NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Fakt, totalnie zapomniałem pisząc posta że Klay niedomaga.

Ehh, to czego się bałem. Sto nerwowych, przepłaconych ruchów już od pierwszego momentu, Kawhi przyglądający się wszystkiemu tępym wzrokiem i Lakers z niczym w koszyku (+tracąc Bullocka czyli fajnego strzelca).

[mention]dzeme[/mention] dostał, co nie skreśla możliwości handlowania nim powiedzmy za rok, jeśli Warriors polubiliby się z tańszym i młodszym Rusellem.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Lakers rzekomo właśnie z Kawhim spotkali się w składzie Jeannie Buss, Pelinka, AD i LBJ, a źródła twierdzą, że wysunęli się na czoło wyścigu po niego. Nie wiem w sumie, co o tym myśleć :dunno:
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

w sumie to chętnie bym zobaczył takie trio
ale szkoda by było jakby odszedł z Toronto aktualnie, gdzie nic się nie rozpada
Groszek pisze: 01 lip 2019, 9:34 Ocb z tym free agency?
https://www.nba.com/free-agency-explained
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

myślę że Kawhi albo zostanie w Toronto albo Clippers
jakoś średnio wierzę żeby wpadł do Lakersów, no ale NBA jest taka nieprzewidywalną że mnie nic nie zdziwi
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

[mention]instinct[/mention] tylko kto tam będzie poza nimi grał? A nie daj borze ktoś złapie kontuzję, to przecież katastrofa. No chyba ze Lakers stwierdzili, że jebać cap space i lecą na grubo.
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

Danny Green ma przejść do Lakers podobno

ponadto Rondo zostaje za minimum dla veta, JR pewnie też podpisze za minimum, Korver prawdopodobnie też, jakieś mięso pod kosz z ławki (Javale świetnie by siadł na te 20 minut w meczu)
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Bardziej martwi mnie to, że według Chrisa Haynesa zapowiedział, że póki co nie będzie brał udziału w spotkaniach z klubami i da sobie 'jakiś czas' na decyzję. Jeśli zostanie w Toronto i zrobi sobie przewózkę po rynku przyglądając się jak kluby panikują i ostatecznie zostają z jakimiś tanimi zamiennikami to z jednej strony śmiesznie bo ma takie prawo, ale jeśli wybierze LAL/LAC, to na rynku zostaną im do pomocy kurwa Corey Brewer i JaMychal Green więc sam sobie szkodzi.


Z Dannym Greenem będzie pewnie jak przy tradzie do Toronto - 'nabywca' Kawhiego dostaje go na osłodę w pakiecie, bo to ziomki.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: NBA

Post autor: TheGreatestGolota »

Przytulił go Lakersi :dunno:

141/4

Ja to bym tradeowal LJ Gość się raz rozsypał to prędko zrobi to drugi raz organizm człowieka to dość trudny materiał
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

oczywiście czekam również na Melo w LAL
LBJ, Kawhi, AD, Kuzma i Melo to byłaby mieszanka wybuchowa :D
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Następna fajna strzelba znika z rynku.

B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NBA

Post autor: KejMart »

Oczywiście kontrakty Tobiasa i Horforda są za wysokie ale powiedzcie mi bo już czytam tu ze Sixers są w dupie. Kto z wschodu jest w tym momencie lepszy? Roster jest średnio ułoży pod nową NBA ale pod Bucks akurat jest ułożony idealnie. Kto jeszcze został oprócz Bucks? Raptors (tu wszystko zależy od KL) Nets napewno nie w tym roku, Celtics się osłabili, Indiana fajne ruchy ale to za mało. Sixers kolejny raz poszli all in. Zobaczymy co z tego wyjdzie. W HCO wygląda to źle ale obrona wygląda monstrualnie.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

ksiazenieporzadek pisze:Horford 109/4 w Sixers

Butler 142/4 s&t w Heat, Josh Richardson leci do Sixers

Randle 63/3 Knicks

Gibson 20/2 Knicks

beka full z tego Butlera, chłop trzeci klub w NBA w przeciągu roku, ciekawe kiedy się obrazi na Florydzie
Heat musza niby Dragica spuscic aby Butlera moc podpisac.

Nwm czemu tak panikujecie z Kawhim. Jak by mial zostac w 6 to juz by to oglosil dawno. Coraz wiecej sources wskazuje, ze Lakers i tak wlasnie bedzie. Z obudowaniem sie nie ma co martwic, bedzie sporo chetnuch aby grac obok trojki graczy z top 10 ligi.Igoudala po buyocie z Memphis tez pewnie tu wbije i to bedzie super bo zawsze go chcialem. Dobrze, ze nie dali tego 40/3 Beverleyowi.




Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: NBA

Post autor: horrypaz »

mój człowiek Melo będzie coś jeszcze grał czy emeryturka?
Awatar użytkownika
dzeme
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:47

Re: NBA

Post autor: dzeme »

takie info o DLo
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

KejMart pisze:Oczywiście kontrakty Tobiasa i Horforda są za wysokie ale powiedzcie mi bo już czytam tu ze Sixers są w dupie. Kto z wschodu jest w tym momencie lepszy? Roster jest średnio ułoży pod nową NBA ale pod Bucks akurat jest ułożony idealnie. Kto jeszcze został oprócz Bucks? Raptors (tu wszystko zależy od KL) Nets napewno nie w tym roku, Celtics się osłabili, Indiana fajne ruchy ale to za mało. Sixers kolejny raz poszli all in. Zobaczymy co z tego wyjdzie. W HCO wygląda to źle ale obrona wygląda monstrualnie.
Tak na chlodno to przyznam ci racje. Richardson moze byc bardzo fajnym wzmocnieniem. Z tym Butlerem to wychodzi, ze chcial miec swoj team, ale kto tam dobry zostal w Mia? Richardson byl ich chyba najlepszym grajkiem i juz go nie ma, Dragica tez nie bedzie. Wesolo tam bedzie mial JB z Waitersami i Hassanami



Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Mi mówiąc o 76ers chodziło bardziej o widoki na przyszłość i mam po prostu wrażenie, że zrobili zbędne kółko, wydając też przy tym zbyt dużo pieniędzy. Gdybym miał typować ilość W w przyszłym sezonie, to mógłbym wejść w zakład, że nie będzie tego dużo więcej, niż było w formie z Covingtonem i Sarićem. Philadephia poszła all-in i oddała ich za to, czego brakuje praktycznie wszystkim zespołom chcącym wyrwać się z odmętów 1/2 rundy co rok - allstara biorącego gałę w łapy w ostatnich minutach. Butler nim był i chwała im za ryzyko, bo trzeba coś robić żeby wejść szczebel wyżej, ale po zaledwie sezonie Jimmy postanowił spierdalać. W wersji z Harrisem i Horfordem wracają do punktu wyjścia z fajną, defensywnie nastawioną ekipą, niestety aktualnie (bo nie wiem co jeszcze się zmieni) totalnie niezbilansowaną i bez gościa, który będzie mógł odciążyć Embiida w zdobywaniu punktów. I mean, przecież tam nie widać na horyzoncie osoby, która miałaby regularnie dostarczać 20ppg, a to się przydaje czy to w nabijaniu W w trakcie sezonu, czy play-offach, gdzie będą mogli sobie murować wysokimi w nieskończoność, ale nie będzie miał kto tego oddać z przodu.

No nie wiem, naprawdę nie wiem. Dwa lata temu trzymałem mocno kciuki za LeBrona w jerseyu Philly, z bandą fajnych młodziaków, zdrowym Biidem i hajsem, żeby dorzucić jakichś fajnych rolesów, niestety teraz trochę rozjechała mi się ta wizja 76ers. 36 letni Horford będzie pobierał z salary 26 milionów, a 180/5 to można rzucić wyjadaczowi play-offowemu, a nie Tobiasowi, który spalił się w tym roku jako czwarta opcja.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

Whiteside w Portland za Mo Harkless'a i Meyers Leonard'a

ciekawy ruch, chociaż wszystkim są znane jego "ułomności"
no i aktualnie chyba skład się troche nie bilansuje?
plus taki że kontrakt spada za rok, więc pewnie na początku odciąży Nurkicia, a potem go wypierdolą za cap space
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: NBA

Post autor: TheGreatestGolota »

Z JB to ciekawa sprawa w sumie
Gdyby 76ers zamiast Harrisa wzięli Ellingtona plus Burgera to mieliby czym kłuć, a takto trafia na streetball od Brooklyn i zrobią się schody
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

Simmons bez rzutu na maksymalnym
rip 76ers
i tylko Joel'a szkoda :lol:
DameDolla
Posty: 14
Rejestracja: 11 maja 2019, 13:18

Re: NBA

Post autor: DameDolla »

każdy zespół w lidze mając simmonsa dałby mu maxa
ODPOWIEDZ