Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
100
57%
Split
49
28%
Inny
25
14%
 
Liczba głosów: 174

Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6783
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Siłownia

Post autor: jAg »

Łąsą pisze: 30 paź 2019, 12:40 no i jeszcze pomyśl o zmniejszeniu kalorii, gdyby nie szło, bo 2k to całkiem sporo przy wadze 65 kg

też tyle jem teraz, ale ważę 85 kg przy bfie obecnie w okolicach 11-12%

do interwałów polecam air bike'a, jeśli masz dostęp
jak nie, to wioślarz (na drugim miejscu)
jak nie, to cokolwiek

Airbike'a nie mam, wioślarza mam, jeśli nie jest rozjebany :lol:
W takim razie zwiększe sobie ilość kalorii do 2500 i będę tak jadl do 10 listopada, potem schodzę do 1800, czy to będzie za gwałtowna zmiana?
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Siłownia

Post autor: formaszczytu »

Ale zwiększaj sobie stopniowo o 100-200 kcal/tyg i potem zjeżdżaj po 100 jak będzie Ci spadać.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
Łąsą
judym
Posty: 3177
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:09

Re: Siłownia

Post autor: Łąsą »

^ to nie ma sensu, metabolizm adaptuje się od razu zarówno do podwyższania jak i obcinania kalorii
jakaś recepta mordo tej?
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Siłownia

Post autor: formaszczytu »

Ja się zastanawiam w sumie z czego koleżka chce tutaj redukować, bo liczby wyglądają już trochę szczurzo. Moim zdaniem powinien zbudować trochę mięsa na luźno i potem znowu wycinka.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6783
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Siłownia

Post autor: jAg »

Albo już teraz zjadę z kaloriami do 1700-1800 :dunno:
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Ellis
Posty: 10
Rejestracja: 09 paź 2019, 8:37

Re: Siłownia

Post autor: Ellis »

Mordy mordeczki
Przyszedł czas, że poszedłem na siłkę już 3 tygle, super sprawa

Macie jakiś sposób żeby szybko pozbyć się tłuszczyku na brzuchu na silce? Przypominam, że nic nie ogarniam w tym temacie, w kwestii pakowania mam trenera szwagra, ale jestem ciekawy czy znacie jakiś taki sposób.
encrenoire

Re: Siłownia

Post autor: encrenoire »

podstawowy research o redukcji to mozesz sobie zrobic sam. To nie sa wielkie tajemnice, a dobrych zrodel po ang jest mnostwo. Jak Ci sie nie chce czytac, to sa kanaly na yt ktore wyjasniaja podstawy swietnie. Troche inicjatywy. Przyda sie w chudnieciu.
Ellis
Posty: 10
Rejestracja: 09 paź 2019, 8:37

Re: Siłownia

Post autor: Ellis »

:lol: :lol: :lol:

Kwestia jest taka, że jest od groma tego kontentu i wolałbym przeczytać NAJPIERDALAJ TO I TAMTO BĘDZIE GIT niż ogarniać cały kontekst redukcyjny.
Rozumiem, że się wczuwacie i w ogóle fajnie siłownia te sprawy, ale ja chce schudnąć i elo, nie chce mi się zagłębiać w tajniki sztuki zdrowego trybu życia. Przytyłem ze względu na brak ruchu, nie ze względu na chujowa dietę czy jestem gruby od zawsze, dla mnie to chwilowy epizod i potrzebuję jasnych instrukcji bez konieczności spuszczania się nad ogółem tematu.

A jak tak się nie da to trudno :lol: dzięki za odpowiedź
Awatar użytkownika
kaczuholek
Posty: 177
Rejestracja: 04 wrz 2019, 19:22

Re: Siłownia

Post autor: kaczuholek »

Ellis pisze: 30 paź 2019, 18:55 wolałbym przeczytać NAJPIERDALAJ TO I TAMTO BĘDZIE GIT niż ogarniać cały kontekst redukcyjny.
napierdalaj mniej jedzenia będzie git
encrenoire

Re: Siłownia

Post autor: encrenoire »

Jak chcesz schudnac i elo, to sprawdz zapotrzebowanie kaloryczne, ustaw deficyt 300 kcal, dodaj low intensity cardio 4 razy w tygodniu albo hiit 3 i monitoruj wage. Jak za wolno bedzie leciec, ale watpie, to obniz bardziej kcal. Nie ma tak, ze tylko z brzucha. Ale brzuch warto cwiczyc dla estetyki i sily: kolko, unoszenie nog w zwisie, plank, brzuszki z obciazeniem, compound movements.

Zeby wiedziec co to interwaly to potrzebujesz juz tylko sekundy na google. Tyle mozesz?
Ellis
Posty: 10
Rejestracja: 09 paź 2019, 8:37

Re: Siłownia

Post autor: Ellis »

No i dziękuję serdecznie, temat wyczerpany :D
Awatar użytkownika
PROBLEM
Posty: 67
Rejestracja: 01 cze 2019, 12:14

Re: Siłownia

Post autor: PROBLEM »

Masz trenera szwagra, a szukasz wskazówek w kwestii treningu na forum o rapie :dunno:
A bardziej serio, ktoś mógłby edytować pierwszy post i umieścić w nim wskazówki niejakiego użytkownika Damiano z forum, którego nazwy nie wymówię. Było to całkiem spoko info właśnie dla nowicjuszy.
jak zapowiadam wpierdol ściągam okulary
encrenoire

Re: Siłownia

Post autor: encrenoire »

PROBLEM pisze: 30 paź 2019, 19:22 Masz trenera szwagra, a szukasz wskazówek w kwestii treningu na forum o rapie
I to w kwestii pakowania, ktorym nie jest zainteresowany!
Ellis
Posty: 10
Rejestracja: 09 paź 2019, 8:37

Re: Siłownia

Post autor: Ellis »

:lol:
To pakowanko tak dla sportu, bardziej chodzi mi o zrzucenie wagi, a szwagier to ogarnia lepiej niż redukowanie, trener to faktycznie za dużo powiedziane, ale ogarnia co tam robić w przeciwieństwie do mnie.

Coś jeszcze? :lol:
yaneq
Posty: 3520
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Siłownia

Post autor: yaneq »

Wykonywał/wykonuje ktoś z was pompki na kółkach gimnastycznych z ciężarem na pasie? Jaki zakres byście polecali, ja zastanawiam się nad 6-8, co mówicie?
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
Łąsą
judym
Posty: 3177
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:09

Re: Siłownia

Post autor: Łąsą »

zależy co jest twoim celem
jakaś recepta mordo tej?
yaneq
Posty: 3520
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Siłownia

Post autor: yaneq »

chciałbym w miarę regularnie dokładać kg na pas, nie chcę tym ćwiczeniem nabijać objętości bo wolę sobię zrobić rozpiętki na 12-15 powtórzeń
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Siłownia

Post autor: rubinstein »

czy to jest temat, w ktorym moglbym zapytac o cwiczenie boksu jakies amatorskie? ktos uprawia, poelca cos w krk? jak mam lekko kontuzjowane kolano (tak ze moge plywac/biegac/rowerkowac, ale juz pilka/kosz odpadaja), to juz powinien sobie na wstepie dac spokoj z tym?
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 282
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Siłownia

Post autor: TRAPSTAR »

korzystał ktoś z tego?
https://gofile.io/?c=Nnomgg
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2018
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Siłownia

Post autor: imo »

Ellis pisze: 30 paź 2019, 21:36 :lol:
To pakowanko tak dla sportu, bardziej chodzi mi o zrzucenie wagi, a szwagier to ogarnia lepiej niż redukowanie, trener to faktycznie za dużo powiedziane, ale ogarnia co tam robić w przeciwieństwie do mnie.

Coś jeszcze? :lol:
i tak bedziesz kurwa gruby znowu pzdr
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
ODPOWIEDZ