan jeszcze ma przyjść, kilku było testowanych, są też plotki o Cabrerze
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ekstraklasa

Post autor: mql »

ale u Lettieriego chyba całoksztalt zdecydował

mam wrażenie, ze nikt, kto miał z nim jakikolwiek kontakt za nim nie tęskni. wkurwił wszystkich, wydawało mu się chyba, ze da rade funkcjonować w kontrze do całej reszty, co jest przecież absurdem. moim zdaniem tak czy siak wytrzymał w Kielcach długo.

a kadrę owszem, miał chujową, ale nie jestem w stanie uwierzyć, że była budowana bez jego wiedzy :dunno: taki Petrak, o którym każdy widział, że mieliśmy do czynienia z graczem jednoznacznie F A T A L N Y M, zagrał w 31 spotkaniach, czasem kosztem Żubrowskiego.

nie zmienia to faktu, że z takim składem węgla i papy dwa razy w miarę spokojnie się utrzymał, co jest już osiągnieciem godnym wpisania do cv.
Awatar użytkownika
b20
Posty: 31
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:04

Re: Ekstraklasa

Post autor: b20 »

I kto niby za niego z taką gównianą kadrą utrzyma Korone w lidze? Jak czytam kto ma być jego następcą to :rotfl:
AMF
Posty: 12
Rejestracja: 13 cze 2019, 14:21

Re: Ekstraklasa

Post autor: AMF »

Odnośnie Gino:

https://www.youtube.com/watch?v=Nx0YQ11fGRM

i jako kibic Korony pod tym się podpisuję.
ksiazenieporzadek

Re: Ekstraklasa

Post autor: ksiazenieporzadek »

Sarapata zatrzymana XD

Trzy osoby zostały zatrzymane w związku z wyprowadzaniem pieniędzy z Wisły Kraków. Zatrzymania przeprowadzono na zlecenie prokuratury regionalnej w Poznaniu. Jak ustalili reporterzy RMF FM - wśród zatrzymanych jest była prezes klubu Marzena Sarapata.
ODPOWIEDZ