Reprezentacja Polski [banda chuja]

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Malizna
Posty: 166
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:00

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Malizna »

A co sądzicie o powołaniu tego typka z HSV? Borek i Urban na twitterku mówią, że to gość na Bundeslige. Jego rodzice to Polacy, on mówi w naszym języku, więc może warto to sprawdzić.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

Już za Nawałki chciał u nas grać, ostatnio dostał polski paszport.

Z Wilczkiem rzeczywiście może za daleko poleciałem, ale jak mam dwóch młodych, gdzie jeden jest w formie i strzela a drugi nie, to jednak wolałbym postawić na tego pierwszego. Mam nadzieję że Juruś zamknie mi mordę.
Awatar użytkownika
Kubero
Posty: 96
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Kubero »

Kownasia to chyba bardziej rozpatrują na skrzydło niż na szpice podejrzewam, więc łatwiej mu o powołanie niż typowej szpicy.
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: svnchez »

Skończmy to pierdolenie o młodości, bo lata ono w kółko do porzygu. My nie budujemy kadry u21 ani zespołu na jakiś turniej za 6 lat, tylko na tu i teraz, na przyszłoroczne Euro. Jeżeli 32-letni Wilczek jest aktualnie (słowo-klucz: o wiele) lepiej dysponowany niż Kownacki, to powinien dostać powołanie on czy ten Świderski, natomiast my się tutaj czarujemy jakimiś ładnymi sloganami typu "doda mu to doświadczenia" czy "będzie budujące", no dajcie spokój, to tylko jakieś frazesy bez pokrycia w rzeczywistości. Inna sprawa, że fakt faktem nie ma się co wielce spinać o rolę czwartego napastnika, tak tylko rozbawiło mnie trochę to powołanie dla Kownackiego.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Clay »

Oczywiście ekolega wyżej głosem rozsądku
Awatar użytkownika
Pawloom
Posty: 15
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Pawloom »

Malizna pisze: 05 lis 2019, 12:09 A co sądzicie o powołaniu tego typka z HSV? Borek i Urban na twitterku mówią, że to gość na Bundeslige. Jego rodzice to Polacy, on mówi w naszym języku, więc może warto to sprawdzić.
Jebać gościa, który od dwóch miesięcy nie potrafi odebrać paszportu, tłumacząc się jak autystyczne dziecko.

[media]https://weszlo.com/2019/11/02/chce-grac ... paszportu/[/media]
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: wst »

kapec pisze: 05 lis 2019, 10:06 Powołanie Świderskiego/Wilczka ma taki sam sens jak Kownasia, więc - czemu by nie?
A to którychś z tych dwóch grywa na skrzydle?
Awatar użytkownika
Pawloom
Posty: 15
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Pawloom »

svnchez pisze: 05 lis 2019, 15:27 Skończmy to pierdolenie o młodości, bo lata ono w kółko do porzygu. My nie budujemy kadry u21 ani zespołu na jakiś turniej za 6 lat, tylko na tu i teraz, na przyszłoroczne Euro. Jeżeli 32-letni Wilczek jest aktualnie (słowo-klucz: o wiele) lepiej dysponowany niż Kownacki, to powinien dostać powołanie on czy ten Świderski, natomiast my się tutaj czarujemy jakimiś ładnymi sloganami typu "doda mu to doświadczenia" czy "będzie budujące", no dajcie spokój, to tylko jakieś frazesy bez pokrycia w rzeczywistości. Inna sprawa, że fakt faktem nie ma się co wielce spinać o rolę czwartego napastnika, tak tylko rozbawiło mnie trochę to powołanie dla Kownackiego.
Dokładnie. Topowi piłkarze w jego wieku stanowili już o sile danej reprezentacji, lub zgłaszali takowe apsiracje, a w jakim miejscu jest dzisiaj Kownaś? Nie poradził sobie w średniaku Serie A, a w obecnie trwającym sezonie rozegrał zaledwie połowę minut w - co najwyżej - średniaku (a bardziej kandydatem do spadku) Bundesligi. Fakt - Fortuna pobiła niemal dwukrotnie swój rekord transferowy kupując Kownackiego (DK 7,5 mln, drugi Nana Ampomah - 4 mln), ale nie da się nie odnieść wrażenia, że oczekiwali po nim "trochę" więcej.
Też jestem zdania, że w kadrze powinni grać zawodnicy, którzy danej chwili są lepiej dysponowani, którzy mogą dać jakość tu i teraz. Na zbieranie doświadczenia i przegląd wojsk są mecze towarzyskie, a nie kiedy ważą się losy o jak najlepsze rozstawienie przed losowaniem.
Awatar użytkownika
kot
Posty: 119
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kot »

Pawloom pisze: 05 lis 2019, 19:31Też jestem zdania, że w kadrze powinni grać zawodnicy, którzy danej chwili są lepiej dysponowani
no i będą. Tu jedynie trwa dyskusja o obsadę miejsca które nie spędzi na boisku ani minuty, bądź spędzi przy zajebiście korzystnym wyniku. W takich sytuacjach tak czy inaczej Kownacki/Świderski>Wilczek.
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: retriakaretrox »

użytkownik [mention]svnchez[/mention] zawsze merytorycznie, rzeczowo i z pełnym rozsądkiem w temacie futbolu, props, pobijam mocno
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: BouncedDuck5106 »

Pawloom pisze: 05 lis 2019, 17:59
Malizna pisze: 05 lis 2019, 12:09 A co sądzicie o powołaniu tego typka z HSV? Borek i Urban na twitterku mówią, że to gość na Bundeslige. Jego rodzice to Polacy, on mówi w naszym języku, więc może warto to sprawdzić.
Jebać gościa, który od dwóch miesięcy nie potrafi odebrać paszportu, tłumacząc się jak autystyczne dziecko.

[media]https://weszlo.com/2019/11/02/chce-grac ... paszportu/[/media]

Czy jeśli np kupię sobie buty i ich nie odbiorę bo w danym momencie ich nie potrzebuje, to znaczy że ich nie chce?

Typ chce grać, mówi po polsku tylko w tym kurwim dole ofc jakaś średniowieczna mentalność, że narodowość tylko jedna, chlip chlip wielka bolzga i cytaty Romana Dmowskiego na fb.

Jelsi dostał by powołanie na pewno by ten jebany paszport odebrał. Teraz jest on mu niepotrzebny.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Piters »

Kurwa on ma 26 lat, a nagle sie obudził że chce grać w Polsce? Jak tak to nara, jak wcześniej też gadał, ale nikt tego nie słuchał to wtedy spoko
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

Liczby
Spoiler
Obrazek
Skoro wcześniej nie grał na tyle dobrze żeby ktoś się nim zainteresował, to też nie było tematu gry w naszej reprezentacji :dunno: a gadać to sobie mógł, ale do lustra.

Chciał grać już za czasów Nawałki jak zaczął punktować, jak dla mnie props i do wypróbowania.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Kalom »

on chyba za czasów pobytu w frankfurcie miał mega rozjebane kolana to też ciężko żeby wtedy był jakiś temat grany
coś kojarzę bo był wonderkidem w starych fmach
:joint: [*]
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: kapec »

Transfermarkt nie jest idealny, no ale to co napisał ekolega powyżej to fakt
Spoiler
Obrazek
Jeśli nie było tematu gry w reprze z powodu kontuzji, to tym bardziej props i do wypróbowania.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Prez »

Uwaga! Onet podał informację powołując się na Jerusalem Post, iż Palestyński Islamski Dżihad zapowiedział atak rakietowy na Jerozolimę w trakcie dzisiejszego meczu Izrael vs Polska. Jest to NIEPRAWDA!

Żaden oficjalny ani mniej oficjalny kanał Palestyńskiego Islamskiego Dżihadu nie opublikował niczego podobnego. Identycznie sytuacja tyczy się Hamasu czy innych grup.

Jest to fałszywa wiadomość, która została rozpowszechniona przez media.

źródło: KiKŚ. wcześniej latał news od Jerusalem Post, że rzekomo ma coś pierdolnąć dzisiaj na meczu. po chuj w ogóle jest to tam teraz rozgrywane to nie rozumiem, tym bardziej, że to mecz o pietruszkę de facto
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: genocidegeneral »

Po meczu w Lublanie jakiś polski dziennikarz zażartował, że Jan Oblak bardziej się spocił w trakcie wywiadu niż na boisku, na co Słoweniec zareagował uśmiechem (i otarciem potu z czoła), ale dziennikarskie kurwy powtarzam dziennikarskie kurwy uparcie wkładały te słowa w usta Oblaka i dzisiaj na konferencji jakiś dziennikarzyna, którego research polega na lekturze Ekstraklasa Trolls, zacytował te słowa niby Oblaka, na co Brzdęczek coś tam postękał, że bramkarzowi Atletico zabrakło pokory, dlatego to my (my, kurwa, my, też mógłbym powiedzieć my bo nawet ze mną na ławce ta kadra by się zakwalifikowała na Euro) jedziemy na turniej, a Słoweńcy będą go oglądać w telewizorni i cały internet zajarany, że heheh Jurek ale mu pocisnełeś, super trener, weź wykurwiaj jeden z drugim
Obrazek
Awatar użytkownika
Kubero
Posty: 96
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:32

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Kubero »

panowie wracam jutro z roboty o 3 w nocy, jestem w stanie gdzieś obejrzeć caly mecz bez znajomości wyniku? jest gdzieś strona gdzie po meczu będzie wrzucone całe spotkanie? :(
vego
Posty: 339
Rejestracja: 13 cze 2019, 21:34

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: vego »

allgoals, ale nie wiem czy po meczu od razu
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

Post autor: Kalom »

nie no gostek mecz o nic, sprawdź wynik i zobacz sobie potem skróty jak coś wpadnie po co tracić 90 minut xD
:joint: [*]
ODPOWIEDZ