NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: NBA

Post autor: Opieronie »

Komentarz w tle mówi wszystko.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2632
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: NBA

Post autor: Sidd »

Marcin chyba też zaliczył upadek na głowę :wall:
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8656
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: NBA

Post autor: 2rzyn »

Co tam gortat pierdolil bo nie dziala mi link?
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Negatyv
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:18

Re: NBA

Post autor: Negatyv »

https://sport.onet.pl/koszykowka/nba/ma ... ta/mdjc94y
No kurczę… Przecież Kobe to nie był facet, który żyje na krawędzi. Nie bawił się w jakieś wyścigi samochodowe, nie skakał na bungee albo ze spadochronem, nie biegał z bronią po lesie. Chciał sobie spokojnie spędzać czas z żoną i cieszyć się dorastaniem córek. To najbardziej chwyta za serce. Nawet nie wiem, co powiedzieć. Może tylko dodam, że niedawno myślałem o tym, żeby kupić dla siebie helikopter. Wiem, że tego nie zrobię.
Głęboka refleksja
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: NBA

Post autor: baqlashan »

@2rzyn no pierdolił w stylu "szyny były złe" ale w kontekście śmierci Kobe
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

wcześniej jeszcze powiedział, że ma buty kobe'go, których wartość wzrośnie 10-krotnie, dzban kompletny
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1600
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: NBA

Post autor: retriakaretrox »

Ale w tym meczu Kobe pchał wszystko na siebie z początku :)
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1453
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: NBA

Post autor: Fleming »

No to była beznadziejna drużyna wtedy, ale żałuje ze D’Angelo już w lakers nie ma
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

a, 2rzyn, wypierdalaj moze z tego tematu co
chuja sie znasz na koszykowce, na nba to na pewno wcale, a tylko pierdolisz glupoty
ladnie prosze
slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: NBA

Post autor: slkt »

Lakers-Clippers postponed na prośbe jeziorowców
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8656
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: NBA

Post autor: 2rzyn »

kurwo głupia niedojebana co masz do mnie?
za małolata oglądałem nba jak leciało na tvnie
zbierałem plakaty, nawet jebane karteczki, ogrywałem wszystkie gry koszykarskie, na podwórku udawałem Reggiego Millera więc ssij pałę dzbanie

warn za ten post+następny - lowrider
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

no i na tym sie skonczylo
pozniej twoja pierdolona glupota wziela gore i zostales pierdolonym debilem, wiec zamknij kurwa ryj
jakby mod chcial to moze dac mi warna
jestes debilem, rozumeisz to? cale forum ci to mowi w kazdym temacie, wiec wypierdalaj z tego, bo to jest zajawka ludzi ktorzy zyja ta liga i czyms co stanowi wiecej niz tylko zwykle rzucanie do kosza pilka, ty tego nie rozumiesz, zreszta jak niczego, wiec WWWWWWWWWW

warn za ten post+następny - lowrider
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1453
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: NBA

Post autor: Fleming »

Dlaczego ślizgawczerzy nie mogą żyć w zgodzie? :dunno:
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8656
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: NBA

Post autor: 2rzyn »

ale o co ty zjebany debilu się przypierdoliłeś do mnie? o to że poprosiłem o streszczenie tego co powiedział gortat?
pewnie jesteś jebanym krasnalem półtora metrowym którego każdy jebał na wfie w kosza
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2968
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: NBA

Post autor: jogi »

Wchodzę normalnie zobaczyć czy coś o Kobe, jakieś materiały, wspominki, łzy kolegów czy cos, albo może coś ciekawego z ligi. Tak jak co dzień. A tu takie gówno. Co za karaluchy.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: NBA

Post autor: DeDoK »

2rzyn pisze: 26 sty 2020, 22:01 chujowo że bóg nie istnieje
2rzyn pisze: 26 sty 2020, 23:49 nie ma nic po smierci
2rzyn pisze: 27 sty 2020, 10:11 życie to kurwa a boga nie ma :(
Szaju pisze: 27 sty 2020, 10:41 Przestań już zaśmiecać ten temat i wspomnienia o Kobe'em tymi swoimi żałośnymi wysrywami.
Idź być debilem gdzie indziej.
A co do tematu, to NBA nie było mi szczególnie bliskie, ale wielka postać i tak szkoda. Tak samo jak osób, które leciały z nim :(
I nie rozumiem jak można być takim dzbanem jak Gortat albo...
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: NBA

Post autor: PeterStillNinety's »

jayy pisze: 27 sty 2020, 20:55 wcześniej jeszcze powiedział, że ma buty kobe'go, których wartość wzrośnie 10-krotnie, dzban kompletny
Co do tych butów to może być przeinaczenie mediów Bo jak słyszałem/czytałem tę wypowiedź to było w niej że zamiast obiecanej koszulki Kobe dał mu buty i on te buty w tej sytuacji wsadzi chyba do sejfu. Nie było nic o wzroście ich wartości itd

E: Macie rację coś takiego o 10-krotności padło :roll:

https://m.sportowefakty.wp.pl/koszykowk ... go-bryanta

W swoim stylu odpowiedział:
"Ludzie naprawdę jesteście niepoważni jak myślicie ze się cieszę ze wartość butów poszła do góry? cieszę się jedynie ze dostałem coś od niego po 12 latach rywalizacji" - napisał na Twitterze Gortat.
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: NBA

Post autor: jabolsdz »

ja chciałem tylko dodać jeszcze, że mimo iż dla mnie był wzorem sportowca i jarałem się wszystkim, co robił, to chyba najbardziej go doceniam za jego przemianę i to co robił już na krótkiej emeryturze. jego wywiady, wsparcie dla kontuzjowanych sportowców, czy zaangażowanie w życie rodzinne i ta więź z Gigi - było dla mnie magiczne świadectwo dojrzewania, ogarniania życia, niesamowitego, innego pomysłu na siebie.

wczoraj sporo łez uroniłem, patrząc min na swoją malutką córkę, i mimo, że nie rozumiem świata, a każdy kolejny tribute czy historia osób (dziennikarzy, kolegów z parkietów, trenerów) wyciska kolejne łzy, to myślę, że Kobas chciałby, żeby traktować do jako bodziec do własnego rozwoju i wykorzystanie tego, żeby przekuć w pozytyw. tak jak on zawsze robił, ze wszystkim. ja już koszykarzem nie zostanę, ale skupię się na swojej rodzinie, bo to, że on zniknął tak nagle, naprawdę mnie rozjebało, szczerze mówiąc w ndz to jeszcze tak podchodziłem do tego ok, zginął, ale zrozumiałem dopiero wczoraj i przyszła fala smutku i beznadziei.

dobrze było obejrzeć wczoraj te mecze Bryanta, niesamowity gracz, mentor, przywódca. mam psa o jego imieniu, i nie sądziłem, że go 'przeżyje'...
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

Spoiler
fox :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

O chuj, w środku meczu takie akcje zdarzały się wielokrotnie i na początku pomyślałem tylko "no fajnie, fajnie", dopóki nie zobaczyłem że to jebane ostatnie sekundy i doprowadzenie do OT :lol:

:bowdown:
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ