Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: redman23 »

^ [s]jakby się komuś nie chciało oglądać to oceny[/s]
skład:
Spoiler
Obrazek

e: jak tak spojrzałem ponownie to trochę negatywnie to zabrzmiało, zupełnie nie o to mi chodziło :lol:
Ostatnio zmieniony 12 paź 2019, 15:10 przez redman23, łącznie zmieniany 2 razy.
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

O ty kurwa!
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bolo »

Robercik nie zostanie trenerem z prostego powodu, jest zbyt obrotny aby się wpierdalac w to.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

redman23 pisze: 12 paź 2019, 13:55 ^ jakby się komuś nie chciało oglądać to oceny:
Spoiler
Obrazek
i skład:
Spoiler
Obrazek

e: jak tak spojrzałem ponownie to trochę negatywnie to zabrzmiało, zupełnie nie o to mi chodziło :lol:
Nie no spoko. Generalnie chodzi o to, że np. weźmy takiego Roko. Nie chce mi się słuchać jego „yyyyy, eeee” ale za to z chęcią poznałbym oceny więc gdyby wrzucił je w opis to pewnie nawet bym nie odpalił. W Stanie Kadry natomiast z chęcią posłucham Rokiego czy Białka (bo przecież nie Kowala) ale za to ich oceny chuj mnie obchodzą bo tam jest takie kino z tymi notami, że głowa mała. Kowal np. Szczęsnemu 2 chciał dać :D On totalnie nie kuma na czym to polega. Jakieś 1 dla Zielka od Stanowskiego po meczu z Austrią też beka bo ciekawe jaką notę dostałby u Niego Coates po 3 sprekurowamych karnych i czerwonej kartce.
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: redman23 »

[mention]Bakan[/mention] masz rację, głupio wyszło, przepraszam ziomuś :oops: usunąłem obrazek z ocenami, zostawiłem skład, bo to może się przydać do dyskusji. Bielika chętnie bym zobaczył jeśli będzie w stanie zagrać, no i zgadzam się z Reca/Bereszyński zamiast Rybus/Kędziora
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: formaszczytu »

SWN pisze:
formaszczytu pisze: 12 paź 2019, 10:01 fajnie byłoby gdyby został trenerem
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... interesuje

Nie wyobrażam sobie jakoś Robercika na takiej pozycji, zbyt spokojny chłopak.
Wiem jakie jest jego zdanie. Człowiek wie, a jednak się łudzi.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1251
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: gambler »

O, to jak akurat jesteśmy przy temacie, to lekki offtop, ale zapraszam do dyskusji.

Nigdy nie rozumiałem, jaki jest sens wystawiania pomeczowych not i kto to czyta lub w ogóle cos z tego wyciąga.

Tym bardziej szok, że w 2019 to dalej funkcjonuje na taką skalę.

Dla mnie to jakiś przestarzały i niezrozumiały system. Podobno piętnaście lat temu pokolenie Kosowkich potrafiło jeszcze czytać Przegląd i dzwonić do dziennikarza: “nie no kurwa, Pawełek, dałeś mi 6-tkę, a zasłużyłem co najmniej na 7, miałem kilka przechwytów, realizowałem założenia... jak rodzina?”. Dzisiaj już chyba nikt tego nie robi, a na pewno nikt normalny.

Oceny wystawiają gazety, dziennikarze prywatnie, kibice, pasjonaci i prawie wszscy to robią bardzo intuicyjnie. Wspominając na bieżąco dwa lub trzy zagrania/momenty meczu. Nie ma w tym jasno określonych kryteriów, ani analitycznego podejścia.
Za trzy dni następny mecz, nikt tego nie pamięta.

Według mnie nie ma to żadnego znaczenia, czy Przegląd wystawi Krychowiakowi 7, Kołtoń na kanale 6, a Whoscored 6,7. Dla piłkarza, czy kibica, który przecież już ten mecz oglądał. Nie idzie się nic z tej subiektywnej cyferki dowiedzieć. Strata czasu.

w temacie reprezy moj post z 9 strony.
Spoiler
gambler pisze: 09 wrz 2019, 23:22
Wszystko zostało już powiedziane, gramy chujnie, Jurek się nie nadaje, awansujemy.
Czekam na turniej, to zawsze emocje, może akurat kilku chłopaków przygotuje formę, te eliminacje to nieporozumienie.
e: no i team krzysiu, mam nadzieje ze chłop się dziś przełamie
yer a wizard, Harry
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

Ja tam akurat noty bardzo lubię z tym, że takie które wystawiane są rzetelnie. Ja np. jak oglądam mecz repry to mam przed sobą kartkę z całym składem i stawiam + i - za konkretne zagrania w konkretnych minutach. To o czym mówisz a więc brak świadomości jakie dany piłkarz ma zadania to po części racja ale też nie do końca bo znając podstawy taktyki wiesz jak powinien zachowywać się np. lewy obrońca w 4-4-2 czy w 4-3-3. Niemniej prawdą jest, że to tak naprawdę tylko zabawa. Zresztą niemal całe dziennikarstwo okołosportowe takową jest. Zajebisty zawód, przedłużenie dzieciństwa.
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: azar »

żeby porównywać przeglądowe i kołtoniowe noty z ocenami z whoscored to trzeba chyba mocno na łeb się spierdolić z dużej wysokości. Nie wspominając o tych wynaturzeniach o dziennikarstwie, ale w kraju w którym ten zawód uprawiają sami klakierzy i znajomi królika, ew. stażyści na Weszło piszący pomeczowe notki oparte o livescore, faktycznie może on być przedłużeniem dzieciństwa, zresztą tak samo jak "kariery" szkoleniowe różnej maści byłych kopaczy.
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: darmody »

Pierwszy raz od dawna nie mam o co się przyjebac w kwestii składu, dziękuję Panie Jurku

Szczesny - Bereszynski Bednarek Glik Reca - Grosicki Krychowiak Góralski Szymański - Zielinski - Lewandowski
Awatar użytkownika
jamase787
Posty: 354
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: jamase787 »

no ta, bo reca to kozak
Basically I'm tired of feeling sick and tired.
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

Rybus zamulił z Łotwą więc imo Reca ok.

Skład moim zdaniem najlepszy z możliwych. Fajny manewr z Góralskim na „6”. To może „uwolnić” Krychowiaka i pozwolić mu zagrać b2b. Wymiana boków obrony również na plus bo ich indolencja ofensywna to moim zdaniem największa bolączka reprezentacja obok braku kreacji w środku pola. Mimo, że jedenastka mi się podoba to śmierdzi mi to remisem.
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: darmody »

No ta, bo Rybus to kozak :dunno:

Wypróbowanie wariantu z Bereszynskim i Recą zamiast Kędziory z Rybusem jest doprawdy karygodne. Zwłaszcza kiedy Reca w końcu gra w serie a i daje jakiegolwiek argumenty za tym żeby w końcu go powoływać. Masz opcje wypróbowania jak grają dwa zestawy bocznych obrońców z tymi samymi skrzydłowymi i kiedy po x miesiącach Brzeczek w końcu zaczął kierować się jakąkolwiek logiką to przyjebiesz się o Rece? Poza tym uważam, że sam Rybus w defensywie nie daje zbyt dużego spokoju(choć w dalszym ciągu imo więcej od Recy), przykładem niech będzie choćby mecz z Kazachstanem.
Awatar użytkownika
serwus
Posty: 233
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: serwus »

ja popieram recę za rybusa. podobał mi się arkadiuszo w tych paru występach w serie a, zwłaszcza w ostatnim, ale przede wszystkim kompletnie nie kupuję współpracy na linii grosicki - rybus. od dawna mam wrażenie, że oni się kiepsko na boisku dogadują
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: oyche »

wyjątkowo dobrze oglądało się ekipkę dzisiaj
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

No i zaskoczenie bo dobry mecz. Brawo. Szczęsny bezrobotny, stoperzy pewni, boki obrony hulały ładnie, szczególnie Bereś, Krychowiak świetny, najlepszy na placu w czym ogromna zasługa Góralskiego, Zielu też w końcu pozytywnie, Grosik trochę słabiej, Szymański ok, cichy mecz Lewego ale dwie asysty. Świetne wejścia z ławki, Milik kozak bo poza golem groźna główka i zgarnie do
Lewego. Nie ma do czego się przypierdolić.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2621
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Sidd »

Chyba najlepszy mecz za Brzęczka. Świetnie odnajdujący się piłkarze na swoich pozycjach. Krycha forma jak z Sevilli, praca Lewego na drużynę wreszcie popłaca. Świetne zmiany. Góralski, Szymański i nawet Reca na plus
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Rossi »

Krychowiak co dzisiaj rozdawał crossy, jezus maria


tylko ta murwa ja pierdolę
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: 40 minut easy »

Grzegorz longcrossy pizgał piękne, aż serce się radowało
ODPOWIEDZ