Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: svnchez »

Zawsze się dziwiłem ludziom, którzy obserwowali gdziekolwiek człowieka robota włodarczyka, odpalali jakiś jego vlog albo słuchali jak go gdzieś zapraszali. Oficjalne ogłaszanie przez niego transferu Krychowiaka do PSG do dziś w pamięci :lol: ścisła czołówka pajaców polskiego dziennikarstwa
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4391
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Piters »

suitup pisze: 11 cze 2019, 5:54 nie ma się do czego przyjebac? jeden mecz wyszedl, jeden jedyny mecz, przeciwko wielkiemu Izrealowi, no potędze światowej piłki
przypomnę że mając taki skład jaki mamy, to powinniśmy każdemu z naszej grupy (może poza Austria) wbijać 3 bramki

polscy kibice to najgorsze co istnieje
wróć
Polacy, to najgorsze co istnieje

nadal ta drużyna gra jak gowno i chciałbym przypomnieć że kazdy przeciwnik, który jest przynajmniej "dobra" druzyna, rozpierdala te reprezentacje bez mydła
no ale jarajcie się dalej jednym udanym meczem i szukajcie pozytywow w Brzeczku
Oczywiście, że tak jest, ale skoro wszystkim powinni wpierdalac trójke to jak wygrali 4-0 to nie bede narzekał, że no ale z mocnym to by przegrali. Wykonali swoją robotę - nic mniej, nic więcej. I nie bede za to ich ganił, ty to juz przesadzasz w druga strone

Na Euro obskoczymy wpierdol pewnie, ale ocenianie na poziomie gowna po 4-0 no to kurwa pozdro
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: TheGreatestGolota »

suitup w punkt
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2208
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: suitup »

nie chodzi mi o to panie Piters żeby się przyjebac do tego meczu, tylko do tego nagłego optymizmu wśród ludzi, którym ten jeden mecz przesłania cały obraz
wkurwia mnie to bardzo, ale taka jest już mentalność tego narodu, wystarczy dać im cokolwiek a oni zapominają że przed chwilą byli jebani w dupę
tak jest i ze sportem i z polityką i ze wszystkim
a ta reprezentacja nadal gra chuja i będzie grała chuja bo brzęczek to jest pizda nie trener, dla mnie może wygrać te kwalifikacje bez straconej bramki i z kompletem zwycięstw(co oczywiście się nie wydarzy bo w wyrównanej grupie będziemy się męczyć w każdym meczu) a i tak na euro od druzyn które potrafią grać w piłkę dostaniemy wpierdol
była szansa wykorzystać maksymalnie możliwości tego składu dopóki Robson jeszcze jest kozakiem, bo z pewnością jego czas się kończy i znów wrócimy do bycia nikim w piłce narodowej, przykro
Awatar użytkownika
Artazz
Posty: 651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:19

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Artazz »

Właśnie mam wrażenie (może wynikające z tego co czytam w internecie), że ten nagły optymizm to mit, poza jednostkami typu Włodarczyk widzę raczej albo tonowanie nastroi i umiarkowane pochwały za dobry mecz z Izraelem (akurat za to spotkanie się chyba należą), albo dalsze jebanie Jurka Brzęczka
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4391
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Piters »

A no dobra, myślałem że się do mnie przyjebałeś troche że propsuje (kurwa wciaz za duze slowo) ten mecz

Ogólnie to masz racje także pozdro
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

Mecz z Izraelem moim zdaniem nie więcej niż poprawny i interpretuję go raczej jako zwykłe wykonanie zadania niż przełomowy moment kadry.

Na plus Brzęczka na pewno fakt, że defensywa jest monolitem a to bardzo solidna podstawa do osiągania dobrych wyników. Rywale są jacy są ale jednak dobrze zorganizowany zespół to taki, który ma pewną powtarzalność w każdym spotkaniu i jestem przekonany, że pod względem bronienia wypadlibyśmy bardzo przyzwoicie również na tle mocniejszych zespołów.

Co do ataku to mimo 4:0 jestem daleki od hurraoptymizmu. Mimo wszystko mało składnych akcji i gole raczej po błędach indywidualnych niż faktycznie wypracowanych sytuacjach. Uważam, że musimy zacząć grać Rybusem na LO i Beresiem/Kędziorą(ze wskazaniem na pierwszego) na PO bo to zwyczajnie w banalny sposób tworzy możliwości. Oprócz tego uważam, że Zieliński powinien w końcu zagrać na 6/8 w parze z Krychowiakiem lub Linettym a na bokach klasyczni skrzydłowi Grosik+Kądzior.

—————--Szczęsny——————-
Bereś—Glik—Bednarek—Rybus
————-Krycha—-Zielu—————
Kądzior————————-—Grosik
————-Lewy—-Piątek————-
bvng
Posty: 357
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:19

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: bvng »

Dla mnie zielu właśnie idealnie na boku pomocy bo daje to większe możliwości naszemu bocznemu obrońcy a do tego miejsce gdzie nie ma dobrych graczy jest obsadzone, a na środku może grać Krychowiak z Klichem albo linettym
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Malloy »

Atakiem wygrywa się mecze, obroną mistrzostwa
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: michajlow »

Z Rybusem to Ćwiąkała dobrze wyjaśnił na YT w sumie. Grosik mało współpracuje z lewym obrońcą, przez co lepiej mieć tam kozak obrońcę jak bereś, niż skrzydłowego. Mimo mojego braku sympatii dla tego dzbana turbo, to nie mamy lepszej alternatywy. Może kownacki, może kądzior. Zielu fajnie się tam pokazał na prawym boku i na chwilę obecną to bym kminił bardziej, żeby uruchomić Linnettego na środku, niż pchać tam Zielińskiego. Plus liczę, że Żurkowski i Bielik coś tam pograją na jesieni i dadzą fajne alternatywy, tzn na pewno lepsze niż Jędza, czy Góralski.
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

Nie tyle Ćwiąkała co sam Brzęczek w Sekcji Piłkarskiej, z tym, że na chuj w takim razie powoływać Recę, który również jest przykładem LO przekwalifikowanego na tę pozycję ze skrzydła i co więcej jest słabszy od Rybusa pod względem taktycznym i ogólnie w grze obronnej?
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bakan »

Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2632
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Sidd »

Czy ktoś może mi przybliżyć, jakie są wymogi wobec młodzików do awansu na Igrzyska?
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11738
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: FLoo »

[mention]Sidd[/mention]
Cztery wchodza z me. chyba ze będzie Anglia w czwórce to wtedy baraz drużyn z drugich miejsc.
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2632
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Sidd »

Tak podejrzewałem, dzięki
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: darmody »

ZNOWU RECA

Powołania na mecze ze Słowenią i Austrią:

Bramkarze: Fabiański, Skorupski, Szczęsny
Obrońcy: Bednarek, Bereszyński, Cionek, Glik, Gumny, Jędrzejczyk, Kędziora, Pazdan, Reca, Rybus,
Pomocnicy: Bielik, Błaszczykowski, Góralski, Grosicki, Kądzior, Klich, Krychowiak, Linetty, Szymański, Zieliński
Napastnicy: Kownacki, Lewandowski, Milik, Piątek
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Kacper »

może wuja mu pomaga w ten sposób znaleźć jakikolwiek chętny klub?
Deyker
Posty: 1063
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Deyker »

Bielik gra w Derby jako pomocnik?
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5215
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

Internety mówią że zaczynał dwa razy w podstawie, raz jako ŚO raz jako defensywny.
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Bartek »

2 razy jako SO juz, raz jako DM.
ODPOWIEDZ