NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Krew
Posty: 1044
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:49

Re: NBA

Post autor: Krew »

Steph :bowdown: klay :bowdown: no i kurwa niesmiertelny igoudala :bowdown: :bowdown: najlepsza drużyna XXI wieku pokazała tym pajacom z Cipą3 na czele co to mistrzowskie doświadczenie
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: NBA

Post autor: jogi »

Steph pięknie. Zawodnik idealny i kompletny.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Pięknie wpadł zakładzik, wczoraj rzucona wygrana Warriors po kursie 3.8, który wydawał mi się przedziwnie wysoki :cool:

Houston totalnie obsrane i kolejny raz tylko i wyłącznie przez swój brak zdecydowania i pewności odpadają z Golden State. GS, które już od zeszłego sezonu ma coraz więcej momentów, gdzie pokazuje się jako śmiertelnik możliwy do pokonania, a mimo to nikt jeszcze tego nie wykorzystał (i w tym sezonie się to imo nie zmieni). W ogóle co za rok w moich ulubionych dziedzinach, bo i piłeczka i NBA serwują mi ciągle pojebane mecze, zacięte końcówki i powroty z niebywałych sytuacji.

Apropo - jutro chłopaki z forum e-nba organizują w Warszawie oglądanie game7 w jednym z lokali, gdzie już kilka razy odbywał się taki event. Fajna okazja do podyskutowania sobie przy piwku, prawdopodobnie sam się pojawię, więc zapraszam :)
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: NBA

Post autor: jogi »

Jaka końcówka w Toronto!
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Ta piłka się chyba z godzinę odbijała po obręczy :lol:

Gratki Toronto, ale szkoda było mi Joela, wierzę, że przez to stanie się jeszcze lepszy.
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: NBA

Post autor: Kusmier »

Jako kibic Toronto kipię dumą, ale w finałach konferencji jeśli cała drużyna nie ruszy, to obstawiam 4:1 dla Bucks. Kawhi to robot, ale nie wciągnie sam drużyny do finałów.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Serię wygrał Kawhi, a nie Toronto, bądźmy szczerzy. Momenty, gdzie bodaj przez sześć minut z gry nie trafił nikt inny oprócz niego, zależność w ataku i dzisiejsza wisienka na torcie w postaci game winnera dobitnie pokazują, że Leonard faktycznie super że jest, po to ściągali superstara na miejsce DeRozana itp., ale KL totalnie (jeszcze przy takiej formie) zmonopolizował Raptors, a w kolejnych rundach może być dla nich dużo słabiej, jeśli nadal wszystkorobiącym będzie tam jedna osoba, a ławka nadal będzie w niczym nieprzypominającą zeszłego sezonu gromadką.

Philadelphia no cóż...nie lubię takich przypadków. Mówiąc 'takich' mam na myśli sytuację, gdzie detale decydują nad dwiema skrajnymi reakcjami. Gdyby Embiid nie miał problemów (ze wszystkim w sumie, bo słyszałem już w tych PO o kolanach, niestrawności, gorączce), miał mogącego dać więcej niż DWIE MINUTY oddechu legitnego zastępce na ławce i nieco lepsze pomysły rotacji trenera, to mówilibyśmy teraz pewnie o genialnym defense anchorze, Simmonsie który ostatecznie nie rozegrał wcale tak tragicznych play-offów na jakie skazywali go ludzie i świetnie zbilansowany zespół ze świetlaną przyszłością. Tymczasem jedna obręcz zadecydowała, że Brown wyleci, Simmonsa każdy chce trade'ować, nie zdziwię się jak Butler ucieknie itd.

Bardzo fajna seria i oprócz g7 które dane mi było oglądać na żywo zapamiętam ją z Leonarda, który zrobił na mnie piorunujące wrażenie in plus. Przypominam tylko jak dużo pomyj wylewało się na niego (sam byłem zdegustowany i kurwiłem oczywiście), kiedy opuścił Spurs i traktował ludzi jak debili. Brak stawiania się na wezwania klubu, jakieś fochy i tym podobne. Rzesza ludzi na czele z niektórymi kibicami SAS na pewno życzyła mu, żeby życie powiedziało 'tu cię mam' po roku odpierdalanki i robienia w sumie dotąd nie wiadomo czego, a on zamiast zardzewiałego smutasa wrócił w pełni formy jako lider i najlepszy two-way player w lidze.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: NBA

Post autor: Kusmier »

SWN pisze: 13 maja 2019, 17:38 Serię wygrał Kawhi, a nie Toronto, bądźmy szczerzy. Momenty, gdzie bodaj przez sześć minut z gry nie trafił nikt inny oprócz niego, zależność w ataku i dzisiejsza wisienka na torcie w postaci game winnera dobitnie pokazują, że Leonard faktycznie super że jest, po to ściągali superstara na miejsce DeRozana itp., ale KL totalnie (jeszcze przy takiej formie) zmonopolizował Raptors, a w kolejnych rundach może być dla nich dużo słabiej, jeśli nadal wszystkorobiącym będzie tam jedna osoba, a ławka nadal będzie w niczym nieprzypominającą zeszłego sezonu gromadką.

Philadelphia no cóż...nie lubię takich przypadków. Mówiąc 'takich' mam na myśli sytuację, gdzie detale decydują nad dwiema skrajnymi reakcjami. Gdyby Embiid nie miał problemów (ze wszystkim w sumie, bo słyszałem już w tych PO o kolanach, niestrawności, gorączce), miał mogącego dać więcej niż DWIE MINUTY oddechu legitnego zastępce na ławce i nieco lepsze pomysły rotacji trenera, to mówilibyśmy teraz pewnie o genialnym defense anchorze, Simmonsie który ostatecznie nie rozegrał wcale tak tragicznych play-offów na jakie skazywali go ludzie i świetnie zbilansowany zespół ze świetlaną przyszłością. Tymczasem jedna obręcz zadecydowała, że Brown wyleci, Simmonsa każdy chce trade'ować, nie zdziwię się jak Butler ucieknie itd.

Bardzo fajna seria i oprócz g7 które dane mi było oglądać na żywo zapamiętam ją z Leonarda, który zrobił na mnie piorunujące wrażenie in plus. Przypominam tylko jak dużo pomyj wylewało się na niego (sam byłem zdegustowany i kurwiłem oczywiście), kiedy opuścił Spurs i traktował ludzi jak debili. Brak stawiania się na wezwania klubu, jakieś fochy i tym podobne. Rzesza ludzi na czele z niektórymi kibicami SAS na pewno życzyła mu, żeby życie powiedziało 'tu cię mam' po roku odpierdalanki i robienia w sumie dotąd nie wiadomo czego, a on zamiast zardzewiałego smutasa wrócił w pełni formy jako lider i najlepszy two-way player w lidze.
Dodam tylko, że Simmons poza jednym meczem dla mnie w tych PO niczego nie pokazał oprócz jednego dobrego meczu. Człowiek bez rzutu nie ma szansy w tej lidze, ale mam nadzieję, że wystrzeli. Toronto zawsze słynęło z ławki, Fred VanVleet spokojnie mógłby być starterem w jakimś innym klubie ( tak jak Ross w Orlando ), ale jeśli nie przełamie się psychicznie on, Lowry cz Siakam nie widzę ich w finałach.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Siakam akurat (na nieszczęście drużyny) swój najgorszy mecz zanotował dziś, więc tu raczej chodzi o delikatny powrót do formy sprzed paru-parunastu dni, niż wielkie odblokowanie :) Do tej pory był drugim scorerem drużyny robiąc bodajże 22ppg i dającym mega dowód swojej kandydatury do MIP (dla przypomnienia 7ppg w zeszłym roku).
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Smuci mnie to, jak wygląda chwilowo sytuacja Simmonsa. Poprzedni sezon miał dużo lepszy i miałem nadzieję, że się jeszcze bardziej rozwinie, ale jednak spotkania z Tinashe i Kendall Jenner na zdrowie mu nie wyszły. Typ ma mega talent, tylko zamiast byciem celebrytą musi się zająć grą w koszykówkę. Tradowanie go w obecnym momencie to dla mnie byłby strzał w stopę 76.
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: NBA

Post autor: Kusmier »

SWN pisze: 13 maja 2019, 18:15 Siakam akurat (na nieszczęście drużyny) swój najgorszy mecz zanotował dziś, więc tu raczej chodzi o delikatny powrót do formy sprzed paru-parunastu dni, niż wielkie odblokowanie :) Do tej pory był drugim scorerem drużyny robiąc bodajże 22ppg i dającym mega dowód swojej kandydatury do MIP (dla przypomnienia 7ppg w zeszłym roku).
Zgadzam się w 100%, chodziło mi o dzisiejszy mecz gdzie oprócz Ibaki nikt nie wniósł nic do gry.
Trade Simmona nie będzie miał miejsca, zbyt dużo władowali w tego chłopaka, dużo bardziej mnie ciekawią losy Leonarda po sezonie.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: NBA

Post autor: oldschool »

Dzisiaj loteria draftu, obym się jutro nie obudził i nie zobaczył, że 1 dostali Cavs
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

1. New Orleans Pelicans

2. Memphis Grizzlies

3. Knicks

4. Los Angeles Lakers

5. Cleveland Cavaliers

6. Phoenix Suns

7. Chicago Bulls

8. Atlanta Hawks (via Dallas)

9. Washington Wizards

10. Atlanta Hawks

11. Minnesota Timberwolves

12. Charlotte Hornets

13. Miami Heat

14. Boston Celtics (via Sacramento)
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

Chicago znów nr 7 :<
Pelicans dobry fart, jak plotki z Knicks się sprawdza (chcą po AD podbijać i wliczyć ten swój pick) to moze być ciekawie w NO
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Pels miało wygodnie czekać kto zaproponuje im najlepszą paczkę z Zionem i dodatkami, tymczasem sami prawdopodobnie dostali Ziona, śmiesznie.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: NBA

Post autor: wojtas »

Misie top 2 :cool:
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Ciekawe, czy AD dalej tak bardzo chce się stamtąd wyrwać :)
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

nie wiem w sumie jak mialby wygladac ten trade knicks po ad, #3 pick, deluxe ski jump/knox, robinson, jakies future picki?
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Wszystko co wymieniłeś. W sensie nie DSJ/Knox, tylko DSJ+Knox.

Zion PODOBNO niezadowolony, że jedynka wylądowała w Nowym Orleanie. Po ogłoszeniu zwycięzcy miał zawinąć się od swojego obozu i nie oglądał imprezy do końca.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2609
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: NBA

Post autor: Sidd »

To czego on by chciał
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
ODPOWIEDZ