NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
serwus
Posty: 233
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: NBA

Post autor: serwus »

Lowry :bag:
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Playoff Lowry is a real thing :dunno:
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

Lowry Lowrym, standardzik ale co się stało z Gasolem? on oduczył się grać w koszykówkę
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Czemu nie piszecie o Portland???
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Ja się powstrzymuję od komentarzy, bo lubę i Dame'a, i Jokera, więc jestem mocno rozdarty :/
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

bo musieli kurwa grać 4OT i się nie wyspałem przez nich
a tak na serio to Rodney Hood najlepsza ruch trenera w historii wszechświata
i pomyśleć że to wszystko dzięki najlepszemu Tyronowi że go wystawiał w s5 żeby złapał pewności w tamtym sezonie w PO
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: NBA

Post autor: wojtas »

suitup pisze: 04 maja 2019, 21:55 a tak na serio to Rodney Hood najlepsza ruch trenera w historii wszechświata
No już nie taki najlepszy, bo jakby Harkles nie musiał zejść, to Hood by nie powąchał parkietu. W sumie więcej szczęścia niż jakiegoś wybitnego ruchu.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Wreszcie świetny meczyk w Houston. Świetny Harden, jeszcze lepszy Durant(masakra jak ten chłopak tam na początku czwartej kwarty poniewierał każdego obrońce którego Rockets na niego rzucali). Za to Curry w tej serii jest najgorszym starterem Warriors. Pisałem to jeszcze chyba rok temu na starym forum, Steph to najbardziej przereklamowany superstar na czas playoffs. Nie zagrał chyba równej serii przeciwko poważnej drużynie, zawsze jakis marny występ musi zaliczyć, to samo w zeszlym roku nawet przeciwko tym marnym Cavs musial zagrac chujnie w gm3 i pozbawić się MVP. Natomiast tutaj to już przechodzi samego siebie bo we wszystkich trzech meczach jest słaby, doszło do tego, że Igouldala jest pewniejszą opcją w ofensywie od niego.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Ten ostatni layup przebił wszystko :lol:
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: NBA

Post autor: jogi »

Aż się za głowę złapałem. Co mu się tam stało...

Ale robi się b. ciekawie. 4 OT w Portland. Przełamanie u Raptors i piłka u Bucks... liczę na Celtów jednak mocno.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Przypominam prawilnie, że dziś 76ers - Raptors o super porze (21:30) i zapraszam do livescorka :)
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: NBA

Post autor: jogi »

Sie porobiło.

Bucks się nie zatrzymują a u reszty wszystko do nowa.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Po obudzeniu wszedłem dziś na instagrama i zasypały mnie filmiki stepbacków Hardena, wywiadów po meczu i ogólnie radości w Houston. Trochę odkleiłem się od tej serii i myślałem, że jest już powiedzmy jakieś 3-1 dla Brody, a to dopiero remis i zaczynamy od nowa :( Mam dużo mniejsze ciśnienie niż w każdym poprzednim sezonie, ale mam nadzieję że to właśnie w tym roku coś się ruszy i pierdolną Warriors.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: NBA

Post autor: jabolsdz »

ja po pierwszych dwóch meczach miałem zgoła odmienne zdanie, jakoś nie widziałem, żeby Houston mogło coś zrobić, bo GWS wydawało się gra lekko na pół gwizdka, a mimo to ograli ich bez większych problemów jednak. także dla mnie niespodzianka.

nie ukrywam że jestem za Portland w tym sezonie, choć pewnie już na Denver polegną (szkoda, że nie pociągnęli tego momentum po G3 i zjebali HCA wywalczony w Denver), jednak kontuzja środkowego przed PO pokrzyżowała im szyki. a przecież trzeba pamiętać, że Kanter też z urazem (co zresztą Jokic nie omieszkuje wykorzystywać).
może jeszcze Dame się podpali i coś tutaj wygra , liczę na to, koszulka gotowa do kibicowania, ale będzie ciężko.

na wschodzie wydaje się, że jednak Bucks nie będą mieli na siebie mocnych, Celtics mocno spuchli a w drugiej parze Philly mnie mega zawodzi, w Toronto gra tak naprawdę tylko Kawhi (choć zajebiście), a i tak nie potrafią ich ograć.
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: NBA

Post autor: jogi »

Fear of the Deer! Co tam musi się dziać w tym Miłoki.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: NBA

Post autor: Kacper »

Wspaniały projekt, niech to się dzieje do końca
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: NBA

Post autor: jabolsdz »

w sumie zajebiste PO, tak jak i sezon -- sporo nowej krwi, dużo walki, wyrównane bilanse, i jak z reguły nadchodził czas PO i weryfikacja, tak teraz mamy w połfinałach konferencji dwie siedmiomeczówki, z potencjałem na trzy (Durant nie zagra już w serii z Houston przez kontuzję łydki) - zajebista sprawa.

wydaje mi się, że wschód jest raczej wyjaśniony, ani Raptors ani Philly wg mnie nie mają podjazdu do fajnie zbilansowanego składu Bucks z tym ancymonem jako liderem. na zachodzie za to może być ciekawie, Portland wyraźnie męczy się bez Nurkica pod koszem, bo Kanter się nie rozdwoi, ale przecież takie GSW też nie ma praktycznie podkoszowych, Houston powiedzmy sobie szczerze też nie ma tam nic ciekawego, więc w zasadzie zostaje tylko Denver. jeśli chodzi o obrońców i skrzydłowych, no to wiadomo, skala talentu w 'przedwczesnym' finale (Harden, Splash Brothers, etc.) może nieco przeważa, ale Dame i CJ są gotowi zrobić coś takiego jak wczoraj, czy to co w serii z OKC, więc kto wie? może będzie jakaś niespodzianka.

osobiście widziałbym w finale zwycięzcę pary Denver - Portland, żebyśmy mieli odświeżający, niesamowity, siedmio-meczowy finał, po chujowiźnie rok temu. GSW nie wydają się ekipą, która cały czas zbiera siły i niedługo odpali, jak przez kilka poprzednich lat, i nie ukrywam, bardzo mnie to cieszy.

na C+ mają być wszystkie mecze finałów konferencji, więc jaranko, po to w głównej mierze brałem ten pakiet :)
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NBA

Post autor: KejMart »

Ja nie jestem w stanie znieść komentarza Michałowicza na C+. Kurwa prawie każda akcja jest transmisyjna, rzut kelnerski, SERIAL punktowy i najgorsze czyli cały czas się wpierdala panu Radke w zdanie.

Oby te dwa dni wolne pomogły Embiidowi dojść do siebie bo bez niego w tej serii Sixers są - 96 co jest chore. W ataku widzimy jakieś 50 % Embiida za to w obronie to jest level najwyższy. Butler jest świetny w tej serii mam nadzieje że zostanie w Sixers naet jak teraz opdadną, a jeśli odpadną to mam nadzieję że poleci Brown wtedy wybaczam.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Brown jest jaki jest, ale ktos dobry będzie w ogóle dostępny na rynku trenerskim?


edit. Kibice Lakers protestują pod Staples Center w związku z nieudolnością Jenie Buss :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

dzień dobry państwu, Warriors bez KD wygrywają w Houston, gdzie Curry zdobył, uwaga 0 (!!!!) punktów w pierwszej połowie i 23 w IV kwarcie (33 w całym meczu)
Iggy oczywiście jest najlepszym zawodnikiem tego zespołu jeśli chodzi o PO wraz z Draymondem Greenem i dumnie krocza po kolejne mistrzostwo

Rockets się zblaznili, chyba jeszcze bardziej niż rok temu i ich 27 przestrzelonych trójek z rzędu

dobrego dnia slizgawko
ODPOWIEDZ