NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: NBA

Post autor: TheGreatestGolota »

ja bym mu dał minimum dla weterana, dopoki nie zacznie rzucać 10 trójek w meczu
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

nikt nie wrzucił że Isaiah Thomas w Wizards
a Jared Dudley w LAL, już mają 5ciu zawodników
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Smutno mi się zawsze patrzy na - jakby to określił Benek - Izajasza Tomasza. Genialny sezon 16/17 w którym typ był ścisłą elitą jeśli chodzi o graczy ofensywnych, występ na ASG, bujanie się z Floydem Mayweatherem, planowanie maxa (którego by na pewno gdzieś dostał, choćby od jakichś Suns) i wszystko zjebane za sprawą dziwnej kontuzji. Ainge pokazał z czego słynie Ainge i wymienił go w dealu, na którym TEORETYCZNIE (ślepo zakładając powrót do formy) zarówno Boston jak i Cleveland powinny wyjść mniej więcej równo. Od tamtej pory zjazd kariery na mordę i bycie rzucanym to tu, to tam. Gość po rozegraniu swojego najlepszego sezonu w karierze odliczał do podpisania nowego dealu z ciężarówką hajsu, tymczasem gra za bodajże $2mln za sezon i jest jak można było się domyślać znając charakterystykę jego gry - cieniem dawnego siebie.

Nie jestem chuj wie jakim fanem, ale zawsze mi smutno jak komuś kariera leci na pysk nie ze swojej winy :(



edit: Da się gdzieś obstawić W PLNach wybór Kawhiego? Chciałbym rzucić jakiś hajs na pozostanie w Toronto bez bawienia się w jakichś zagranicznych buków, paypale i tym podobne.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

tak sobie myśle, że w sumie to Kawhi mógłby się pokusić o mistrzostwa z 4ma różnymi drużynami
to by było ciekawe
mógłby wbić do Lakers na te 4 lata i potem iść jeszcze gdzie indziej :D
rekord do tej pory to chyba udział 1 gracza w mistrzostwach dla 3 organizacji, co nie?

edit
Michael Porter Jr. suffered a left knee sprain during a scrimmage Wednesday night, and is unlikely to play in Las Vegas Summer League.
:roll:

edit2
:bowdown: tak się buduje hajpik

kurwa i trzęsienie ziemi przerwało mecz :rotfl:
Spoiler
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: NBA

Post autor: Kacper »

Kawhi i PG w Clippers
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

a jeszcze wczoraj podobno Clippers odpadli z wyścigu o Leonarda

beczka z Lakers trochę, bo już mało wartościowych graczy zostało
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

to nieźle
już chuj w tego Kałaja
ale PG to szok
Ostatnio zmieniony 06 lip 2019, 8:55 przez instinkt, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: NBA

Post autor: Lowrider »

ale się odkurwiło
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NBA

Post autor: KejMart »

Ale będzie piękny wyrównany sezon z kilkoma zespołami która mogą to wygrać LAC, LAL, GSW, Bucks, Sixers. Kurwa nawet takie Utah, Denver,Rox czy PTB mogą powalczyć. Piękny ruch Leonarda co za zaskoczenie z PG, nikt się tego nie spodziewał. Beverley, PG, Leonard w obronie współczuję rywalom.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

o tym PG to chyba nawet żadnej plotki nie było?
real PGs move in silence like lasagna :lol:

Danny Green w LAL

kto bierze Westbrooka w takim razie? :D
bo po chuj on ma tam zostać? chyba tylko po to żeby pójść po quadruple-double avg :lol:
dostali w chuj picków to niech biorą jeszcze więcej - i tak muszą robić full rebuild bo z tego co mają nie da się zrobić niczego ciekawego


najlepszy sezon w historii on the way
Ostatnio zmieniony 06 lip 2019, 10:18 przez instinkt, łącznie zmieniany 2 razy.
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

Javale 8/2, KCP 16/2 w Lakers

Czekam na ten sezon w chuj, zajawka na NBA powoli mijała mi ale wróciła na pełnej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Kurwa szok, takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał :lol: I to nie mam na myśli nawet Leonarda, ale odejście George'a z OKC to dla mnie chyba największa niespodzianka tego FA. Ale dobrze, po cichu liczyłem, że Kawhi podpisze z Lakersami, natomiast takie wyjście daje możliwość ogarnięcia lepszych zadaniowców. Green, Javale i KCP to niezły początek. Dawać tego Iguodale.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

No Memphis go nie chce zwolnić za bardzo,a Lakers juz po podpisaniu Greena, KCP i McGee mają za mało miejsca aby przejąc kontrakt w tradzie. Trochę bieda z PG, Rondo za jakies małe pieniądze moglby wrocic, ale to caly czas mało.

W ogóle Thunder nieźle w juhc zrobieni z tym wymuszeniem trejdu przez PG.
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: NBA

Post autor: wojtas »

Jeśli nie będzie dobrej oferty to Memphis zostawią Iguodale do Trade deadline, akurat im się przyda jakiś weteran do młodzieży
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: NBA

Post autor: bloodyhell »

trzask dupy kibiców LAL obiegl już cały świat, pięknie im Kawhi zagrał na nosie
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Ciekaw jestem na ile całe to czekanie było w pełni zaplanowane i Kawhi siedział se w hotelach mając na telefonie konferencje z PG i Jerrym Westem, a na ile wziął dziś w nocy oddech i stwierdził że wybiera Clippers. Podbijam oczywiście przedmówców - o ile w przypadku samego Leonarda zrobiłbym 'meh, no fajnie', tak w przypadku dojścia Georga (a tyle było zdjęć i newsów że PG i Westbrook najlepsze ziomki i uwielbiają się xd) wypada pogratulować Westowi po raz kolejny, fantastyczny rebuilding.

Zapowiada się najciekawszy sezon od lat, gdzie faktycznie tych contenderów jest w chuj i liga stoi duetami all-starów, ale nie mogę przeżyć, że los po raz kolejny nie chce wrzucić do jednej drużyny moich dwóch ulubionych grajków (LBJ i PG), a zamiast tego serwuje mi przejebane derby Los Angeles (kto pamięta czasy Kobe vs Lob City!!??) w których nie będę wiedział komu kibicować... :(
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

kurwa naprawdę, skąd się nagle PG wzial to ja nie wiem
najlepsze że jak wstałem to oczywiście wszystko zajebane Kawhim i nigdzie nawet nie wiedziałem nic o PG, wchodzę na ślizgawkę a tu piszecie że George też w LAC
nie mieści mi się to w glowie
na papierze LAC największy contender
Pacific division: Clippers, Lakers, Warriors, Suns i Kings
byc może 3z4 półfinalistów zachodu w następnym sezonie

a Drake co? chlip chlip, pierwsza runda max?
na wschodzie to serio nie widzę przeciwnika dla Bucks
nawet jeśli Durant się wyleczy do PO to raczej nie zdążą się zgrać imo

ale Zachód to naprawdę znowu rozpierdol
GSW, Lakers, Clippers, Rockets, Nuggets, Portland, wszyscy będą walczyc o finał konferencji, najs
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

suitup pisze: 06 lip 2019, 14:15 na wschodzie to serio nie widzę przeciwnika dla Bucks
76?
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

jakoś po odejściu Butlera to tego nie widzę
teoretycznie jest Horford, który jest mega upgradem na 4ce i niezły Richardson, ale teraz jedynym gościem który w końcówce moze rzucać jest Harris
na RS to jest ok, na PO wątpię, ale to tylko moje spostrzeżenie

może Stevens coś ulepi w Bostonie z Kemba, ale też jakoś specjalnie tego nie widzę
a w Bucks, odszedł tylko Mirotic, a do rozciągnięcia przyszedł Wesley
i Giannis będzie jeszcze lepszy
tak to widzę
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

suitup pisze: 06 lip 2019, 15:25 a w Bucks, odszedł tylko Mirotic
Brogdon
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ