Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: azar »

przecież taka narracja jest prowadzona już od mundialu, a przodują w tym prezes i kapitan.
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

Ja mam mieszane uczucia co do tego meczu. Jakościowo na pewno wyglądaliśmy lepiej niż ze Słowenią. Sam fakt, że udało się dwa razy zagrozić bramce już o tym świadczy ale ludzie, daliśmy się totalnie zdominować średniej Austrii na własnym boisku, pozwalając im na ponad 20 strzałów na bramkę. Gdyby nie fakt, że Fabiański był bezbłędny to worek z bramkami mógłby się w którymś momencie otworzyć i wtedy byśmy mieli prawdziwi obraz tego meczu. Niemniej mam wrażenie, że w przeciwieństwie do spotkania ze Słowenią piłkarze indywidualnie zagrali lepiej ale z racji tego, że rywal był mocniejszy to nie przełożyło się to na grę całego zespołu. Biję się z myślami czy to nie pora jednoznacznie powiedzieć „Brzęczek out” i wydaje mi się, że patrząc na ten brak progresu kadry to chyba najwyższy czas...

Jeśli chodzi o oceny to Fabian najlepszy, zaraz za nim Krychowiak, który był dosłownie wszędzie, doskonale asekurował obrońców, dobrze czuł się pod pressingiem rywala nie tracąc piłek i co najmniej dwa razy napędził naszą ofensywę dłuższym podaniem. Najsłabszy chyba niestety Kownacki.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2621
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Sidd »

Wszedłem sprawdzić, czy Slgwk potwierdza cytat z Brzeczka i tak :bowdown:
Jak można tak deprymować zawodników, dajcie Mike Taylora na trenera, proszę
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

Co do wypowiedzi to warto też zacytować Bielika. Chciałbym żeby zawsze coś powiedział po meczu, skoczył na konferencję, bo mądrego to i miło posłuchać
Był to dobry mecz. Było dużo walki i dużo biegania. Jako drużyna i kolektyw pokazaliśmy dużą jakość i klasę - dodał 21-latek.
e: pokazałbym mu ten filmik i kazał powtórzyć "było dużo walki i dużo biegania".

Po necie lata info że wczoraj Stano w stanie powiedział że mieliśmy 113 strat, ale to jest liczba tak niedorzeczna że aż nie chce mi się wierzyć.
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: 40 minut easy »

props dla Krychowiaka, że jako jedyny polski piłkarz korzysta z guzika LT, ale za resztę piec bo jest wolny, ociężały, nudny. niby ma jakość (jak na polskiego piłkarza), coś jak zielu (tutaj akurat delikatna korekta ustawienia mogłaby coś zmienić), ale chuj z tego jest.
props dla Fabiańskiego, bo jest od kilku lat świetnym bramkarzem i cieszę się, że jest numerem jeden.
props dla Lewandowskiego, bo w jego grze widać jakość, jest dwie półki wyżej niż pozostali piłkarze.
reszta do pieca, z głupkiem-hazardzistą na czele, nie wiem ile ten baran miał wczoraj strat ale gdy komentatorzy pochwalili tego fałszyka i skwitowali, że zagrał solidne spotkanie (jedno celne dośrodkowanie skrzydłowego z gry w ciągu 60 minut?) to myślałem, że jebnę
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5895
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: mql »

może i jedno celne dośrodkowanie, ale ZEWNĘTRZNĄ częścią stopy

brazylijska fantazja polska facjata
Awatar użytkownika
chrch
Posty: 113
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:42

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: chrch »

turbo debil wczoraj więcej spalonych niż udanych zagrań do przodu chyba xd
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2018
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: imo »

Jerzy Wuja Brzdęczek pisze:Mogliśmy mieć 70 proc. posiadania i przegrać. To są eliminacje. Liczą się punkty. A z najtrudniejszym rywalem w tej grupie zdobyliśmy cztery i nie straciliśmy bramki. Jestem przekonany, że zaczniemy grać lepiej
Jerzy Wuja Brzdęczek pisze:Proszę zwrócić uwagę, że kończyliśmy mecz trójką piłkarzy, którzy grają w Championship [Bielik, Klich, Grosicki], czyli na zapleczu ligi angielskiej. Austriacy mają 18 zawodników w Bundeslidze. Z czego 13 w Champions League. Nie chcę się tłumaczyć. Nie chcę też, by to zostało odebrane jako brak ambicji. Bo nie jestem minimalistą. Ale zapytam: ile razy zdobyliśmy medal na wielkich imprezach? Dwa razy. Dawno temu, kiedy mieliśmy genialne pokolenie.
Jerzy Wuja Brzdęczek pisze:Okej, jak wszyscy, nie jesteśmy zadowoleni ze stylu, ale to się zmieni. On też nadejdzie. Tak samo jak już teraz nadchodzi młodzież - Kownacki, Bielik, Szymański - która daje radę. Nie ma kompleksów.
Rudy Bigniew Zboniek pisze:Jestem zadowolony z tego meczu. Na pewno nie były to dwa najlepsze mecze, ale z dzisiejszego jestem zadowolony. To jest średniej klasy, solidna europejska drużyna. Więcej sytuacji stworzyliśmy my

który cytat śmieszniejszy ?
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: 40 minut easy »

czytam oceny na przegladsportowy.pl
Kamil Grosicki

OCENA: 5

Najjaśniejszy punkt drużyny i autor najlepszej sytuacji w pierwszej połowie spotkania, gdy po rajdzie lewą stroną idealnie dośrodkował Z E W N Ę T R Z N Ą częścią stopy, śląc piłkę wprost na głowę Roberta Lewandowskiego. Skrzydło z Grosickim tradycyjnie było energetyczne, czego nie można było powiedzieć o przeciwnej stronie... Każdej akcji potrafił nadać dynamikę.
podaj mi kurwa ja kopnę, [włączę turboxd], pobiegnę i coś się pomyśli
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

Ja się zgadzam z tą notą bo patrząc na suche konkrety to trzy razy dograł piłkę, która mogła zakończyć się golem. Dwa razy z rożnego (Glik) i raz z akcji kiedy to Lewy bezczelnie okradł go z pięknej asysty. Oczywiście to co dałeś wytłuszczonym drukiem to już farmazon ale sama „5” za mecz ok. Najjaśniejszym punktami był Fabian i Krychowiak.
Awatar użytkownika
tacocabana
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: tacocabana »

te wypowiedzi pomeczowe to jakas komedia, Buzzer powinien sam podac sie do dymisji
:joint:
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Kacper »

no Grosik mógł jeszcze wyjebać 10 spalonych co nie zmienia faktu że dzięki jego zagraniom powstały jedyne w tym meczu zagrożenia bramki przeciwnika, bez niego nie byłoby nic

a Brzęczek za tekst o piłkarzach z Championship powiniem otrzymać kontrolną lepe, kurwa mać trener w najlepszym wypadku z połowy tabeli ekstraklasy 30 ligi w europie

nie potrafię znaleźć ani jednego elementu który wykonał dobrze przez ten rok pracy jako selekcjoner, może oprócz dzisiejszej wypowiedzi o Zielińskim któremu kiedyś coś się przestawi w głowie i wtedy zobaczymy
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1523
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: insane »

Niech boniek wczyta save jak selekcjonerem byl adam nawalka i udajmy, ze ostatni rok nie istnial.
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4250
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: gogi »

ile bym dał żeby po tej wypowiedzi o piłkarzach z czempionczipsów jakiś dziennikarz załatwiłby sobie najpiękniejszą dyscyplinarkę w historii polskiego prawa pracy opierdalając tego gamonia za indolencję taktyczną i marnowanie potencjału najlepszego polskiego piłkarza w historii oraz opierdalając tego rudego Janusza za zadufanie i przekonanie o swojej boskości

chociaż kiełkuje we mnie teoria spiskowa że Boniek robi to celowo (to = Brzęczek) ponieważ za parę lat gdy będzie dyskusja o najlepszym polskim piłkarzu w historii to ludzie w większości powiedzą "noo, ten Lewandowski niby dużo strzelał, ale ani Ligi Mistrzów nie wygrał, ani z kadrą nic nie osiągnął, nie to co taki Boniek Zbigniew z Bydgoszczy, on to jest najlepszy!"
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Jarekk »

Horry pisze: 10 wrz 2019, 0:20 Brzeczek: Dzisiaj kończyliśmy mecz z 3 zawodnikami z Championship, czyli 2. ligi angielskiej. Austria ma 18 zawodników z Bundesligi. Apeluję o rozsądne ocenianie naszego potencjału.

gościu jest jakiś popierdolony jeśli to nie fejk. przecież to się w głowie nie mieści
ja wczoraj jak gadałem z przyjaciółmi o tym meczu to mówiłem co o tym myślę, skąd to wynika. my, jako polacy, mamy w kurwe kompleksy i mentalność przegrywów. u nas tylko z 3 piłkarzy ma świadomość swoich umiejętności. każdemu innemu wystarczy, że podleci jakiś kurwa typ z 2. bundesligi, zrobi BUUU i już jest kopanie w aut. zawsze patrzymy na zachód z zazdrością, chcemy być jak oni i mamy gdzieś z tyłu głowy zakodowane, że jesteśmy polakami z europy wschodniej i tamci to inni, lepsi ludzie. nie potrafimy grać w roli faworyta, dopóki jakiś trener porządny się nie pojawi, który popracuje nad mentalem dopóty tak to będzie wyglądać. ale jak ma sie pojawic jak kurwa prezes pierdoli jakieś głupoty o naszym potencjale. kocham bońka za to, że jest związany z widzewem, ale ma w chuj niepożądaną cechę, która na kierowniczym stanowisku jest najgorsza - nie potrafi przyznać się do błędu. przez to brzęczek wypierdoli najwcześniej po mistrzostwach, a my kolejny turniej w pizdę przez tak naprawdę dwie osoby. wg mnie prezes pzpznu to powinien być organ, nie jeden typ który według własnego widzimisie zatrudnia trenerów. niech to będzie grupa ludzi, która o tym dyskutuje i decyduje

a tak w ogóle to JEBAĆ POLSKĄ KURWA PIŁKĘ KOPANĄ, TO JEST KURWA KABARET. JAKBYM BYŁ KURWA POLSKIM PIŁKARZEM TO ZE WSTYDU BYM SIĘ WYHUŚTAŁ. JEST MI WSTYD ZA NASZE DRUŻYNY I ZA NASZEGO TRENERA A CO ZA TYM IDZIE REPREZENTACJE
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
ksiazenieporzadek

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: ksiazenieporzadek »

co do tego cytatu to beki dopełnia fakt, że kończyliśmy 2 graczami z championship bo grosickiego zdjal przeciez xd
pardon
Posty: 7946
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: pardon »

co roku zasypiam w sylwestra z nadzieją, że w przyszłym roku nasza reprezentacja opanuje atak pozycyjny i rozegra choćby połowę tego co wczoraj pokazali Austriacy.

z dumą, werwą, na ryzyku, bez piłkarskiego wasalizmu.
Awatar użytkownika
Froooz
Posty: 12
Rejestracja: 24 kwie 2019, 11:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Froooz »

Ja też bym chciał żebyśmy w końcu zaczęli grać tym atakiem pozycyjnym, nie chodzi nawet o jakąś pierdoloną tiki takę ale żeby to chociaż było płynne, parę podań. Ale tu gówno zrobisz jak jedynymi piłkarzami w tej kadrze, którzy potrafią przyjąć tak, żeby piłka nie odskoczyła jest Lewandowski z Zielińskim. Przecież Grosicki, jak nie robi czegoś na szybkości to jest parodia, jakieś akcje z Bereszyńskim czy próba odegrania na raz to jest zawsze strata. Do tego środek obrony, który gdy tylko widzi podchodzącego rywala wypierdala czym dalej. Nie wiem o co chodzi z tym Rybusem, ale mając Rybusa i Bereszyńskiego moglibyśmy sklecić coś więcej na tych skrzydłach i przynajmniej można by liczyć na jakąś celną wrzutkę.
A ta wypowiedź o piłkarzach Championship to jest kompletnie abstrakcyjna. Mając pierwszego bramkarza Juve, napastnika Milanu, czy pomocnika Sampdorii na ławce rzuca złotą myśl o potencjale.
W ogóle niesamowite jest to, że w kadrze jest z dwóch/trzech piłkarzy którzy potrafią przyjąć kierunkowo. Jak się ogląda te mecze, to środek pola, pomocnicy, o obrońcach nie mówiąc nie potrafią tego zrobić, a to jest podstawa żeby jakoś zaskoczyć w ofensywie. Już nie mówię żeby grać jakieś przepuszczanie piłek etc. ale to jest podstawa, jesteś tyłem, to obróć się z tą piłką a nie zawsze w kierunku swojej bramki. Jak oglądałem tego Krychowiaka z Bielikiem którzy przyjmują niemal zawsze w kierunku swojej bramki a później doskakuje po trzech Austriaków to tylko czekałem aż stracimy bramkę. Parę razy była taka sytuacja, tylko że sędzia z reguły gwizdał faul, ale jak przyjdzie jakaś lepsza drużyna i oglądnie sobie ten mecz, to tylko kiedy będzie piłka podawana do któregoś z nich ruszy 4-5 i będzie po zabawie.
Deyker
Posty: 1062
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Deyker »

Froooz pisze: 10 wrz 2019, 12:13 Jak oglądałem tego Krychowiaka z Bielikiem którzy przyjmują niemal zawsze w kierunku swojej bramki a później doskakuje po trzech Austriaków to tylko czekałem aż stracimy bramkę. Parę razy była taka sytuacja, tylko że sędzia z reguły gwizdał faul, ale jak przyjdzie jakaś lepsza drużyna i oglądnie sobie ten mecz, to tylko kiedy będzie piłka podawana do któregoś z nich ruszy 4-5 i będzie po zabawie.
Wtedy wuja zaskoczy ich taktycznie i będzie wywalanie lagi do przodu od razu, a nie dopiero po podaniu od ŚPD
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Piters »

Co do Stano to powiedział on to o stratach, ale dostał to info z komentarzy. Z tym, że zaczeło się od tego że Kowal powiedział, że liczył i zapisywał straty, ale po 20 kilku minutach i ponad 40 stratach uznał, że szkoda papieru.

Z cytatów to ten wuja o Championship i pokoleniu przepiękny, ale Boniek też kurwa wysoko odleciał.

Mecz najgorszy w kurwe, ale plus jest taki że przynajmniej teraz wiem, że pojedziemy na Euro i dostaniemy wpierdol, nie będę rozczarowany aż tak.

No i ogólnie Stan Kadry był wczoraj mega bekowy, uwielbiam to oglądać po meczach kadry. Chociaż Pol jak wjechał, że zajebiście zagraliśmy z Niemcami, dobra gra w obronie i w ogóle, a potem "coo? To była Austria a nie Niemcy? To wy mi chcecie powiedzieć, że my z taką Austrią zagraliśmy na takim poziomie" to parchnąłem :lol: Potem jeszcze widziałem szota jak porównuje swoją fryzurę do formacji kadry, to też było :bowdown:

A no i
Jeżeli Brzęczek wstanie pewnego dnia i coś mu przeskoczy w głowie, to będziemy mieli trenera, którego będą nam zazdrościć wszyscy na świecie.
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ