NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

g6 for the 6

szkoda tylko że w takim stylu to się kończy, bo te kontuzje położą lekki cień na tym zwycięstwie
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

brawo Raptors, brawo panie Kawhi
szkoda Klaya bo z jego dzisiejsza forma to raczej mielibyśmy game 7 no ale cóż
do zobaczenia w noc draftu
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Chuja tam, teraz się tak mówi, ale kto dzisiaj pamięta, że w 2015 LeBron grał bez Irvinga i Love'a? Jedyne, co ludzie pamiętają, to że Warriors wygrali 3 misie w 4 lata i roztrwonili przewagę 3:1 :D
Super, że seria GSW została przegrana, zajebiście, że Kawhi udowodnił swoją wartość po tej sytuacji w SA.
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

Ehh nikomu nie życzyłbym kontuzji a już na samym końcu widziałbym Klaya, którego jako zawodnika cenie bardzo wysoko, kolejny jego świetny mecz 30 punktów w 30 minut, gdyby wygrali ten mecz i game 7 spokojnie nagroda MVP dla niego moim zdaniem. W całej serii miał 60 procent trafionych trójek! A na mecz wykonywał ich dużo bo średnio 8, ogólny fg% też fantastyczny 55%, dla porównania Curry w finałach grał średnio na fg 40% i trójki rzucał ze skutecznością 33%... Różnica ogromna, do tego świetna obrona ale do tego już Klay przyzwyczaił. A Curry dzisiaj - 21 pkt 3-11 za 3 hmm w 4 kwarcie trafił jeden rzut z gry - łącznie 4 pkt i nie ma co pisać już wiele o nim wcześniej napisałem kolejny raz potwierdza moje stanowisko do jego osoby, IGOUDALA 22 pkt super mecz zapachniało tym Andre z 2015. Draymond też bardzo dobre spotkanie liczby super tylko te 8 strat wygląda fatalnie. Raptors bardzo solidnie, ławka rzuca 37 punktow a dokładniej duet Van Vleet-Ibaka, Lowry nie trafia gamewinnera w poprzednim spotkaniu, fatalna końcówka z jego strony a tu zaczyna pierwszą kwartę od 4-4 za 3pkt, zdobywając 15 pkt bodajże, wskaźnik PER +16, zdecydowanie najlepszy gracz meczu nr 6. Siakam 46 minuty aż zagrał dziś i tez super mecz jego wykonaniu 26 pkt, Leonard 22 pkt trochę w cieniu innych dziś ale jak to on, gdy w ataku nie zablyszczy to w obronie odda i tak było dziś. DANNY Green ty dziękuj Bogu, że skończyło się jak skończyło bo wchodzisz na chwilę i strata durna niecelne podanie na wagę ostatniego posiadania przy jedno punktowym prowadzeniu... Gdyby trafili Warriors to chyba na stosie by go spalili kibice Raptors. Kontuzje kontuzjami ale tak jak ktoś wspomniał takie jest życie, parę lat temu mieliśmy analogiczna sytuacje a i tak to co James miał wtedy w finale a dzisiejsze Warriors nawet bez Klaya to niebo a ziemia. Jakby nie było na parkiecie przebywało 3 all stars I zawsze świetny w playoffach Andre. Warriors kończą finały bez wygranego spotkania u siebie(!), a MVP finalow słusznie bez niespodzianki został Kawhi Leonard i teraz czekać na decyzję - gdzie pojdzie? A może zostanie w co osobiście wątpię, czeka nas arcy ciekawe lato. BTW. Patrick McCaw z 3 mistrzowskim pierścieniem z rzędu(a ma tylko 24 lata);) Cousins teraz musi patrzeć gdzie McCaw pojdzie i ruszyć za nim jak tak zdesperowany jest na zdobycie mistrzostwa hehe
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

gdyby nie to że jesteś przeciwko Warriors to bym pomyślał że Twój nick powinien brzmieć benek

Klay prawdopodobnie torn ACL, także też przynajmniej połowę sezonu minimum opuszcza
chujnia max proszę państwa, chujnia max
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

Nie rozumiem aluzji;) Huh no to grubo, złośliwi mogą powiedzieć, że jak to w przyrodzie wszystko się wyrównuje. Ale mysle, iż sam fakt że nawet podszedł do free throwow o własnych siłach daje nadzieję, że cały ten proces leczenia będzie krotszy. Kurde a takie fa się zapowiadało, dalej jest ciekawe ale to nie to samo co by było z full sprawnymi KD i Klayem. Ależ szkoda szczególnie Thompsona, po takiej formie w finale jego kolejny sezon zapowiadał się fantastycznie, no nic zostało życzyć zdrowia i czekać na jakieś potwierdzone informację nt jego stanu.
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

na ślizgu był taki użytkownik benek który pisał praktycznie w takim samym stylu jak Ty z tym wyjątkiem że był po stronie GSW
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Zajebisty sezon i po ze wschodniej strony to była sama przyjemność. Szkoda tylko, że nie było nam dane zobaczyć finałowej serii w dwóch zdrowych składach, bo o ile w żaden sposób nie umniejszam zasług Raps i są obecnie najlepiej wyważonym zespołem ligi, to jestem przekonany że ich fanbase będzie musiał często wysłuchiwać opinii o zbyt łatwej serii, Durancie i Klayu itp. Tak samo chciałbym zobaczyć alternatywne finały z 76ers na miejscu Raps, bo w pewnym momencie sezonu też myślałem, że mogliby powalczyć z Warriors. Fajnie, potrzebne odświeżenie dla ligi (szkoda że wymuszone takimi kontuzjami), zajebisty rynek FA przed nami i dużo pytań na przyszły rok.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

suitup pisze: 14 cze 2019, 8:44 na ślizgu był taki użytkownik benek który pisał praktycznie w takim samym stylu jak Ty z tym wyjątkiem że był po stronie GSW
Spoko, nie patrzałem do działu NBA na ślizgu to nie wiem. Próbowałem teraz poszperać w dziale i nie widac żadnego benka to trudno potwierdzić apropo zarzutów o styl szczerze to w większości przypadków nie mam po drodze z kibicami Warriors ponieważ w dużej mierze są to kibice sukcesu. Następny sezon mocno zweryfikuje, już ten w sumie sprawdził ich ale kulminacja nadejdzie w przyszlym, czuję brak finału. Sytuacja Warriors przypomina Miami z 2015 gdzie po dwóch wygranych finalach, niespodziewanie przegrywają w finalach 1-4 ze Spurs(tam również Leonard grał pierwsze skrzypce w finale zostając MVP), odchodzi najlepszy zawodnik i kończą następny sezon na 10 miejscu z bilansem 37-45. Aż tak tragicznie to nie będzie bo mimo wszystko ten trzon jest dalej mocny. No niezwykle ciekawie bedzie. A co do mojego stylu pisania to zawsze lubiłem i interesowalem się różnymi statystyczkami i ciekawostkami to się dziele jak mam okazję i czas, a GSW nigdy nie dażyłem sympatią hehe no może po za Klayem ;)
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

torn acl oficjalnie u klaya

to durant i on w najlepszym wypadku wracają w okolicach all star weekend
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

recklezz pisze: 14 cze 2019, 9:30 Sytuacja Warriors przypomina Miami z 2015 gdzie po dwóch wygranych finalach, niespodziewanie przegrywają w finalach 1-4 ze Spurs
Chodzi o 2014? 2015 to finał GSW vs LBJ i Varejao. Jeśli tak, to nie było to jakoś szczególnie niespodziewane biorąc pod uwagę ich zmęczenie widoczne w trakcie sezonu plus zdanie bukmacherów.

https://www.si.com/nba/point-forward/20 ... orite-2014
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

SWN pisze: 14 cze 2019, 10:26
recklezz pisze: 14 cze 2019, 9:30 Sytuacja Warriors przypomina Miami z 2015 gdzie po dwóch wygranych finalach, niespodziewanie przegrywają w finalach 1-4 ze Spurs
Chodzi o 2014? 2015 to finał GSW vs LBJ i Varejao. Jeśli tak, to nie było to jakoś szczególnie niespodziewane biorąc pod uwagę ich zmęczenie widoczne w trakcie sezonu plus zdanie bukmacherów.

https://www.si.com/nba/point-forward/20 ... orite-2014
Przepraszam, chodziło o sezon 2014/15 w wykonaniu Miami , gdzie po przegranym mistrzostwie 2013/14 ze Spurs i odejściu LeBrona rozsypka totalna, nie sprecyzowałem. No dla mnie wtedy niespodziewane mimo, że kursy równe co prawda. Ale tutaj bez Duranta też lekka przewaga była po stronie Raptors w zakladach na mistrzostwo, a i tak jest to ogólnie przyjęte za niespodziankę. Bardziej bym się skupił na podobnej otoczce, ta fala hajpu 2 mistrzostwo, teraz jadą po 3, przegrywają odchodzi LeBron i kicha 10 miejsce mimo iż Bosh I Wade zostali. Tutaj mamy też fala hajpu 2 mistrzostwa z rzędu, jadą po 3 bum. Przegrywają poważna kontuzja Duranta oraz Klaya i nie wiadomo jak to będzie a smaczku dodaje postać Leonarda, który w obu tych finałach detronizowal króli, zarazem kończąc dynastie.

https://bleacherreport.com/articles/182 ... tle#slide0

Ogólnie głównymi faworytami byli przed sezonem. Tak jak teraz GSW a w finale po kontuzji Duranta szala się zmieniła, więc z przekroju całego sezonu no niespodziewanie.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2019, 13:12 przez recklezz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: NBA

Post autor: wojtas »

Piękne sceny wielki miś Marc Gasol ma pierścień, a rak Cousins nie :bowdown:
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2967
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: NBA

Post autor: jogi »

Ale końcówka to jedna z gorszych jakie widziałem... co się tam stanęło... co najpierw te z północny odjebały, a później te z południa dołożyły... :dunno: Jakby Curryemu weszła ta 3... kurwa... byłoby fajniej. I wtedy w 7 We the North w Toronto.. Tak byłoby fajniej.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

W Toronto Lowry by się obsrał jak zwykle i GSW 4:3 wygrywa całość :dunno:
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2967
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: NBA

Post autor: jogi »

I też dobrze.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

kshaq pisze: 14 cze 2019, 6:06 ale kto dzisiaj pamięta, że w 2015 LeBron grał bez Irvinga i Love'a?
ja pamiętam, dlatego też niezbyt mi żal GSW jako organizacji po tym co się stało w tych finałach
oczywiście zawodników szkoda, bo tracimy 2 kozaków conajmniej do 3/4 przyszłego sezonu, a być może i na cały
przy czym kontuzja Klaya mimo wszystko troche łatwiejsza do pełnego wyleczenia

mimo wszystko to Curry mógł zrobić więcej w tym meczu - powiedzieć że zawiódł byłoby przesadą, no ale jednak

w związku z tymi wszystkimi wydarzeniami należy też sobie zadać pytanie jakim cyborgiem jest(był?) LeBron który zrobił 8 finałów z rzędu, na pełnych obrotach i w połowie z nich ciągnąc całą bande chuja za sobą
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: NBA

Post autor: michajlow »

Ciekawe czy teraz liga pójdzie w kierunku oszczędzania zawodników w RS, bo jednak z Toronto to tylko Siakam grał praktycznie wszystko. Nie zdziwiłbym się gdyby teraz główne gwiazdy grały po ok. 60 spotkań, żeby w PO wjechać na pełnej bez zmęczenia materiału.
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

Obrazek

Wiadomo będzie jeszcze sporo zmian ale tak to wygląda na dzień dzisiejszy, będzie do porównania jak zmienia się kursy po okienku. Osobiście dziwi mnie brak wiary w Sixers.
Awatar użytkownika
TheMask
Posty: 14
Rejestracja: 18 maja 2019, 0:55

Re: NBA

Post autor: TheMask »

https://www.nbcbayarea.com/news/local/S ... 82992.html

Prezydent do spraw sportowych Raptors po meczu wykurwił na łeb policjantowi :rotfl:
ODPOWIEDZ