NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

kto dzis otwiera sezon razem ze mna?

Jak cos to zapraszam na czacik
https://tinychat.com/room/slizgawka
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Nie pamiętam kiedy widziałem tak źle grającego Lebrona. Spowalnianie akcji, pasywność, fatalny passing i oczywiście przegrywanie zbiórek z jebanym Beverleyem.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Nie mogę oglądać takiego Jamesa, po prostu serce mi krwawi, kiedy będąc przyzwyczajonym do nadczłowieka-atlety widzę wspomniane przegrywanie zbiórki po osobistych jadąc na oparach :( Mecz co prawda jeszcze nie dający ostatecznych odpowiedzi (sam początek sezonu, Lakers bez ~trzeciej strzelby, Clippers bez współlidera), ale cholernie boję się o tak mało zbilansowanych jezioraków.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

ja usnalem w połowie 4. kwarty
ale za to Toronto z NOP dali piękny mecz na rozpoczęcie tego sezonu
a Kaawhi z PG i z tymi swoimi pomocnikami to mysle ze moga zmiesc wszystkich z planszy, no ale to tylko pierwszy mecz, ale.jakos mam dziwne przeczucie że Doc ogarnie to pięknie
btw. Lou Williams 6th man od The year to znowu pewniak
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NBA

Post autor: KejMart »

Co było pięknego w meczu Raps NOP? Serio pytam.
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

czysto subiektywnie
siacam robil xo chcial, to juz jego druzyna
vanfleet jak w finałach po urodzeniu mu się dziecka
A chłopaki z nop bez ziona byli fun to watch, zastanawiam się co będzie z nim w składzie
ot tyle
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

No i co po pierwszej kolejce raczej bez rewelacji, na pewno cieszy mnie postawa Detroit super spotkanie A.Drummonda 32pkt/23 zb, Pistons już zaplanowałem sobie oglądać w tym sezonie ale to bardziej z tego powodu iż gra tam mój ulubiony zawodnik Derrick Rose a dziś się miło zaskoczyłem bo bardzo fajnie funkcjonowała cała drużyna. Mega mecz Irving'a 50 pkt ale gamewinnera nie trafił, bywa i tak. O dziwo wyrównane spotkanie Oklahomy z UTAH, gdzie myślałem, że gospodarze powiozą Thunders pod jakiś blow out a tu 5 punktów i spotkanie praktycznie do ostatnich minut się ważyło ale to też w głównej mierze za sprawą Conley'a który miał tu być druga opcja w ataku a dziś skończył z 5 punktami trafiając 1 rzut z gry na 16 prób... Jeszcze bym się odniósł do porażki Boston, która nie była jakaś niespodzianka ale zauważam tendencje zniżkowa tej drużyny, już na mistrzostwach świata reprezentacja USA opierająca się głównie na graczach Bostonu zawiodła, Walker przychodzi ze statusem gwiazdy i od razu robi -16 grając słaby mecz, jako dyrygent kończy z 2 asystami. Źle to wygląda w statystykach tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Boston w tym sezonie to będzie równia pochyła, odejście Al'a od razu widocznie na tablicach tylko 41 zbiórek i nie bardzo widzę kto ma tam walczyć na tablicy obok Kanter'a który swoja droga dziś też nie zachwycił na zbiórkach(tylko 6). A jest to gracz, który w NYK kręcił niesamowite ilości zbiórek a aktualnie w Bostonie jest pod tablicami osamotniony wiec za dwóch bedzie musial zasuwać.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

Lubię te bzdury o tym, że to gracze Celtics przegrali reprezentacji mś :lol:

Nie spodziewałem się po Hachimurze takiego wejścia, fajnie wygląda na hajlajtach z dziś
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

Nie napisalem, że to gracze Boston przegrali a reprezentacja głównie opierająca się na nich. Na 6 zawodników z USA, którzy grali sr powyżej 20minut w spotkaniu na ms trzech to gracze Celtics, zaraz za granicą z 18 minutami jest Smart czyli 4 gracz Celtics.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

kemba mnie niepokoi trochę w tych pierwszych meczach, ale jestem za to zbudowany Brownem i Tatumem, dwa naprawdę dobre mecze w ich wykonaniu i wreszcie zaczynają równać do oczekiwań chyba

i teraz cyk brown 2/13 0/3 3pt tatum 4/21 4 rbs
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Jest w NBA jakiś gorszy zawodnik niż Kentavious Caldwell Pope?
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10200
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

russell westbrook
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
kaczuholek
Posty: 177
Rejestracja: 04 wrz 2019, 19:22

Re: NBA

Post autor: kaczuholek »

james harden
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

DRose ale zaczyna nakurwiac znów super mecz 31 pkt w 26min(przy tylko 2 rzutach osobistych, to mi się rzuciło w oczy - już kolejny mecz nie dostaje tych gwizdków a w mojej opinii conajmniej kilka razy ewidentnie faulowany przy wjeździe pod kosz) na bdb skuteczności 3 steale 2 bloki, osamotniony w tym ataku ale jak wróci Blake to dołoży te plus 20 pkt i będzie na prawdę to wyglądać playoffowo opor. Modlić się tylko zeby, a nawet nie będę tego pisał... :roll: Ale w takim gazie przez kilka meczy z rzędu to nie umiem sobie go przypomnieć,wspaniale to wygląda i serce się raduje. A co do meczu fajny wyrównany ale Andre Drummond i jego rzuty wolne dzisiaj to kaplica byla.

James Harden dziś 2/18 z rzutów za 3pkt, a ogolnie w tym sezonie jest 3/26 :eek:

Suns po banie dla jednego z czołowych graczy jak Feniks z popiołów solidna wygrana z Clippers, na przekór ekspertom - aż 32 asysty o 12 więcej od gości robia wrażenie, cieszy tez powrót Isaiaha Thomasa w 19 minut 16 pkt jak najbardziej spoko.

Dziś o 20;30 mecz OKC - GSW, kursy o dziwo wyrównane aż 1,87 na gości a z tego co wiem oprócz Looneya oraz wiadomych kontuzji Klaya i Williego to mają być wszyscy. Trudny sezon czeka a takie mecze to mus do wygrywania, szczegolni że OKC bardzo źle wygląda, nie przekroczyli 100 pkt w tym sezonie, a z Wizards u siebie skończyli z zaledwie 85 punktami. Takiego kursu na Warriors z takimi przeciwnikami to aż żal nie brać i ciut mocniej wjade na nich, w 1xbet nawet 2,03. Spotkanie będzie można oglądnąć na canale+sport 2, ale jak ktoś nie ma takiej możliwości to zapraszam na PW po linki.
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: NBA

Post autor: TheGreatestGolota »

recklezz pisze: 27 paź 2019, 8:56 DRose ale zaczyna nakurwiac znów super mecz 31 pkt w 26min(przy tylko 2 rzutach osobistych, to mi się rzuciło w oczy - już kolejny mecz nie dostaje tych gwizdków a w mojej opinii conajmniej kilka razy ewidentnie faulowany przy wjeździe pod kosz) na bdb skuteczności 3 steale 2 bloki, osamotniony w tym ataku ale jak wróci Blake to dołoży te plus 20 pkt i będzie na prawdę to wyglądać playoffowo opor. Modlić się tylko zeby, a nawet nie będę tego pisał... :roll: Ale w takim gazie przez kilka meczy z rzędu to nie umiem sobie go przypomnieć,wspaniale to wygląda i serce się raduje. A co do meczu fajny wyrównany ale Andre Drummond i jego rzuty wolne dzisiaj to kaplica byla.

James Harden dziś 2/18 z rzutów za 3pkt, a ogolnie w tym sezonie jest 3/26 :eek:

Suns po banie dla jednego z czołowych graczy jak Feniks z popiołów solidna wygrana z Clippers, na przekór ekspertom - aż 32 asysty o 12 więcej od gości robia wrażenie, cieszy tez powrót Isaiaha Thomasa w 19 minut 16 pkt jak najbardziej spoko.

Dziś o 20;30 mecz OKC - GSW, kursy o dziwo wyrównane aż 1,87 na gości a z tego co wiem oprócz Looneya oraz wiadomych kontuzji Klaya i Williego to mają być wszyscy. Trudny sezon czeka a takie mecze to mus do wygrywania, szczegolni że OKC bardzo źle wygląda, nie przekroczyli 100 pkt w tym sezonie, a z Wizards u siebie skończyli z zaledwie 85 punktami. Takiego kursu na Warriors z takimi przeciwnikami to aż żal nie brać i ciut mocniej wjade na nich, w 1xbet nawet 2,03. Spotkanie będzie można oglądnąć na canale+sport 2, ale jak ktoś nie ma takiej możliwości to zapraszam na PW po linki.
120-92
Dla Oklahomy
Awatar użytkownika
solorz
Posty: 61
Rejestracja: 04 maja 2019, 14:30

Re: NBA

Post autor: solorz »

gsw nie istniało w tym meczu w ogóle
ONA MÓWI JEBAĆ PSY, A JA MÓWIĘ C'EST LA VIE
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

Nom, katastrofa zamknąłem ich po pierwszej kwarcie. Jeszcze takie straty kuriozalne na dwa metry piłki do siebie nie umieli podać no masakra w ich wykonaniu, jeszcze Russell wyrzucony z gry za pyskówki. I tak wyciągnęli bo nawet przegrywali -42 pkt, a po 3 kwartach gdzie rozjechali obronę dosłownie wchodzili jak chcieli rzucając równo po 35 pkt w każdej z trzech kwart, na ostatnią się zlitowali i rzucili tylko 15. Nie doceniłem Oklahomy, która dzisiaj potwierdziła wyrównanym spotkaniem z Houston, że nie będą takim chłopcem do bicia i z najlepszymi są w stanie powalczyć. Dzis na przekór GSW niespodziewanie wygrało(chociaż New Orleans dostają baty od każdego to w tym meczu byli faworytami), poprawiając się w każdym elemencie gry. Jak już ich próbować to tylko w roli outsidera - to wiem na pewno.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

fajny ten Nunn z Heat, ciekawe jak się będzie z Butlerem dogadywał :D
ogarnia ktoś czemu nie został wydraftowany w 2018? przecież coś tam grał w tej swojej szkole z tego co widze po cyferkach

RJ też sobie zajebiście poczyna

edit
takie coś znalazłem o tym gościu na reddicie
Nunn pled guilty to a misdemeanor battery charge following a domestic violence arrest in 2016. Within the charge, Nunn pled to hitting a woman in the head, pushing her to the ground and pouring hot water on her. That led to Nunn being dismissed from the Illinois basketball team. From there, he landed at Oakland. The coach at Oakland is Greg Kampe, who is one of the more respected figures within the college basketball coaching industry. Kampe swears by Nunn and raves about the way he treated people while he was a part of the Oakland program. Additionally, the Warriors spoke at length about the process they undertook before deciding to sign Nunn as an undrafted free agent last year. They vetted him, did their due diligence, and ultimately felt like it would be okay to add him to their roster.

Back in 2018, in the middle of Nunn’s breakout collegiate season, Chicago Tribune writer Shannon Ryan spoke to him about the transgression. He said he completed the court-mandated punishment, and says that now he would have walked away from the issue. But then, he continued by stating the patently incorrect claim that, “When there’s a female involved, they automatically listen to what she says.”
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

co tam z tym Kyrie? humorki i wybujałe ego czy jednak poważny problem natury psychologicznej?

btw. chciałbym dożyć sezonu, w którym Ben McLemore będzie coś grać. czy to tak wiele?
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

raczej kolejne naciągane artykuły od ESPN, pewnie zaraz chujozy pokroju rachel nicols będą rozmawiały o tym w sposob "Kyrie didn't want to take off his hat in China, what does it mean for Nets future"
ODPOWIEDZ