Siłownia

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Jeśli trening to:

FBW
98
57%
Split
48
28%
Inny
25
15%
 
Liczba głosów: 171

Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Siłownia

Post autor: PeterStillNinety's »

Ta czwarta gęstość to specjalnie czy nie umiesz zdjęcia ostrego zrobić ?
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Siłownia

Post autor: recklezz »

:D bierzesz tescia bo masz chude rączki i brzuszek Ci się rzucił :D nic nie napisałeś w tym poście krzywym, ile przed wazyles ile na koniec ile spadło po cyklu, jakie dawki jaki okres więcej info :d chcesz brać enan a nie wiesz czy piwko po tym można pić wtf co za łeb Ci to sprzedaje, o odblokowaniu Ci powiedział? Jeszcze piszesz że po teściu 10kg więcej na klacie to coś niewiarygodnego ja większe wyniki miałem po kreatynie a kreatyne możesz brać cały czas praktycznie bez przerwy. Na takim etapie jakim jesteś to zdecydowanie odradziłbym ci brania cokolwiek, dieta dobra kreatyna i jedziesz, ile ty ważysz w ogóle i skąd to ciśnienie na sterydy?
Mjk
Posty: 56
Rejestracja: 29 cze 2019, 20:45

Re: Siłownia

Post autor: Mjk »

recklezz pisze: 14 lip 2019, 14:48 :D bierzesz tescia bo masz chude rączki i brzuszek Ci się rzucił :D nic nie napisałeś w tym poście krzywym, ile przed wazyles ile na koniec ile spadło po cyklu, jakie dawki jaki okres więcej info :d chcesz brać enan a nie wiesz czy piwko po tym można pić wtf co za łeb Ci to sprzedaje, o odblokowaniu Ci powiedział? Jeszcze piszesz że po teściu 10kg więcej na klacie to coś niewiarygodnego ja większe wyniki miałem po kreatynie a kreatyne możesz brać cały czas praktycznie bez przerwy. Na takim etapie jakim jesteś to zdecydowanie odradziłbym ci brania cokolwiek, dieta dobra kreatyna i jedziesz, ile ty ważysz w ogóle i skąd to ciśnienie na sterydy?
ja kreatynę brałem cały czas, mimo wszystko 10kg+ w 2tygi na kreatynie to dla mnie niesamowity, wynik a 35kg w 2 miechy to nawet nie wierzę, że do zrobienia normalnie, ważę 80 kg pewnie obecnie, jak zaczynałem cykl było 77 jak skończyłem 85
Odblok zrobiłem i wyniki badań po były wzorowe
Ostatnio zmieniony 15 lip 2019, 20:43 przez Mjk, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Siłownia

Post autor: LeeSu »

o nie, adrian sitko zawitał na slizgawke
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: Siłownia

Post autor: Bartek »

Brac doping, zeby podnosic 95kg na klate :bowdown:
Mjk
Posty: 56
Rejestracja: 29 cze 2019, 20:45

Re: Siłownia

Post autor: Mjk »

Bartek pisze: 15 lip 2019, 12:51 Brac doping, zeby podnosic 95kg na klate :bowdown:
Przecież to nie jest mój cel, na następnym cyklu myślę, że wyjebe 120 luźno, a mierze trochę wyżej, z tym, że zastanawiam się czy robić go w tą zimę, czy poczekać jeszcze rok, bo okres letni odpada. A dopiero zacząłem trenować, więc nie rozumiem tej beki. Poza tym jak mówię wyniki badań wzorowe więc raczej nie wyrządziłem sobie żadnej krzywdy. Gdyby nie cykl to możliwe, że w ogóle olał bym siłkę i roztył się full, bo nie sprawiała mi frajdy, dopiero po tych przyrostach złapałem zajawkę i wziąłem się w ogóle za sport. W ogóle nie żałuję
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: Siłownia

Post autor: Bartek »

Nie wiem kolego, twoje zycie twoja sprawa.
Flavs
Posty: 92
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:26

Re: Siłownia

Post autor: Flavs »

A koledzy Ci wspomnieli o odblokowaniu, mostku czy czymkolwiek co bedzie dobre dla Twojego zdrowia?

95kg :bowdown:
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: Siłownia

Post autor: Bartek »

Zeby nie bylo, ze ja sie smieje z tych 95kg - calkiem fajny wynik, ale to dla naturala co sobie cwiczy rok/dwa.
Ostatnio zmieniony 16 lip 2019, 18:31 przez Bartek, łącznie zmieniany 1 raz.
Mjk
Posty: 56
Rejestracja: 29 cze 2019, 20:45

Re: Siłownia

Post autor: Mjk »

Ja was rozumiem, ale ja miałem problemy z progressem, przez pewne rzeczy które sam sobie zrobiłem (miałem np całkowite wypłukanie z witamin po którym jednej pompki nie byłem w stanie zrobić) z wagi 50kg ( przy 183cm) przytyłem szybko do 70 parę, rękę miałem jak tyczkę, brzuch spory, brak motywacji, a to dało mi kopa, teraz chyba jednak wstrzymam się rok z cyklem, bo cwiczy mi się spoko normalnie, a narazie nie mam jeszcze potrzeby przyjebać tak szybko.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Siłownia

Post autor: Groszek »

50kg przy 183 to ty anemik w chuj musiałeś być
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Siłownia

Post autor: Wtn »

Jak przybrać na masie? Używacie jakichś odżywek jak robicie masę? Ewentualnie mógłby ktoś napisać co je i o której?
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Siłownia

Post autor: lambiczi »

Sposób jest jeden, musisz mieć nadwyżkę kaloryczną - co i kiedy będziesz wpierdalał to ma małe znaczenie, chyba że chodzi Ci o dobrej jakości masę mięśniową, wtedy musisz skupić się na odpowiednim rozłożenie makroskładników.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Siłownia

Post autor: oyche »

no niestety raczej nie ma magicznego sposobu. po prostu wpierdalać i ćwiczyć. jak wpierdalasz i ćwiczysz, a nie rośniesz to znaczy po prostu że nie wpierdalasz.
Awatar użytkownika
Machuu
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 12:09

Re: Siłownia

Post autor: Machuu »

Wtn pisze: 18 lip 2019, 11:20 Jak przybrać na masie? Używacie jakichś odżywek jak robicie masę? Ewentualnie mógłby ktoś napisać co je i o której?
To o której co się je, raczej ma niskie znaczenie dla samego przybierania masy. Tak jak napisali niżej, ważna jest nadwyżka kaloryczna a najlepiej minimalna jak nie chcesz się "ulać" :D Polecam kanał Tomka Grzymskiego na youtube, solidna porcja wiedzy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Siłownia

Post autor: Wtn »

Ehh najgorzej że jak mam te nadwyżke to mam wrażenie i chyba słuszne że wszystko mi i idzie w brzuch :(
Awatar użytkownika
stanky
Posty: 284
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:15

Re: Siłownia

Post autor: stanky »

no to chujowy trening
Bart
Posty: 120
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: Siłownia

Post autor: Bart »

Wtn pisze: 18 lip 2019, 12:00 Ehh najgorzej że jak mam te nadwyżke to mam wrażenie i chyba słuszne że wszystko mi i idzie w brzuch :(
Nie ma w tym nic dziwnego. a masie zawsze smalec wjedzie. Mężczyźni odkłądają na brzuchu a laski w biodrach. Tego nie zmienisz. Możesz bardziej kontrolować kalorie żeby nadwyżka kaloryczna nie była zbyt wysoka. Mozesz też w oresie budowania masy stosować jakieś mini cuty-okresowe redukcje. n.


Kogo oglądacie i polecacie na polskim i (szczególnie) zagranicznym youtubie ? a od których można się sporo nauczyć. Chodzi mi o takich mniej znanych nie o typowych WK,ekipy KFD, SFD czy Guzmana.
Awatar użytkownika
krvl
Posty: 10
Rejestracja: 19 kwie 2019, 21:48
Lokalizacja: syf, bieda, pato i dzieci w beczkach

Re: Siłownia

Post autor: krvl »

Na polskim z innych to Squats&Milks i Jacek Bilczyński. Z zagranicy na pewno Jeff Nippard, Jeff Cavaliere, Alan Thrall, Juggernaut Training Systems i moze Omar Isuf
Awatar użytkownika
Sined
Posty: 244
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:30

Re: Siłownia

Post autor: Sined »

Z polskich to Szymon Moszny (zarówno jego kanał, jak i jego odcinki na FITNEZ), jakim ziomek jest kotem to się należy :bowdown: :bowdown:

Poza tym Tomek Grzymski, ale on irytuje clickbaitowymi tytułami, jednak wiedzy mu nie odmawiam
nikt nie powie nam jak mamy żyć, mordo
ile zarabiać, gdzie pracować i kim być, mordo
ODPOWIEDZ