NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: NBA

Post autor: oyche »



lol
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Przecież dobrze, najlepiej gra z piłą w łapie + jest najlepszym podającym w koszykówce, co tu może się nie udać?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11502
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Tym razem chodzi pewnie o dosłowne przeniesienie go na PG (w sensie samo bycie ballhandlerem nie wystarcza), czyli coś takiego jak z Simmonsem w Philly. Może chcą upchnąć w s5 zestaw Kuzma-AD-Cousins, co według mnie źle się skończy, bo raz że to dwóch źle broniących wysokich przy jednym muszącym ogarniać cały burdel, dwa że kto wtedy będzie grał z ławki w drugim unicie? W ostatnim sezonie Kuzyn wyglądał raczej na spokojne 10-15 minut z ławy, mam nadzieję że nie będą go wrzucać od początku na startera. Aaa, no i wtedy LeBron musiałby też ganiać za niskimi, a umówmy się - to nie 2011-2013, gdzie potrafił ganiać za Rose'm.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6898
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

jebać obrone
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11502
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Mając na uwadze słynne już chyba powiedzenie 'obrona wygrywa mistrzostwa' sprawdziłem sobie z ciekawości które miejsce pod względem DRTG zajmowali średnio mistrzowie z ostatnich 10 sezonów (do LAL z 2009) i wyszło mi 5.7 (najwyżej 1 Warriors, najniżej 11 Cavs) więc obyś miał racje :(
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: NBA

Post autor: TheGreatestGolota »

Ja bym się nie zdziwił jakby Houston zdobyło pierścień z obrona PJ Tucker i Iggy + ktoś na środek zamiast Capeli bez kompleksu Warriors.
To jak Harden ogrywal całą lige w pojedynkę to było :shock:
Davsar
Posty: 46
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:28

Re: NBA

Post autor: Davsar »

Ja jako fan Celtics mam nadzieje, że Lakers upadną i sobie głupi ryj rozwalą (głównie dlatego żeby w ilości mistrzostw nie dogonili). ;)
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6898
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

:dunno:


edit
a co sądzicie o ulubieńcu trybun

imo może coś z niego być
dobrze się rusza jak na swoją budowe i do tego jest mega kumaty, więc jak dostanie dobry sztab to może się rozwinąć

edit2
Kawhi jednak tylko 2+1, a nie 4 lata jak było zapowiadane wcześniej
to co, tytuł w 2 sezony i po rekord gdzie indziej? czy na 30 5 letni vet max w LA? (a może z drugiej strony LA :D)
a może spakują walizy razem z PG do NYK czy gdzieś :lol: bo Paul też będzie wolnym agentem w 2021
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2854
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Pięknie Rich Paul sobie pogrywa z dziadem Popovichem
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

Russel Westbrook w Houston -> Chris Paul w OKC plus picki, ryzykowne zagranie choć może się okazać strzałem w 10 jeśli chodzi o Houston. Żal CP3 w normalnych zdrowych warunkach to osobiście dla mnie >Westbrook ale no cóż, może się to udać.

Down, szybciej nie znaczy lepiej hehe, fajnie szczegółowo to przedstawiłes a ja tylko suche info.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2019, 5:15 przez recklezz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2206
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

COME ON






up, ubiegles mnie skurczybyku
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6898
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

:bowdown:
kwestią pozostaje czy Russell zmądrzeje czy będą napierdalać z Hardenem na zmiane pod statystyki :lol:

OKC też elegancko na tym wyszli, miliard picków do dyspozycji
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

OKC full rebuilding mode, ciekawe, czy Adamsa gdzieś oddadzą, czy będą próbowali z tym składem walczyć o jakiś 8 seed, czy coś
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: NBA

Post autor: RW0 »

Ale pojebane dwa tygodnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11502
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Mało potrafiłem sobie wyobrazić dziwniejszych (przy jednocześnie tak dużych nazwiskach) backcourtów w lidze xd Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić jak to ma funkcjonować.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5689
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

Spoiler
Obrazek
tak będzie :lol:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

imo wcale to nie musi jebnąć. Wcale się nie zdziwię, jeśli będzie funkcjonować lepiej, niż z Paulem :dunno: Russ umie dzielić się piłką, skądś te 10 asyst średnio trzeci sezon z rzędu się wzięło. No i wydaje się mniej kontuzjogenny, niż CP, więc może bardziej brodacza odciążyć w RS. Kto wie, c z tego wyjdzie.
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2206
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

to było dawno temu, Harden nie był jeszcze takim kozakiem, a dodatkowo był KD w OKC

moja pamięć nie jest jakaś wybitna, ale z tego co kojarzę to nie było to tak źle

obecnie, hm, Harden jest ballhadlerem, każda jego ackja 1v1 powoduje przewagę po jakimś switchu albo po pnrollu
Westbrook spotup shooterem nie jest i nie będzie, natomiast widzę jakieś poważne możliwości gdzie obaj znajdą ze sobą jakaś perfekcyjna kombinację
nie uważam że w dzień po tym trejdzie Houston jest lepszym zespołem niż z CP3, ale zdecydowanie może być
jeśli to zagra, jeśli to poukładają to Harden i RW0 są w stanie być contenderem i to takim na poziomie drużyn z LA
wiem że pierdolenie ogólników ale na dłuższy wywód potrzebuje więcej spokoju i czasu
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: NBA

Post autor: TheGreatestGolota »

https://youtu.be/F2kcgSeqFs0
Ja tam nie mogę się doczekać iguadola x pj Tucker defense.
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2206
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

pan aka jeden z lepszych C w swoim prime czyli Tyson Chandler wbija na rok do Rockets na rok
ODPOWIEDZ