NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

instinct pisze: 14 cze 2019, 17:57

mimo wszystko to Curry mógł zrobić więcej w tym meczu - powiedzieć że zawiódł byłoby przesadą, no ale jednak

No mógl trafić ze 2 trójki więcej, ale to wszystko. Jak dla mnie i tak dobry mecz zagrał, podejmował właściwe decyzje, zostawił wszystko na parkiecie, po prostu Raptors zrobili gigantyczną robote w obronie na nim

Dawać już tego AD do Lakers
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NBA

Post autor: KejMart »

@wojespn
The Pelicans have agreed to a deal to trade Anthony Davis to the Lakers for Lonzo Ball, Brandon Ingram, Josh Hart, and three first-round picks – including the No. 4 overall in 2019 Draft, league sources tell ESPN.

Ale NOP będą mieli młody pełny talentu zaspół.
Zion, Ingram, Ball, 4 pick draftu do tego świetny Jrue.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

J-A-R-A-N-K-O
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: NBA

Post autor: TheGreatestGolota »

Nie warto było
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Mider pisze: 16 cze 2019, 0:40J-A-R-A-N-K-O
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

i Kemba ma być ich głównym celem podczas FA, według Steina z NY Times
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

z tej trójki to tylko Hart może się im przydać, Lonzo i Ingram chuja, najlepiej jakby poszukali jakiegoś trade'u z nimi
ale i tak zajebiście to wygląda w NO, Zion i 4. pick, mogą sobie spokojnie zbudować team żeby za rok/dwa być contenderem, ale zobaczymy
Lakers oczywiście też wygrana bo mają AD i Lebrona, przyjdzie jeszcze ktoś i Lakers znów w finałach imo

e/

:rotfl:
Spoiler
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Jak uda im się jeszcze ustrzelić jakiegoś Kembę, to będzie rozpierdol. Ledwo się ten sezon skończył, a ja już następnego się nie mogę doczekać :bowdown:
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NBA

Post autor: KejMart »

suitup pisze: 16 cze 2019, 7:38 z tej trójki to tylko Hart może się im przydać, Lonzo i Ingram chuja, najlepiej jakby poszukali jakiegoś trade'u z nimi
Możesz rozwinąć dlaczego Hart > Ball, Ingram ?
Awatar użytkownika
ketiovv
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:42

Re: NBA

Post autor: ketiovv »

Spoiler
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

KejMart pisze: 16 cze 2019, 10:54
suitup pisze: 16 cze 2019, 7:38 z tej trójki to tylko Hart może się im przydać, Lonzo i Ingram chuja, najlepiej jakby poszukali jakiegoś trade'u z nimi
Możesz rozwinąć dlaczego Hart > Ball, Ingram ?
Są niepewni zdrowotnie, Ball to ogólnie przereklamowany opor, co on ma w tym zespole robić rzutu nie ma, od rozegrania będzie Jrue. A Ingram ze swoją postura lichą też często te kontuzje, a to co miał ostatnio znaleziony skrzep krwi na szczęście był spowodowany urazem mechanicznym i będzie mógł grać chociaż już były spekulacje, że koniec kariery jak to było w wypadku Chrisa Bosha. Również jestem zdania, że Pels powinni szukac trade'u z tymi dwoma.
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NBA

Post autor: KejMart »

Ingrama bym nie ruszał, gość ma ogromny potencjał. I moim zdaniem to przyszly All Star. Ball i 4 pick tym można handlować coś tam się mówi o Wizards. Choć uważam że z Balla może być bardzo dobry zawodnik już teraz jest świetnym obrońcą, ma fajny przegląd pola, nie gra samolubnie i pewnie z czasem wyrobi sobie dobrą trójkę. Za to Hart to taki zwykły roles nic wiecej. NOP ma wiele opcji i bardzo ciekawe co zrobią.
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

co do Lonzo, gość nie ma rzutu i jakoś nie widzę żeby to się zmieniło, chociaż w NBA przy tylu specjalistach i odpowiedniej zawziętości da się wszystko, ale jednak nie widzę żeby Lonzo był zagrożeniem, szczególnie jeśli chodzi o 3ki, a patrząc na to co się obecnie dzieje w NBA i jaki jest trend, jeśli nie masz 3ki to chuja się przydasz ziomek, dlatego nie widzę go jako startera w żadnym zespole, który chce grać w PO
no i oczywiście jest słabszy niż Jrue, przynajmniej na ten moment, bo chce przypomnieć że Holiday to jeden z najlepszych obrońców na PG (chociaż trójki też nie ma zbytnio :/)
co do Ingrama, hm
to będzie co prawda jego 4. sezon dopiero, może mu się uda zagrać w 75 męczący w końcu, ale ten jego potencjał, o którym tak mowia ludzie ze środowiska ligi, a może mówili, nie jest wykorzystywany przez gościa
miał być Durantem 2.0 ale to już wiemy że nie nastąpi, co najwyżej może być gosciem, który będzie rzucał te ~20ppg ale jest bez obrony i nie widzę go jako gościa który będzie w top30 ligi
no i się łamie, więc to trochę slabo
po prostu nie widzę w nim nic wielkiego ani szczególnego, a jego wartość w potencjalnej wymianie, w tym momencie, jest wyższa niż powinna być na czym NOP mogą skorzystać
a Hart, chociaż za dużo nie pograł w tym swoim pierwszym sezonie, to podoba mi się jako potencjalny 6th man, w sensie jego całej przyszłej kariery, myślę że może być zajebistym gościem do prowadzenia drugiego składu, więc jego bym zostawił

ale to tylko moje przemyślenia, na pewno Griffin wymyśli coś zajebistego bo jest mądrym gościem i zrobi dobre ruchy
ja bym wytrejdowal chłopaków, do tego jakiś dwóch, trzech weteranów przy których ogrywaliby się Zion i jakiś młody kot, którego wybiorą z 4. pickiem i pod warunkiem że Williamson będzie rozpierdalal te ligę jak sie na to zanosi, będzie tu kawał zespołu
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

I co z tymi pozostałymi piniędzmi, chłopaki? Póki co wiadomo hajp maksymalny i najlepsze duo ligi na papierze, ale oprócz nich nie ma tam kto wybiec na parkiet. Z tego co patrzę na hoopshype Lakers zostanie od 24mln w najgorszym przypadku, do 31mln w najlepszym (NOP zgadzają się na wstrzymanie trejdu, Lakers wybierają, dopiero wymiana plus Davis nie ma aktywowanego trade kickera). Niby styka na tego normalnego, dużego maxa dla praktycznie każdego z dostępnych (chyba tylko Kawhi by się nie zmieścił, zresztą tu i tak nierealna opcja), ale osobiście wolałbym fajne obudowanie rolesami niż trzeciego superstara i zawsze preferowałem opcję więcej klocków > jeden duży klocek. Nie jestem absolutnie przekonany do żadnej z najbardziej prawdopodobnych opcji - Irving to ballhog bez obrony po kontuzjach, Kemba to ballhog który ma pod nosem bodajże 40mln więcej od Jordana.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Może Butler? Na pewno jest dużo lepszym obrońcą od Irvinga i Kemby, a z wiekowym już LBJem potrzebują kogoś, kto nadrobi za niego na bronionej połowie.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Butler wydaje mi się, że weźmie bezpiecznego maxa od Philly. Mimo braku nawet ECF to nie był przecież jakiś zły sezon, ma tam ekipę zapierdalających młodziaków tak jak chciał, do tego kolejna ucieczka w ciągu trzech lat wyglądałaby trochę śmiesznie w cv :) Wątpię, że po umyślnym/nieumyślnym zbudowaniu sobie ostatnio wizerunku drugiego Kobasa (mówię o pracy, ganianiu ziomków na treningu, graniu po 40mpg) powiedziałby nagle AAALBO DOBRA i poszedł do Lakers być - nie oszukujmy się - trzecią opcją.

Chociaż faktycznie, z wszystkich tych opcji Butler podobałby mi się najbardziej, z jakimś Stephensonem/Beverleyem za grosze Lakers mogliby robić jebany lockdown defense na każdej pozycji.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

No Beverleya to bym brał bez względu na pierwszą opcję, takich gości tam potrzeba. Pytanie tylko, czy po podpisaniu ewentualnego kolejnego maxa będzie ich stać na kogokolwiek jeszcze.
A co do Butlera, to też mi się wydaje, że zostanie, ale jego bym tam widział. Chociaż moje serduszko mimo wszystko po cichu kibicuje podpisaniu Irvinga :oops: Końcówkę finałów 2016 ciągle oglądam od czasu do czasu :lol:
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NBA

Post autor: KejMart »



ZŁOTO :D
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Harrison Barnes odrzucił opcję gracza na 25mln i wchodzi na rynek wolnych agentów tego lata.

Szczerze mówiąc nwm na co on liczy, bo obstawiam że skończy się jak z bodajże G.Hillem, gdzie też agent namówił go na wołanie kupy siana, a ostatecznie grzecznie przytulił jakieś drobne w porównaniu z tym co mógł mieć. Kurwa, co to za czasy, gdzie jebany Harrison Barnes życzy sobie dokładnie tyle co przykładowo AD xd
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ