NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Nie chce mi się szukać jakichś dowodów po rozmowach facebookowych, ale mam uśmiech na buzi, bo pamiętam jak mówiłem, że bilans Denver nie odzwierciedla siły tej ekipy i w PO mogą szybko przepaść. Głębia póki co działa tak sobie i mimo momentalnego sabotażu niektórych grajków Pop mistrzowsko dostosowuje karty. Trzymam kciuki w G7.

Po drugiej stronie (znaczy tej, samej, ale drugiej no wiecie) przedwczesny WCF, czyli Warriors-Rockets. Muszę upewnić się, czy Houston mają jako tako zdrową krótką rotację, bo zdrowa dwójka Harden-Paul na serię z GS brzmi nieprawdopodobnie. Szczyt hajpu na ten duel i możliwości pyknięcia mistrzów przypadał chyba na zeszły sezon, ale mimo to co roku łudzę się niespodzianką. Jaranko.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

niewytłumaczalne jest dla mnie to co San Antonio odjebało w końcówce
wyłożyli lache na mecz totalnie i nawet nie próbowali walczyć, a przecież wynik nie był tragiczny
Awatar użytkownika
serwus
Posty: 233
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: NBA

Post autor: serwus »

elegancko, spurs out w pierwszej rundzie, 76ers w ryj w pierwszym meczu. piękna sprawa
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Simmons w ogóle jaki osrany przed Kawhim :eek: Nie mam konkretnych cyferek pod ręką, ale kilka razy Ben zapomniał jak się kozłuje i piłka dosłownie wypadała mu z rąk, a Leonard nabijał sobie stealsy
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
serwus
Posty: 233
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: NBA

Post autor: serwus »

tylko dwie straty ma simmons naliczone za wczorajszy mecz, więc i tak nieźle, biorąc pod uwagę sezon zasadniczy:

Simmons totaled 24 turnovers in three games with Toronto in which Leonard played, all Raptors wins, and only one turnover in the one game Leonard sat, a Sixers win.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

W takim razie nie mam pojęcia, bo oglądając wydawało mi się, że rzuca te podania ciągle gdzieś w las rąk :dunno:

Tutaj przykładowy film prezentujący jak radził sobie Ben przeciwko Raps w dotychczasowych grach:
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Była kiedykolwiek jakaś większa pizda w NBA od Simmonsa? Ja wiem, że nadużywa się określenia soft ale ten gość jest przegięciem. Butler też następny, tam biega sobie po parkiecie w większości meczy bez celu bo ten genius Brown dalej nie wiem jak go włączyć do ataku
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NBA

Post autor: KejMart »

Taka sama śpiewka o Simmonsie była po pierwszym meczu z Nets. A jak było potem wszyscy widzieli i wszyscy co słali chuje na Simmonsa siedzieli cicho do teraz . A już nazywanie Bena soft nawet nie skomentuję. Ma ogromne ograniczenia a grze przez brak rzutu wiadomo nie od dziś i by wejść półkę wyżej musi sobie jako takiego jumpera wyrobić. Ale przed chwilą gość zagrał świetną serię z Nets to są jego drugie PO w drugim sezonie gry a ludzie go nazywają soft. Spokojnie na Dirka przez 10 lat mówili soft. Żeby nie było nie porównuję obu graczy.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Nom potężny Ben Simmons poprowadził swój zespól do przekonującego podboju Netsów w 5 meczach gdzie był kryty przez Jareda Dudleya. On oczywiscie jest soft, jak on nie jest soft to w NBA grają sami twardziele. Co do braku jumpera to wszyscy to wiedzą, a czy on coś w ogóle z tym robi? Nie zanotował żadnego progresu w tym sezonie i nie widzę go ot tak w rok czy dwa rozwijającego się z poziomu gościa nie próbującego nawet rzucać do przynajmniej przeciętnego
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NBA

Post autor: KejMart »

Ben jest drugi rok w lidze drugi rok a piszesz że jest soft i nie ma progresu pokaż zawodnika co w drugi rok gry robi prawie 17 pkt 9 zbiórek i 8 asyst i drugi raz jest w PO był w All Stars i prowadzi jedną z najlepszych ofensyw w NBA. Jakbyś trochę popatrzył na jego grę to byś zauważył że w obronie zaliczył progres. I nie wiem gdzie Ty widzisz to że jest soft ale chuj, gość zagrał słaby pierwszy mecz z Nets, nagonka na Simmonsa plakaty Simmons Missing gość wychodzi w następnych mieczach i jest najlepszy na boisku no typowy soft gracz, wiadomo :D Co do rzutu to jest taki grajek w NBA co też ma kulawy rzut a zaraz dostanie MVP. Niech Ben dostanie wreszcie trenera w NBA i napewno zaliczy znaczny progres.
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

KejMart pisze: 28 kwie 2019, 20:37 I nie wiem gdzie Ty widzisz to że jest soft ale chuj, gość zagrał słaby pierwszy mecz z Nets, nagonka na Simmonsa plakaty Simmons Missing gość wychodzi w następnych mieczach i jest najlepszy na boisku no typowy soft gracz, wiadomo :D
Cały czas mowa tylko o serii z Nets którzy nie mieli wielu dobrych obroncow
KejMart pisze: 28 kwie 2019, 20:37 Co do rzutu to jest taki grajek w NBA co też ma kulawy rzut a zaraz dostanie MVP. Niech Ben dostanie wreszcie trenera w NBA i napewno zaliczy znaczny progres.
Giannis na tle reszty ligi jest niesamowitym freakiem pod wzgledem atletyzmu, Simmons nie jest nawet blisko bycia takim freakiem i nigdy nie będzie. Druga sprawa to kulawy rzut greka gdzie przynajmniej widać progres, u Simmonsa nie ma nic, żadnego rzutu
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2968
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: NBA

Post autor: jogi »

Jak tak dalej pójdzie to Giannis ze swoimi atletyzmem frikowym może sobie skakać o tyczce a nie o MVP
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NBA

Post autor: KejMart »

A Ty na podstawie jednego meczu z Raptors i może serii rok temu z Celtics piszesz że nie ma większej pizdy w lidze od Simmonsa. U Greka widać postęp w rzucie w 6 sezonie gry Simmons gra drugi sezon. Cały czas olewasz to że Ben gra dopiero dwa lata w NBA a Ty już nazywasz go pizdą i że nie zrobił progresu, ilu graczy miało taki drugi sezon w NBA?
Awatar użytkownika
serwus
Posty: 233
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: NBA

Post autor: serwus »

cała ameryka widziała, mecz rockets z warriors wydrukowany
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: NBA

Post autor: czardi »

ale co Curry poszczekał po trafionej trójce i pobanglał wraz ze swoim rodzinnym cyrkiem objazdowym to jego
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2968
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: NBA

Post autor: jogi »

Uwielbiam Curryego i nie kumam przypierdolki przecież oni wszyscy teraz robią takie pokazówki ale co do meczu to tak jak serwus napisał (szczególnie ten wyrok na CP3) i dlatego liczę na sromotny wpierdol od rakiet w g2.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: NBA

Post autor: jabolsdz »

no przekręcili ich, nie pierwszy raz w tym sezonie zresztą. ale mówiąc szczerze dawno nie oglądałem Rockets, i strasznie chujowo się tę ekipę ogląda.
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

nie oglądam nba tak jak kiedyś, nie przepadam za rockets jak i gsw ale ten mecz to była pierdolona porażka, po pierwszej kwarcie miałem ochotę wyłączyć bo tak się wkurwiałem na to co odpierdala harden

najlepiej jakby z tej pary obydwie drużyny zostały dyscyplinarnie wypierdolone z po
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NBA

Post autor: KejMart »

Baaardzo ważne zwycięstwo Sixers choć gra bardzo słaba. Duchy serii Celtics - Pacers powróciły. Dużo błotnej koszykówki, oglądało to się poprostu źle. Embiid 4 pkt z gry ale w tym dwa najważniejsze, dobry mecz rolesów Monroe i Ennisa. Ale przy życiu Sixers trzymał Butler i obrona. Takiego Butlera chcę się oglądać musi być agresywny i przełamywać pierwsza linię Raptors tak jak dziś bez tego Philla nie ma co szukać w tej serii. Zwycięstwo wyszarpane, mam nadzieję że u siebie gra Sixers będzie wyglądać dużo lepiej. Kawhi najlepszy gracz tej serii zdecydowanie.
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: NBA

Post autor: KejMart »

Embiid 30 pkt 10 zb i 5 blk w 28 min. Potwór. Najbardziej dominujący występ po obu stronach parkietu w tych PO. Sixers drugi mecz z rzędu zagrali genialnie w obronie ale tym razem równiez w ataku wyglądało to bardzo dobrze. Embiid na Siakamie to świetny ruch. Kolejny mega mecz Butlera. Reszta na swoim poziomie, nawet Monroe i Ennis dają coś od siebie pozytywnego gdy są na boisku. Teraz G4 bardzo ważny dla obu ekip. Spodziewam się meczu na styku.

Parę słów o Kawhim co gra to jest kosmos, Simmons robi co może ale jego nie da się zatrzymać, nadgarstek ułożony wyśmienicie, problem w tym że cała reszta Raps zawodzi. Jeśli odpadną z Sixers to raczej nie uda im się go zatrzymać. Te PO przypominają jak kurewsko dobry jest Leonard.
ODPOWIEDZ